Dodaj do ulubionych

sousse -hot marabout 09.

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.07, 21:45
witam.lece z tui do sousse we wrzesniu w podroz poslubna.. kilka pyt..jaki
tam jest prąd..tzn..czy wtyczki sa takie jhak u nas czy trzeba kupic jakies
transformatory albo "przejsciowki".. mam na mysli stosownaie suszarki,
ladowarki do aparatu fot.. bede rozniez bardoz wdzieczna za opinie o hotelu
marabout..
Obserwuj wątek
    • Gość: monika Re: sousse -hot marabout 09. IP: *.aster.pl 26.07.07, 00:04
      juz doczytalam forum do konca i dopatrzylam sie dopiero ze juz jest info o "wtyczkach"..czyli prad jak u nas i gniazdka takie same:)? czy ktos byl w hotewlu marabout..bardzo prosze o opinie..
      • czekoladka23 Re: sousse -hot marabout 09. 26.07.07, 08:23
        Byłam w tym hotelu w sierpniu 2006. Hotel zasługuje na 4* :) Pokoje
        czyste,przestronne, z łazienką lub prysznicem. Codziennie sprzątane, ręczniki
        codziennie zmieniane. Ja byłam w odnowieonej częsci - tam są pokoje ładniejsze
        tylko nie ma windy, ale troche ruchu nie zaszkodzi :D Lokalizacja hotelu
        rewelacyjna - wszędzie blisko. Jest świetnym punktem wypadowym do Monastiru i
        Portu El Kantaoui - niedaleko sklepy, kawiarnie, dyskoteki. Jedzenie bardzo
        smaczne - wybór ogromny. Plaża rewelacyjna - blisko, prywatna - chroniona,
        codziennie sprzątana, czysta, snack bar na plaży super. Smaczne jedzenie, a
        mianowicie: na śniadanie płatki z mlekiem, rogaliki i bułeczki francuskie z
        miodem lub czekoladą, naleśniki, oprócz tego chleb, bułki, bagietki, sery,
        pomidory, ogórki, jajka pod różnymi postaciami :),mortadela, sałatki, a na
        obiadiadokolację to m.in. kurczak, ryby, wołowina, frytki, opiekane ziemniaki,
        sałatki, kuskus, makarony z sosem i mięsem, lasagne, oprócz tego deser: różne
        ciastka, ciasteczka, tiramisu, lody, budyń, owoce takie jak arbuz, melon,
        winogrona, śliwki, brzoskwinie. Animacje fajne. W tym roku hotel sie jeszcze
        rozbudował - wybudowano tam aqua park ze zjeźdżalniami,jakuzzi, dobudowano dwa
        baseny, oprócz tego jeden kryty - rewelacyjnie - wiem bo widzialam, bo w tym
        roku takze byłam w Tunezji tyle że w hotelu Marhaba Club - równie
        rewelacyjny :) Tylko że bylam od 3 - 17 maja, a w tym terminie trwał jeszcze
        remont zwiazany z budową aqua parku. Ale teraz jest już wszystko skończone.
        Zobacz ten hotel na stronie exim tours - tam jest jego nowa ulepszona wersja :)

www.eximtours.pl/hotels/read/hotel/1
        Tutaj jest pokazany wybudowany już aquapark :)

Niestety hotel jest tylko w opcji HB :) Ale można spokojnie się najeść na plaży
        w snack-barze lub na basenie - ja z głodu nie umarłam, a przeciwnie =>
        Przytyłam tam :)

Zjeżdżalnie z tego co się orientuję to kosztują 15 dinarów za 2 tygodnie.
        Pozdrawiam i życzę miłego urlopu - na pewno wrócicie zadowoleni :) Hotel ten
        jest mało znany, a chyba najładniejszy z hoteli 3* - niektóre 4* nie dorównują
        mu do pięt. Ja tam wracam na pewno za rok - tym bardzije, że nie miałam okazji
        skorzystać z aqua - parku :D
        • Gość: monika Re: sousse -hot marabout 09. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.07, 13:12
          bardzo bardzo dziekuje za odpowiedz- super informacje! juz sie nie moge
          doczekac wyjazdu.obawialam sie ze bedziemy z mezem :) glodni..dziekuje za opis
          posilkow-brzmi smacznie. w zasadzie wyjasnilas wszytskie moje watpliwosci-
          reczniki w pokojach i plaza..bo czytalam ze na publicnzych nie ma chwili
          spokoju a czasem za pryw sie placi.. w kazdym razie bardzo jestem wdzieczna za
          cenne informacje i link-bo nie wiedzialam gdzie szukac fotek innych niz w
          folderze biura.. pozdrawiam i zycze kolejnych udanych wycieczek do tunezji i
          nie tylko:)
          • czekoladka23 Re: sousse -hot marabout 09. 26.07.07, 16:28
            Hehe, nie ma za co dziękować, a od tego jest to forum, żeby się czegoś
            dowiedzieć. Jak jestem w stanie, to chętnie pomogę :)

www.holidaycheck.pl/hotel-Zdj%C4%99cia+z+wakacji_Hotel+Marabout-hid_29494-ch_ub.html

to jest jeszcze jedna stronka, gdzie możesz zobaczyć zdjęcia z tego hotelu :D
            Kliknij w te obrazki, zeby powiększyć - tam masz ok. 60 fotek, które zrobili
            goście z tego hotelu. Tymczasem miłego wypoczynku życzę i jakby co to służę
            radą. Pozdrawiam
            • Gość: monika Re: sousse -hot marabout 09. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.07, 17:45
              to jesli jeszcze moge na Ciebie liczyc to mi podpowiedz jak jest z prądem i
              wtyczkami..czy wsyztsko tak jak u nas- 220V..? czy trzeba miec jaks
              transformator napiecia i czy wejscie do kontaktu jest to samo czy trzeba miec
              przejsciowke? mam na mysli taki sprzet jak aparat fot, suszarka do wlosow.. z
              zelazkiem to chyba juz cyrku robic na wakacjach nie bede;)
              • czekoladka23 Re: sousse -hot marabout 09. 27.07.07, 07:52
                Wszystko jest tak jak u nas - miałam ze sobą suszarkę do włosów, aparat
                cyfrowy, żelazko, lokówkę, prostownicę i normalnie użytkowałam tych rzeczy.
                Wszystko jest tak jak u nas, także bez obaw. Pozdrawiam :)
    • Gość: gosc Re: sousse -hot marabout 09. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.07, 12:54
      www.travelzone.pl/?show=hotele;hotelID=1304;name=Le%20Marabout
      • Gość: turysta123 Re: sousse -hot marabout 09. IP: *.ib-pan.krakow.pl 27.07.07, 11:43
        Czy z tego Aqua Parku może skorzystać osoba spoza Marabuta ? Oczywiście
        odpłatnie :) Chętnie bym się tam wybrał z dzieckiem bo z tego co udało nam się
        rozpoznać fajnych Aqua Parków wokół Sousse jak na lekarstwo :(
        Pozdrawiam!
        • czekoladka23 Re: sousse -hot marabout 09. 27.07.07, 13:34
          Witam :) Nie wiem dokładnie, ale wydaje mi się, że może. Najlepiej zapytać na
          miejscu. Z tego co się orientuję, to karnet na dwa tygodnie w aqua parku
          kosztuje 15 dinarów. Ale raczej nie ma pzreszkód, bo z tego co pamiętam turyści
          mogą spokojnie wchodzić do innych hoteli. Inny aquapark mieści się w Porcie El
          Kanatoui w samym centrum. Pozdrawiam
          • Gość: turysta123 Re: sousse -hot marabout 09. IP: *.ib-pan.krakow.pl 27.07.07, 14:00
            Odpowiedź twoja napawa moja dziecko dużym optymizmem.
            O, wielkie dzięki, jesteś słodka czekoladko23, chociaż ja lubię gorzką
            (oczywiście czekoladę s.stricto, i to Alpen Gold).

pozdrawiam

A to inne AquaPark w Porcie, to też przy jakimś hotelu, czy ogólnie dostępne, i
            ile kosztuje?
            p.s.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka