Dodaj do ulubionych

Djerba - Life Garden Park 21.07 z Poznania z EXIM

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 21:42
Jeżeli ktoś był, niech podzieli się spostrzeżeniami, jeżeli ktoś jedzie niech
da znać
Obserwuj wątek
    • Gość: Bea Re: Djerba - Life Garden Park 21.07 z Poznania z IP: *.aster.pl 18.07.06, 22:53
      Ja miałam tam jechać, ale w eximie dziewczyna mi odradziłą kiedy dowiedziała
      się, ze dotychchczas byłam tylko w hotelach 5 gwiazdek.
      Poprosiłam ludzi o przesłanie zdjec z tego hotelu i okazue się, ze są
      beznadziejne. Grzyb w ,łązience przy fugach, łóżka zapadnięte. beznadzieja.
      Jeśli zależy Ci tylko na ładnym basenie to bierz, ale z tego co czytałam o tym
      hotelu, to w restauracji jest pełno much . Ja zrezygnowałam.
        • aga_s_6 Re: Djerba - Life Garden Park 21.07 z Poznania z 19.07.06, 15:10
          W tym hotelu byłam tam 2 razy w tym roku – na przełomie marca i kwietnia oraz
          w maju. Hotel jak na 3 gwiazdki jest bardzo czysty i zadbany. Są 2 baseny
          zewnętrzne ( całkiem duże ) i 1 mały wewnętrzny.

Jeżeli chodzi o pokoje to są dość przestronne , czyste i zdaje się że wszystkie
          są z balkonami – w każdym budynku są chyba 2 czy 3 pokoje bez balkonów, ale są
          one przeznaczone dla personelu hotelu. Nie polecam Ci pokoju na samym parterze –
          mogą włazić jakieś owady , poza tym pokoje na parterze nie należą do
          słonecznych – są raczej ponure.

Jeżeli chodzi o sprzątanie, to obsługa hotelowa codziennie sprząta pokoje i
          zmienia ręczniki( co raczej dość rzadko zdarza się w 3 gwiazdkowych pokojach)

Co jeszcze… hmm. Jedzonko. Tak więc restauracja jest duża , podzielona na 2
          części + zewnętrzny grill .Jedzenie jest bardzo dobre, duży wybór wszelkich dań
          ( mięsnych i bezmięsnych) oraz sałatek i deserów. Wszystko jest świeże i nie
          ma możliwości abyś się zatruła ( ani ja , ani moi znajomi nie mieliśmy żadnych
          kłopotów ). Jeżeli nie będziesz miała ALL , to napoje do kolacji są dodatkowo
          płatne.

Rozrywki w hotelu : jest to hotel , gdzie są najlepsze animacje na całej
          Dżerbie. Grupę animatorów tworzą chłopcy ( oczywiście Tunezyjczycy) oraz kilka
          pań z Węgier i jak się ostatnio dowiedziałam jest też nowa animatorka z Polski.
          Codziennie są zapewnione atrakcje: aerobik, joga, gry różnego rodzaju,
          strzelanie z łuku, zawody pływackie, aerobik w wodzie, nauka tańca itp.
          Wieczorem o 9.00 rozpoczyna się wieczór atrakcji : na początku mini disco dla
          dzieci ( trwa ok. 30 min) później dancing i o 22.00 rozpoczyna się show ( jest
          między innymi kabaret, oraz rewelacyjny show Michale JacksonJ - taki playback
          dla dużych dzieci – ubaw po pachy). Po show zaczyna się dyskoteka , która trwa
          do białego rana ( podczas której animatorzy próbują uwodzić dziewczyny – z
          różnym skutkiem zresztą heheheeeJ ).

Ogólnie mogę Ci powiedzieć że hotel jest super i naprawdę warto do niego jechać.

• Gość: Marek Re: Djerba - Life Garden Park 21.07 z Poznania z IP: *.eranet.pl 20.07.06, 16:55
      Wrócilśmy z tego hotelu w sobotę. Było zarąbiście. Hotel jest jak na 3 gwiazdki
      bardzo czysty, żadnej pleśni ani robali. Codziennie zmieniane ręczniki. Obsługa
      bardzo miła. Animacje pierwszorzędne - 22 animatorów, w tym Polka (pozdrowienia
      dla Uli), Czeszki i Węgierki. Rezydent (pozdrowienia dla Kojaka) rewelacyjny -
      rozwiąże każdy ewentualny problem - nam w ciągu 15 minut zmienił pokój na
      większy (byliśmy w 4 osoby), pomaga również wymienić walutę, bo w hotelowym
      kantorze czasami są braki. Jedzenie bardzo smaczne i jest w czym wybierać. Dla
      gości z all inclusiv barmani nie są niegrzeczni jak to bywa w innych hotelach w
      Tunezji i leją tyle drinków czy napoi ile klient sobie życzy. Naprawdę warto
      tam pojechać za te pieniądze. Atmosfera jest zawsze wspaniała i z pewnością
      niekt się nie będzie nudził. Sam już myślę czy tam nie wrócić znowu.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka