Dodaj do ulubionych

Tunezja – aktualizacja ostrzeżenia dla podróżujący

03.05.13, 23:17
"W związku z niestabilną sytuacją w Tunezji oraz wydarzeniami w Mali, Algierii oraz w pasie Sahelu, Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza wszelkie wyjazdy indywidualne i zorganizowane poza strefy turystyczne, zwłaszcza do dużych miast (np. Tunis, Sfax, Gafsa) oraz w południowe regiony kraju, na Saharę i obszary graniczące z Libią i Algierią."

MSZ radzi "nie podróżować" do Tunezji (aktualizacja z 11 lutego 2013). W porównaniu do wcześniejszej aktualizacji z dnia 18 stycznia 2013, według MSZ sytuacja musiała się zmienić na gorszą, ponieważ wcześniej MSZ tylko ostrzegał przed podrożą.

Naprawdę w te 3 tygodnie stało się coś ze tak nagle zaczęli odradzać?? Za 2 miesiące lecę do Tunezji i zamierzam pojechać na odradzana przez MSZ Saharę, i odwiedzić pobliskie miasta na własna rękę. Przez podobne komunikaty półtorej roku temu zrezygnowałem z Egiptu, a moglem jechać bo w sumie nic się tam nie dzieje. Z Tunezji na pewno nie zrezygnuje bo jeszcze nie bylem. O Tunezji w sumie nic się nie słyszy żeby coś się działo... Chyba MSZ pisze asekuracyjnie i woli dmuchać na zimne.
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka