Dodaj do ulubionych

Co powiecie na temat hotelu Marabout w Sousse?

IP: 82.160.108.* 10.02.07, 11:49
Co powiecie na temat hotelu Marabout w Sousse? Chcielibyśmy tam lecieć z 1,5
rocznym dzieckiem? Jakie warunki, jakie jedzenie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Dorota Re: Co powiecie na temat hotelu Marabout w Sousse IP: *.culm.net 11.02.07, 17:53
      Witam!Byłam w tym hotelu w lipcu 2006r i bardzo sobie go chwalę.Swietnie
      usytuowany,plaża pod nosem,dobre warunki a jedzenie rewelacyjne.Nie mogę nic
      złego powiedzieć na temat tego hotelu i oczywiście zachęcam.Pozdrawiam
      serdecznie i życzę miłego wypoczynku:)
      • Gość: Monika Re: Co powiecie na temat hotelu Marabout w Sousse IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.07, 11:40
        Potwierdzam, hotel jest bardzo fajny (byłam aż zaskoczona bo ma tylko 3
        gwiazdki). Czysty, ładny, z własną plażą ( a nie jak większośc hoteli z
        przejściem na plazę przez ruchliwą ulicę!), smaczne jedzenie. POLECAM!!! Byłamn
        w VIII 2007 z biurem Tui.
      • Gość: Monia Strefa wonocłowa w Sousse IP: *.gdynia.mm.pl 18.06.07, 09:10
        Ja wybieram się do Tunezji we wrześniu i planuję przy okazji zrobić zakupy na w
        strefie wolnocłowej tj.głównie kosmetyki i perfumy. Czy mogłabyś napisać jak
        wyglądają te sklepy na lotnisku w Soussie - czy jest duży wybór, czy akceptują
        karty płatnicze itp. bo nie wiem czy w razie czego robić jakieś zakupy na
        lotnisku w Polsce. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
    • Gość: Sylwia Re: Co powiecie na temat hotelu Marabout w Sousse IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 23:09
      www.travelzone.pl/?show=hotele&hotelID=1304
      • czekoladka23 Re: Co powiecie na temat hotelu Marabout w Sousse 15.06.07, 12:55
        Byłam w tym hotelu w sierpniu 2006 i potwierdzam powyższe opinie. Hotel
        zasługuje na 4* :) Pokoje czyste. przestronne, z łazienką lub prysznicem.
        Codziennie sprzątane, ręczniki codziennie zmieniane. Ja byłam w odnowieonej
        częsci - tam są pokoje ładniejsze tylko nie ma windy, ale troche ruchu nie
        zaszkodzi :D Jedzenie bardzo smaczne - wybór ogromny. Plaża rewelacyjna -
        blisko, codziennie sprzątana, czysta, snack - bar na plaży super. Samczne
        jedzenie. Animacje fajne. W tym roku hotel sie jeszcze rozbudował - wybudowano
        tam aqua park ze zjeźdżalniami,jakuzzi, dobudowano dwa baseny, oprócz tego
        jeden kryty - rewelacyjnie - iem bo widzialam, bo w tym roku takze bylam w
        Tuneji tyle że w hotelu Marhaba Club - równie rewelacyjny :) Tylko że bylam od
        3 - 17 maja a w tym terminie trwał jeszcze remont zwiazany z budową aqua parku.
        Ale teraz jest już wszystko skończone. Zobacz ten hotel na stronie exim tours -
        tam jest jego nowa ulepszona wersja :)
        • czekoladka23 Re: Co powiecie na temat hotelu Marabout w Sousse 15.06.07, 12:57
          www.eximtours.pl/hotels/read/hotel/1
          Tutaj jest pokazany wybudowany już aquapark :)
          • Gość: asik_24 Re: Co powiecie na temat hotelu Marabout w Sousse IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.07, 17:43
            Witam Was.A czy w tym hotelu jest Al?
            • czekoladka23 Re: Co powiecie na temat hotelu Marabout w Sousse 15.06.07, 19:27
              Niestety hotel jest tylko w opcji HB :) Ale można spokojnie się najeść na plaży
              w snack-barze lub na basenie - ja z głodu nie umarłam, a przeciwnie =>
              Przytyłam tam :)
              • Gość: asik_24 Re: Co powiecie na temat hotelu Marabout w Sousse IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.07, 09:45
                Jeśli mogłabyś jeszcze, Czekoladko, powiedzieć jakie tam ceny napoi w hotelu
                (tak mniej więcej oczywiście), bo wybieramy się z dzieckiem, a wiesz jak to
                dzieci, ciągle chcą pić. A napoje wyskokowe, to drogie? Bo jakieś piwko, to i
                my byśmy od czasu do czasu popili.
                Pozdrawiam
                • czekoladka23 Re: Co powiecie na temat hotelu Marabout w Sousse 16.06.07, 10:20
                  Witam :) Najlepiej, jakbyście się w napoje zaopatrywali w sklepie, który jest
                  tuż obok Marabouta - są tam wody mineralne, napoje gazowane, soczki owocowe,
                  pieczywo, słodycze itp. - jak bedziesz wychodzić z hotelu to skręć w lewo - to
                  jest taki malutki sklepik, zaraz potem jest coś a la supermarket - gdzie sie
                  możesz też zaopatrzyć w coś do jedzenia i jakieś pamiątki. A w hotelu z tego co
                  pamiętam to cena wody mineralnej 1.6 dinara (1 litr), cena piwa to 2.400
                  dinara, soki 1.5 dinara, kawa też chyba z 2 dinary. Ale jak już mówiłam polecam
                  sklepik - tylko zakupy najlepiej wkładać do torby - tak żeby w recepcji krzywo
                  nie patrzeli :)Jak jeszcze czegoś nie wiesz to pytaj :) Pozdrawiam
                  • Gość: asik_24 Re: Co powiecie na temat hotelu Marabout w Sousse IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.07, 19:29
                    A jak tam z leżakami,płatne są? A dziecko coś znajdzie dla siebie do jedzenia?
                    Pisałaś o snack-barze na plaży, rozumiem, że wszystko płatne.
                    Przepraszam, że zawracam, ale nie jeżdżę za bardzo po świecie, byłam tylko w
                    Egipcie i w Turcji i za każdym razem miałam All. Ten hotel mi się spodobał ze
                    względu na opinie, bliskość centrum, plażę, a przede wszystkim na zjeżdżalnie.
                    • czekoladka23 Re: Co powiecie na temat hotelu Marabout w Sousse 17.06.07, 14:56
                      Witam :) Rozumiem Cię - każdy ma mnóstwo pytań, jak gdzieś wyjeżdża :) Jasne,
                      że dziecko bedzie miało co jeść - na śniadanie płatki z mlekiem, rogaliki i
                      bułeczki francuskie z miodem lub czekoladą, naleśniki, oprócz tego chleb,
                      bułki, bagietki, sery, pomidory, ogórki, jajka pod różnymi postaciami :),
                      mortadela, sałatki, a na obiadiadokolację to m.in. kurczak, ryby, wołowina,
                      frytki, opiekane ziemniaki, sałatki, kuskus, makarony z sosem i mięsem,
                      lasagne, oprócz tego deser: różne ciastka, ciasteczka, tiramisu, lody, budyń,
                      owoce takie jak arbuz, melon, winogrona, śliwki, brzoskwinie - także myślę że
                      dziecko coś sobie na pewno wybierze z tych rzeczy :)W snack - barze wszytsko
                      płatne - a tam m.in sandwich, bagietki, pizze, panini, frytki, owoce, słodycze,
                      napoje alkoholowe i bezalkoholowe :) Leżaki są płatne - zarówno na basenie jak
                      i na plaży 1.5 dinara za osobę. Tak jak czytałaś - otoczenie hotelu jest super -
                      wszędzie blisko, a mimo to nie słychac zgiełku panującego na ulicy. Pozdrawiam
    • Gość: ant25 Re: Co powiecie na temat hotelu Marabout w Sousse IP: *.b-m.pl 20.06.07, 09:51
      własnie wrocilismy z tygodniowego pobytu w tym hotelu i jestesmy bardzo
      zadowoleni ( miło nas zaskoczył) widze ze sporo juz zostało napisane wiec nie
      bede powielac informacji ogolnie było czysto ładnie miło i mielismy fajna
      zabawe w nowowybudowanym aquparku płatny 15dinarow za osobe za pobyt

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka