Dodaj do ulubionych

cyrk na lotnisku z ecco holiday

IP: *.acn.waw.pl 05.07.07, 11:19
no i niestety dziś długo oczekiwany wylot i od razu nerwy, moje obawy co do
urlopu z ecco spełniły się zanim jeszcze wylecielismy, po przybyciu w
godzinach rannych na lotnisko, pani z biura z robrajającym usmiechem
oznajmila nam, ze wylotu nie ma, bo samolot z Tunezji nie przylecial, moze
okolo 17 bedzie wylot,ale tego nikt nie wie, a ze dzien mamy w plecy to ich
nie interesuje, totalny brak kompetencji, panienka nie raczyla poinformowac,
ze mimo ze samolot jest grubo opozniony, to trzeba sie odprawic i tym
sposobem drałowalismy z powrotem na lotnisko przez pół Warszawy, a odprawę po
czasie załatwilismy we własnym zakresie, bo informację tez dostalismy
prywatnymi kanałami;
odradzam juz teraz wyprawy z ecco, żałuję że sie zdecydowałam mimo
ostrzeżeń, wydaje mi się, że kultura obowiązuje w każdej sytuacji, a to co
prezentuje pracownica biura jest niedopuszczalne'
ciekawe co będzie dalej...
Obserwuj wątek
    • Gość: bond Re: cyrk na lotnisku z ecco holiday IP: *.centertel.pl 05.07.07, 12:22
      tak właśnie działa ecco.Ja naszczęscie doleciałem ale dali nam zupełnie inny
      hotel.rezydenci ecco to porazka jeden wygląda jak dresiasz.Czuje że ecco holidey
      chyli się ku upadkowi i wisi kasę linią lotniczym i hotelom.współczuje tym któży
      mają już wykupioną wycieczke.Zróbcie ksero vouczera i umowy w Polsce bo
      zabierają w hotelu by ich nie zaskarżyć-cwaniaki w dup...
    • Gość: Magda Re: cyrk na lotnisku z ecco holiday IP: *.moratex.lodz.pl 05.07.07, 13:37
      Byłam w Tunezji z Ecco w dniach 14.06-28.06.2007 i z lotem nie było żadnych
      problemów, jedynie przy odprawie bagażowej w drodze powrotnej panował kompletny
      galimatias, ale wszystko jakoś na szczęście ułożyło się i wróciliśmy o czasie.
      Do pobytu nie mam większych zastrzeżeń, rzeczywiście polski rezydent Jacek to
      raczej nieodpowiedni człowiek na nieopdowiednim dla niego miejscu.
    • Gość: asja Re: cyrk na lotnisku z ecco holiday IP: *.acn.waw.pl 05.07.07, 14:45
      najświeższe informacje są takie,że wylot ma być ok. 18.30, a więc na miejscu
      będziemy ciemną nocą, spokojnie można było iśc do pracy i nie tracic dnia
      urlopu, z tygodnia zrobiło się juz 6 dni, zobaczymy co wymyślą na powrót
      aha przez cały czas byłam przeswiadczona, ze lecimy Tunis Air-w związku z tym
      upychalismy w 4 bagazach po 15 kg, bo inczej nie wolno, tymczasem okazuje się
      ze lecimy Khartago, a tam można miec po 18 kg, a bagaze juz odprawione...
    • Gość: asja Re: cyrk na lotnisku z ecco holiday IP: *.acn.waw.pl 05.07.07, 18:17
      Informację o 15 kg miałam z Eccoo holiday..., jeszcze dzisiaj beztrosko pani z
      biura powiedziała, ze lecimy khartago a tam jest az 18kg... r ece opadają ,
      cały czas siedzę w domu i czekam na informację o wylocie, raz słysze ,że o
      18.50 ma samolot wyleciec z Tunezji, raz ze o 17.45 ma lądowac, wiec nie wiem,
      czy zbierac się i gnac na lotnisko, za chwilę dzwoni centrala, ze samolot
      będzie o 21.00, więc mamy byc po 19.00 na lotnisku, po czym dzwonię na lotnisko
      a WAS twierdzi, ze absolutnie , bo o 21. to może dopiero samolot doleci, więc
      wylot najwczesniej po 22.00
      przypopmnę, ze mielismy wyleciec o 10.35
      czegos takiego jeszcze nie przezyłam, a latam od wielu lat z różnymi biurami,
      m.in z obsmarowywana na forum triadą (raz) nie wiem, moze trafiłam , ale to
      były super wakacje, natomiast z ecco jest to mój pierwszy wyjazd i na pewno
      ostatni, z taką nonszalancją, bezczelnością i zwykłym okłamywaniem jeszcze się
      po prostu nie spotkałam
      • elgry Re: cyrk na lotnisku z ecco holiday 05.07.07, 18:38
        Wiernie tu "kibicuję", od pierwszego wpisu, jakby to miało w czymkolwiek pomóc,
        jakos sie tak przejęłam.
        Bardzo mi zawsze żal turystów w takiej sytuacji, bo wiem, jak czeka sie na
        wakacje i urlop, który powinien być czasem radosnej beztroski. Mam nadzieję,
        że pobyt na miejscu będzie bardzo udany i pozwoli odstresować się, zapomnieć o
        kłopotach. Trzymam za to kciuki i życzę jak najlepiej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka