Dodaj do ulubionych

kto leci do oasis el habib

IP: 195.205.202.* 04.02.08, 17:49
razem z mezem wybieramy sie 4 wrzesnia do oasis el habib. jesli ktos
wybira sie w tym terminie bardzo prosze o kontakt...
Obserwuj wątek
    • Gość: betti Re: kto leci do oasis el habib IP: *.chello.pl 17.02.08, 11:03
      Witam! Ja wybieram się do tego hotelu 11.09:)
      • Gość: marlena Re: kto leci do oasis el habib IP: 195.205.202.* 17.02.08, 18:51
        szkoda ze sie nie spotkamy i nawet nie dam ci znac jak bylo ale
        zycze milego wypoczynku pozdrawiam
        • Gość: Marcia_2013 Re: kto leci do oasis el habib IP: *.eranet.pl 18.02.08, 08:52
          Ja z mężem również lecę do Oasis 4 września więc lecimy razem. Mamy
          wylot z Gdańska.
          • Gość: marlena Re: kto leci do oasis el habib IP: 195.205.202.* 18.02.08, 16:23
            super bardzo sie ciesze bo juz myslalam ze nikt nie leci w tym
            terminie,my mamy wylot z warszawy ale mam nadzieje ze jakos sie
            znajdziemy troche sie boje tego wyjazdu ale razem bedzie razniej
            pozdrowionka!!!
            • Gość: Asia Re: kto leci do oasis el habib IP: *.3s.pl 22.08.08, 19:37
              witam :) ja lece tez 4go ale z Katowic:) ciekawe czy jeszcze
              zerkacie czasem na to forum :) pozdrawiam
              • darthu Re: kto leci do oasis el habib 22.08.08, 19:55
                witaj Asia... a tak zerkamy... czasami. mamy nadzieje że sie
                spotkamy na lotnisku no i na browarku przy basenie. pisz jak masz
                ochote na gg 12919606...
      • Gość: agucha Re: kto leci do oasis el habib IP: 89.127.252.* 22.03.08, 02:41
        Witam serdecznie poszukuję osob które lecą do Oasis el Habib w
        terminie 24.04.2008.
      • Gość: marta Re: kto leci do oasis el habib IP: 81.15.230.* 15.07.08, 18:45
        hej my też lecimy 11.09 to się spotkamy,mamy wylot z Gdańska,a Ty?
    • Gość: marlena Re: kto leci do oasis el habib IP: 195.205.202.* 18.02.08, 16:27
      jesli mozesz to napisz cos wiecej my nie wiemy nic o tym hotelu;jak
      ie sa pokoje,obsluga,wyrzywienie , jakie sie daje napiwki itp
      pozdrawiam
      • Gość: maria Re: kto leci do oasis el habib IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.08, 15:44
        Troche zdjec i film z hotelu:
        www.travelzone.pl/hotele/tunezja/oasis-el-habib.html
      • Gość: arek Re: kto leci do oasis el habib IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.08, 20:28
        HEJ,
        Ja też lecę ze swoją dziewczyną do le habib wylot mamy 4.10.08r z krakowa ale
        myślę ze sie spotkamy na miejscu i poznamy jak by co to pisz na gg 1894073
        fajnie by było zgadać sie wcześniej pozdrawiam .
      • bolbasz Re: kto leci do oasis el habib 20.07.08, 23:57
        Wlaśnie stamtąd wróciliśmy. Wszystkie opinie , które wcześniej tutaj czytaliśmy
        potwierdzamy. Hotel z basenami cudowny,wygląda jak w bajce, obsluga wspaniala,
        animatorzy świetni. Zamierzamy w przyszlym roku polecieć tam na dluzej. Teraz
        byliśmy tylko 7 dni. Nie znamy obcych języków i troche nas zdenerwowalo, że w
        samolocie pelnym polaków nikt nie raczyl tlumaczyc instrukcji i informacji ,
        które przekazywala nam obsluga samolotu. Na pokladzie rozdano nam druczki wizowe
        do wypelnienia. Nie wiedzielismy, co to jest, do czego i sporo osób nie
        wypelnialo ich, a nawet wyrzucali podczas opuszczania samolotu w Monastirze.
        Później, na lotnisku bylo zamieszanie związane z pośpiesznym wypelnianiem ich
        przed odprawą paszportową. Byliśmy w Tunezji tylko 7 dni, więc nie oplacalo nam
        sie zapisywac na wycieczki. Zdecydowaliśmy się tylko na jedną - statkiem
        pirackim. Zapisaliśmy sie na nią u Alibaby. Bardzo nam się podobala. Trwala 3-4
        godziny...wyplyneliśmy na pelne morze. Na pokladzie tańce,
        popisy,poczęstunek...a na pelnym morzu kąpiel. Super. Wróciliśmy bardzo
        zadowoleni. Znajomi wrócili zmęczeni z wycieczki dwudniowej po Saharze i bardzo
        narzekali. Zwlaszcza na jedzenie i hotel w którym mieli nocleg (karaluchy).
        Żalowali, że dali się skusić. W hotelu nie można się nudzić. Wszyscy animatorzy
        są świetni...a zwlaszcza Momo. Nie mówią niestety po polsku. Ale można ich
        zrozumieć. Jest też dwójka animatorów polskich, ale dziewczyny te (bardzo
        sympatyczne) zajmują się glownie opieką dzieci. Rezydentka-Justyna bardzo mila
        i uczynna. Zawsze można bylo na nią liczyć. Jedzenia mnóstwo i bardzo duży
        wybór. W telewizorach program polski tylko jeden- Polonia. Ale dobre i to.
        Klimatyzacja w pokojach dobrze dziala. Widać dbalość o czystość zarówno hotelu,
        jego otoczenia jak i basenów. Woda w basenach krystalicznie czysta. Codziennie
        pobierane próbki wody. Woleliśmy kąpiel w basenach niż w morzu. Tam woda z
        wodorostami, plaża niezbyt ciekawa. Pieniądze wymienialiśmy w hotelu, w
        recepcji. Na targ poszliśmy tylko raz. Targowanie, to męka, a i droga wiodąca
        tam brudna.Mnóstwo śmieci. Kierowcy jeżdzą jak chcą. W drodze powrotnej do
        Polski slyszelismy od innych turystów ,że slyszeli o naszym hotelu i bardzo nam
        zazdrościli pobytu w nim. Jednym slowem trafiliśmy dobrze. Polecalibysmy wyjazdy
        z biurem Sky Club, gdyby nie to, że zaserwowali nam podwyzki oplaty paliwowej
        jako jedne z najwyższych wśród wszystkich biur. Wysokości jej nie potrafili
        wiarygodnie uargumentować, czy tez wyliczyć. Klientów reklamujących zbywali byle
        czym. Jednym slowem hotel El Habib tak, ale z innym biurem.
    • Gość: Marcia_2013 Re: kto leci do oasis el habib IP: *.eranet.pl 20.02.08, 15:25
      WYGLĄDA NA TO, ŻE SPĘDZIMY WSPÓLNE WAKACJE:)JA Z MĘŻEM RÓWNIEŻ
      LECIMY 4 WRZEŚNIA DO OASIS EL HABIB. WYLOT MAMY Z GDAŃSKA
      • Gość: marlena Re: kto leci do oasis el habib IP: 195.205.202.* 21.02.08, 16:52
        Fajnie bardzo sie ciesze!!!Jesli mozesz to napisz z ktorym biurem
        lecisz my lecimy z scy club i jestem przerazona bo gdybym wczesniej
        cos o nich wiedziala to bym ich nie wybrala teraz jest juz za pozno
        i moge sie tylko modlic ze bedzie ok a jesli bys chciala pogadac na
        GG to daj znac POZDRAWIAM!!!
        • Gość: Marcia_2013 Re: kto leci do oasis el habib IP: *.eranet.pl 26.02.08, 19:36
          Witam! Ja też się cieszę, bo to faktycznie jakoś raźniej. My też
          wiemy tylko tyle ile wyczatliśmy. Luksusów nie ma się co spodziewać,
          bo to są kraje Afrykańskie i jest dobrze jak się człowiek nie
          spodziewa zbyt wiele. Z tego co wiem od znajomej to warto na
          początku dopłacić troszkę za hotel, a faktycznie dostaje się lepszy
          pokój. Napiwki, a jakże mile widziane wszędzie.Na wszelki wypadek
          podaje swojego maila : marciafelskowska@op.pl to się jakoś dogadamy.
          My też lecimy ze sky clubem i też się trochę boimy, ale tak naprawdę
          to nie wiadomo do końca jak to z nimi jest, czy to faktycznie Ci
          sami.Pozdrawiam.
          • Gość: marlena Re: kto leci do oasis el habib IP: 195.205.202.* 29.02.08, 15:08
            Tak wiec nie bedziemy sami,wiem ze nie ma co liczyc na luksus ale
            boje sie tylko aby nie zamienili nam hotelu na gorszy poza tym
            wierze ze bedzie ok a moze mile nas zaskocza???Ja tez podam ci
            maila Yaro0906@wp.pl to jeszcze sie zgadamy Serdecznie pozdrawiam!!!
            • Gość: Marcia_2013 Re: kto leci do oasis el habib IP: *.eranet.pl 07.03.08, 15:30
              OKI! To do usłyszenia:))))))))))))))))))))))))))))
              • Gość: Kasia Re: kto leci do oasis el habib IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.03.08, 14:49
                ja również wyruszam 04.09:) z katowic...
              • Gość: mike Re: kto leci do oasis el habib IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.04.08, 11:22
                ja lece do el habib 14 sierpnia z żoną. jest moze ktoś kto leci tam
                w tym terminie? jeśli ktoś coś słyszał o tym hotelu to prosze
                napiszcie
                • Gość: Aminek Re: kto leci do oasis el habib IP: 212.160.172.* 05.05.08, 08:38
                  Ja wróciłam tydzień temu. Byliśmy z mężem zachwyceni hotelem,
                  basenem, jedzeniem, obsługą i wszystkim innym. Baliśmy się trochę
                  lecąc, bo nie było żadnej informacji w internecie o tym hotelu, ale
                  na miejscu wszystkim byliśmy oczarowani. Obsługa hotelowa
                  sympatyczna, animatorzy cały czas widoczni, panie sprzątaczki
                  zostawiały rano czyściutkie pokoje.
                  • Gość: iwa Re: kto leci do oasis el habib IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.08, 11:01
                    byliśmy w tym hotelu. Niewiele zastrzeżeń. Bardzo miła i pomocna rezydentka p.
                    Justyna. Pokoje czyste, przestronne. Rano zawsze wysprzątane. Animacja niezła.
                    Tylko na stołówce w godzinach szczytu trochę bałaganu (chodzi o naczynia, a
                    raczej ich brak. Jedzenie zawsze pod dostatkiem i dosyć urozmaicone). drinków
                    nie brakowało jak donosili w innych hotelach. Owoce, ciasta i lody przy każdym
                    posiłku
                • Gość: ela Re: kto leci do oasis el habib IP: 213.134.167.* 13.06.08, 22:01
                  tez lece(z Krakowa)z mężem i synem 14 sierpnia do el habib i też ze sky club.
                  Słyszałam, że sky club to "córka" TRIADY specjalizująca sie z wczasach
                  "allinclusive"
                  • Gość: bonia13 Re: kto leci do oasis el habib IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.08, 12:01
                    ja tez lece 14 sierpnia z dziecmi do Tunezji do hotelu VIVA CLUB ALMAZ z biura
                    TOVIN TUR do zobaczenia o ktorej macie wylot?
                • Gość: agnieszka i piotr Re: kto leci do oasis el habib IP: *.capitalone.pl 28.07.08, 09:44
                  My również lecimy do El Habib 14 sierpnia'08 .. lecimy z Warszawy
                  sami na dwa tygodnie i mamy nadzieję że się spotkamy i poznamy.
                  Jesli mają Państwo ochotę się jakoś umówić na miejscu:) podaję mój
                  nr GG 6146074
    • Gość: Iwa Re: kto leci do oasis el habib IP: 80.48.86.* 09.05.08, 20:53
      To dobrze poznać sie przed wyjazdem. My lecimy do Oasis el Habib ze skay club z
      Warszawy 25.09. Kto sie do nas dołączy?
      • Gość: marek Re: kto leci do oasis el habib IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 14.05.08, 12:34
        my z żoną i dziećmi lecimy 22.05.08 na 2 tygodnie z Warszawy ze sky club, może
        ktoś również wybiera się w tym terminie
    • darthu Re: kto leci do oasis el habib 21.05.08, 14:49
      witajcie mili wszyscy... jak fajnie że ktosik 4 wrzesnia wyrusza do "habiba" ...
      12919606 to mój nr GG albo piszcie na maila pipolino112@interia.pl jedziemy tam
      z żoną po raz pierwszy ze sky club do tej pory była itaka ale jej ceny
      troszeczke oszałamiają... była kreta był egipt w zeszłym roku i było cudownie
      mamy nadzieje że ze SKY clubem też sie uda... idziemy własnie zapłacic dziś za
      ten termin nie wiem o jakiej godzinie wyloty są z katowic ale mam nadzieje że z
      innymi sie szybko poznamy. narazicho i pozdrówka dla wszystkich ...
      • darthu Re: kto leci do oasis el habib 28.05.08, 09:25
        Marlena i Kasia !!!! ... odezwijcie sie jesli możecie na GG 12919606 staramy sie
        jakąs ekipe zmontowac i całkiem nam to niezle narazie idzie - w kupie bedzie
        fajniej - wysłałem maila do Marleny ale nie odpisała moze tu sie na forum zjawi
        ...??? kilka osób juz sie odezwało wiec może dołaczą nastepni ... pozdrawiam
        wszystkich i byle do 4 wrzesnia!!!
        Ps. Kasia my tez lecimy z katowic czy może lecicie do 'habiba"??? :)
      • Gość: andzka Re: kto leci do oasis el habib IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.07.08, 12:36
        Ja z chłopakiem tez lecimy 4 września do osis, tylko z Łodzi:)I
        jesteśmy dobrej myśli, pomimo że różne rzeczy się czyta:)
        Pozdrowionka dla wszystkich wrześniowych urlopowiczów
    • bolbasz lecimy 10 lipca 13.06.08, 20:30
      Lecimy z żoną 10 lipca z Wroclawia ze SKY CLUB. Trochę nas przestraszyly opinie
      o tej firmie. Ale mamy nadzieję, że nie będzie źle. Opinię swoją napiszemy po
      powrocie. Może ktoś też leci w tym terminie?
    • Gość: Edyta Re: kto leci do oasis el habib IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.08, 11:12
      Witam, również się wybieram do tego hotelu 4-11 wrzesnia 2008. Moj
      nr gg: 1800742
      • Gość: zośka Re: kto leci do oasis el habib IP: *.chelmnet.pl 27.06.08, 16:01
        czy mają tam bar na plaży?
        • Gość: wiesiek Re: kto leci do oasis el habib IP: *.chelmnet.pl 07.07.08, 09:24
          no, właśnie ...
          co z tym barem?
          • Gość: magda Re: kto leci do oasis el habib IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.08, 10:05
            A konkretnie o co chodzi.1,5 tygodnia temu wrocilam z el
            habib.Chetnie odpowiem na wszystkie pytania
            • Gość: zabkag Re: kto leci do oasis el habib IP: *.chello.pl 07.07.08, 23:51
              Magda, bardzo proszę Cię o informację na temat tamtejszej plaży - czy jest
              brudna (opinie na forach)??? Wybieramy się tam pod koniec sierpnia z 2-letnim
              Szkrabem, a po przeczytaniu niektórych opinii jestem pełna obaw:/ Pozdrawiam.
              • Gość: magda Re: kto leci do oasis el habib IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.08, 08:17
                Czesc.Ja tez wybieram sie ponownie do el habib 21,08,08 na 2
                tygodnie.Plaza jest ok.Warto korzystac z plazy hotelowej.Wiadomo ze
                mozna na brzegu napotkac jakies tam wodorosty ale bez przesady.Nad
                naszym morzem tez nie jest idealnie.Poza tym plaza hotelowa jest
                sprzatana.Piaseczek czysty woda takze.Uwazam ze nie ma zadnego
                zagrozenia dla dzieciaczkow.Mysle jednak ze gro czasu spedzac
                bedziecie nad basenem.Jest tam specjalny brodzik dla
                maluchow.Ogolnie hotel el habib jest superrrrr.Polecam go pod kazdym
                wzgledem.
                Pozdrawiam i do zobaczenia w tunezji.Buziaki
                • Gość: Monika Re: kto leci do oasis el habib IP: *.swidnica.mm.pl 08.07.08, 08:50
                  Magda, chyba byłysmy razem w Oasis (wróciłam 26.06.) :) A co do
                  plaży to jest ona w zatoczce, więc przy brzegu często jest dużo
                  wodorostów, ale morze jest bardzo czyste. Ogólnie pobyt zaliczam do
                  bardzo udanych :)
                • Gość: andzka Re: kto leci do oasis el habib IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.08, 09:24
                  Czesc Magda, a moglabys cos powiedziec o wycieczkach fakultatywnych,
                  ktore wybierac, a gdzie lepiej na wlasna rękę? I mam jeszcze jedno
                  pytanko-może głupie, ale coż:)-jakie napiwki dawac w tym hotelu i
                  czy często?Nie mam żadnej wiedzy i doswiadczenia na ten temat.Dzieki
                  z gory za odpowiedzi.Pozdrawiam
                  • Gość: magda Re: kto leci do oasis el habib IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.08, 10:23
                    Zadne pytanie nie jest glupie.Jezeli chodzi o wycieczki to ja nie
                    korzystalam z zadnej.To byl moj 2 pobyt w tunezji.Bedac pierwszy raz
                    zaliczylam tunis cartagine itp.Warto zobaczyc ale nie jest to
                    koniecznosc.Bedac w czerwcu tego roku sama z corka pojechalam
                    pociagiem do susse.Wiem ze ludzie zaliczaja wiele wycieczek np
                    sahare.Mnie osobiscie wcale nie ciagnie w te rejony.Wszystkiego
                    dowiesz sie na miejscu w hotelu od rezydentki Justyny.Bedziesz miala
                    czas na zastanowienie.Przyznam ze ja wolalam wylegiwac sie nad
                    basenem.Kazdy ma swoj sposob na wypoczynek.Wieczorami spacery np do
                    portu.
                    jesli masz jakies pytanka to nie krepuj sie.
                    Pozdrawiam
                    • Gość: raptor Re: kto leci do oasis el habib IP: *.devs.futuro.pl 09.07.08, 19:55
                      Ja lece tam z kobieta 28.08 na tydzień także mam nadzieje ze to co "magda"
                      opowiada wszystko sie sprawdzi i sie nie rozczarujemy!:) pozdrawiam i do
                      zobaczenia:)
                  • Gość: magda Do Moniki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.08, 10:25
                    Jestem na 100 procent pewna ze bylysmy w tym samym czasie w el
                    habib.Ja robie sobie powtorke 21,08,08.Juz nie moge sie doczekac
                    spotkania ze wspanialymi ludzbi ktorych tam poznalam.Bo to wlasnie
                    oni tak mnie zauroczyli.Pozdrawiam cie serdecznie i polecam nastepny
                    wyjazd moze jeszcze w tym roku.
                    Pa pa
                    • Gość: Monika Re: Do Moniki IP: *.swidnica.mm.pl 09.07.08, 22:13
                      Magda cały czas o tym myślę i chyba wybiorę się we Wrześniu (ten
                      miesiąc polecił mi Pan od leżaków ) :)
                • Gość: zabkag Re: kto leci do oasis el habib IP: *.chello.pl 13.07.08, 20:54
                  Witam ponownie! bardzo Ci dziękuję za budującą odpowiedź:) skoro ponownie
                  wybrałaś ten hotel, to jest to dla mnie najlepsza rekomendacja... My też
                  wybieramy się tam 21.08.08 r. na 2 tygodnie, więc pewnie się będziemy mijać:)
                  Jeśli to nie tajemnica, to skąd masz wylot? - my z Katowic. Pozdrawiam
                  serdecznie, Ania.
    • darthu Re: kto leci do oasis el habib 08.07.08, 13:08
      witaj (duże witaj) Magda - a więc wychodzi na to że sie miniemy bo my lecimy 4
      wrzesnia - ale nie o tym ... napisz jesli możesz jak z tymi napiwkami w
      "habibie" jest ( mniej a wiecej - komu ile ). wiem że nie byłas na wycieczce ale
      nie orientujesz sie z jakiego biura najlepiej brac taką wycieczke - miejscowego
      czy może jednak oferowaną przez Sky Club tam na miejscu??? wybieramy sie na
      Sahare tą dwu dnową więc fajnie by było cusik teraz sie dowiedzieć...
      pozdrawiamy i miłego wypoczynku w sierpniu!!! aha zostaw cos dla nas do picia w
      barze :)
      • Gość: magda Re: kto leci do oasis el habib IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.08, 14:45
        Hej hej.Jezeli chodzi o napiwki to nikomu nie dawalam.Jedynie
        przemilemu facetowi ktory roznosi lezaki itp,kolo basenu /lezaki sa
        darmowe placi sie za materaci-2 dinary za czly dzien/Oczywiscie nie
        trzeba ich brac i lezec tylko na lezaku.Jednak po calym dniu troche
        bola kosci.Wlasciwie to tam nie ma okazji dawac napiwkow bo za nic
        nie placisz.Podchodzi sie i bierze.Nikt nie nosi ze soba kasy.
        Ja zostawilam pani sprzataczce w dniu wyjazdy forse ktorej nie
        wydalam.
        Jezeli chodzi o wycieczki fakultatywne to szczerze powiem ze nie
        znam zadnych miejscowych biur.Chyba jednaj najbezpieczniej bedzie
        kupic u rezydentki sky clubu.
        Mysle ze po przyjezdzie do hotelu pogadacie z polakami ktorzy sa tam
        juz tydzien i dowiecie sie wiele ciekawych rzeczy nt wycieczek.Gdzie
        i z kim warto jechac.
        O picie w barku nie masz sie co martwic.
        Pozdrawiam serdecznie i zycze wspanialego wypoczynku
        • Gość: andzka Re: kto leci do oasis el habib IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.08, 14:53
          Czyli z tego co piszesz wynika,że nie ma co sie strachac o jakośc
          sprzątania i obsługi o której juz tyle napisanoi nie raz
          narzekano.Wszystko chyba będzie tak jak powinno:)A co powiesz o
          jakiś żyjątkach tego miejsca-komary, mrówki czy inne.Brac cooś
          przeciw tym potencjlanym wrogom spokoju?
          • Gość: magda Re: kto leci do oasis el habib IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.08, 15:03
            Ja moge wypowiadac sie jedynie na temat hotelu el habib.Nikt nie
            wyciaga reki po kase.Jest czysto,smacznie a obsluga po prostu
            fantastyczna.Dyrekcja bardzo pilnuje zeby turysci byli zadowoleni.
            Nie sluchaj ludzi wielu z nich przesadzc.ten hotel naprawde
            zasluguje na 4* pod kazdym wzgledem.Dzieki animatorom ja daje 5*,
            Zadnych zyjatek nie spotkamam w pokoju ani nie slyszalam sygnalow na
            taki temat od innych polakow.Ten hotel jest po gruntownym
            remocie.Komarow tez nie spotkalam.Mrowki sa owszem ale poza
            hotelowymi pokojami.
            Bez obaw.Gwarantuje ze bedzie superr.
            Aha nie jestem pracownikiem zadnego biura podrozy.Jestem tak jak i
            wy turystka z polski.
            Pozdrawiam zycze udanych wakacji
            • Gość: magda Re: kto leci do oasis el habib IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.08, 17:01
              Jezeli ktos ma pytanka to piszcie na moj adres :magdaolsztyn1@wp.pl
              Chetnie odpowiem
              Pozdrawiam
              • Gość: andzka Re: kto leci do oasis el habib IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.07.08, 19:42
                Wielkie dzięki za odpowiedzi!! Udanej powtórki wspaniałego
                wypoczynku:)
                • Gość: fiolka Re: kto leci do oasis el habib IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.08, 10:38
                  Hejka.Ja tez wybieram sie do tego hotelu w sierpniu.Czytajac tak
                  pozytywne wypowiedzi az serce sie raduje.
                  Pozdrawiam wszystkich
                  • Gość: Monika Re: kto leci do oasis el habib IP: *.swidnica.mm.pl 09.07.08, 22:20
                    Ależ Wam zazdroszczę! Mnie niestety jednej nocy prae komarów
                    pogryzło, ale nie dopilnowalam ich wyginięcia przed snem :)
                    Nastepnym razem zamykałam balkon... Polecam Wam wziąć pokój z
                    widokiem na morze, ponieważ widok jest nieziemski!! Ja napiwki
                    dawałam, np. Paniom sprzątającym 1 Dinara (z koszulki nocnej robiły
                    kwiata), Panu od leżaków również, gdy brakowało już leżaków i w
                    ciągu dnia jak sie któryś znalazł to sam mi przynosił.
    • Gość: Marek Re: kto leci do oasis el habib IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.08, 18:17
      Kto leci 21 sierpnia?Ja lece z katowic;)
      • Gość: Kaja Kto Leci do El Habib 24 lipca IP: 62.61.44.* 13.07.08, 18:29
        Hey, może jest ktoś, kto leci 24 lipca, bądź w okresie 24.07-08.08 ?? Lecę z
        chłopakiem, jestesmy studentami, fajnie by było nawiązać jakieś znajomości i
        bawić się razem! :]
        Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!
        gg: 9147907
      • Gość: zabkag Re: kto leci do oasis el habib IP: *.chello.pl 13.07.08, 21:04
        Witam, my też lecimy 21.08.08 z Katowic, na 14 dni. Pozdrawiam:)
        • Gość: Marek Re: kto leci do oasis el habib IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.08, 22:44
          Super.My tez na 14 dni.Z jakiego biura? My lecimy ze Sky Club. Mamy
          nadzieje, ze wszystko bedzie ok;)Pozdrawiamy.
          • Gość: Jagoda Re: kto leci do oasis el habib IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 21:46
            My bylśmy ze SKY Clubu było fajn ie ale rezydentka do bani.
          • Gość: zabkag Re: kto leci do oasis el habib IP: *.chello.pl 14.07.08, 23:11
            My też lecimy ze Sky Club. Mam nadzieje, że wszystko będzie OK, bo zabieramy ze
            sobą 2-letniego Szkraba... Fajnie, że się odezwałeś. Pozdrawiam i do zobaczenia:)
      • Gość: lot21.08 Re: kto leci do oasis el habib IP: *.eranet.pl 16.07.08, 11:03
        My lecimy w tym terminie, ale z Warszawki.Pozdrawiamy Aga& Artur
      • Gość: agata Re: kto leci do oasis el habib IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.07.08, 17:45
        właśnie przyleciałam z EL Habib,było rewelacyjnie,miłe zaskoczenie
        pod każdym względem a ANIMATORZY !!!! przechodzą samych siebie
        polecam bez ściemy
      • gosias77 Re: kto leci do oasis el habib 28.07.08, 20:40
        Ja jadę 21 sierpnia z katowic - do zobaczenia :)
    • Gość: Jagoda Re: kto leci do oasis el habib IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 21:44
      Ja z mężem byliśmy w Czerwcu w Oasis El Habib przez 2 tygodnie. Było wspaniale. Polecamy.
      • Gość: magda Re: kto leci do oasis el habib IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.08, 08:04
        Wszystko w hotelu jest superr.Rezydentka do baniiii
        • Gość: ewa Re: kto leci do oasis el habib IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.08, 15:54
          Mi równiez podobało się w El Habib. Byliśmy z dwójką dzieci (8 i 10
          lat)na przełomie czerwca i lipca tego roku. Najlepsi byli animatorzy
          i w ogóle program animacyjny. Zarówno dla dorosłych jak i dla
          dzieci.Po prostu REWELACJA !!!!!
          Mieliśmy jedynie problem z klimatyzacją, zwracaliśmy się z tym do
          rezydentki p.Justyny ale jej działania były zerowe- podejsć do
          recepcji i jedynie powiedziec, że nie działa mimo kolejnej tam niby
          naprawy to ja tez potrafię.Pani rezydentka siedzi w pracy jak za
          karę, uśmiech sztuczny,plastikowy i to nie zawsze.Dopiero jak jej
          nie było pomogły nam polskie animatorki p.Kasia i p.Magda- o wiele
          bardziej sympatyczne i pomocne, bo pani Justyna ma wszystko w
          nosie.Po tej interwencji dostaliśmy super apartamencik ze sprawną
          klimatyzacją.
          Najlepiej poza animacją oceniam basen, naprawdę jest piękny.Jedzenie
          ok, czasem rzeczywiście problem z brakiem talerzy czy sztućców ale
          dośc szybkol donosili. Czystośc na poziomie tunezyjskim czyli nie
          powalała sterylnością ale naprawdę nie ma co narzekać.
          Ogólnie polecam hotel ElHabib z cała odpowiedzialnością.4* w pełni
          zasłużone
          • Gość: jolka Re: kto leci do oasis el habib IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.08, 16:10
            W 100 procentach zgadzam sie z przemowczynia.Wszystko bylo OK animatorzy
            rewelacja.Tylko ta rezydentka justyna siedzaca puffffa.
            Mlode animatorki z polski to fantastyczne dziewczyny.Poleam kazdemy ten
            hotel.Wracam tam do zobaczenia w el habib.pa pa
            • Gość: tommy Re: kto leci do oasis el habib IP: 212.160.172.* 17.07.08, 10:36
              witam, wybieram się w sierpniu tego hotelu..... aż miło czytać (w większości)
              pozytywne opinie ;-)

Mam takie pytanka:

1) jaką walutę lepiej opłata się zabrać ? Euro czy dolary ? Jest jakaś różnica ?

2) Ile kosztują wycieczki fakultatywne: tunis - kartagnina - sidi... i safari
              2-dniowe ?
              • Gość: kujak Re: kto leci do oasis el habib IP: 62.61.44.* 17.07.08, 23:04
                safari to koszt 165 DT jeśli wybiera się z grupą conajmniej 12 osób. Natomiast
                180 DT jeśli indywidualnie się wykupuje wycieczkę. Polecam firmę Sahel Voyages.
    • Gość: tomleo Re: kto leci do oasis el habib IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.08, 14:19
      Witam wszystkich lece 31.07 i mam pytanie: czy hotel ma bar na plaży
      i czy opcja All też tam obowiązuje? Dięki
      • Gość: magda Re: kto leci do oasis el habib IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.08, 17:04
        Bylam w tym hotelu w czerwcu ale nie widzialam baru na plazy.Moze dlatego ze
        glownie spedzalam czas przy basenie.Lezaki i parasole na plazy sa na 100
        procent-za darmo.Kurcze chyba jednak nie ma baru na plazy.Chyba ze uruchomili
        takowy w pelnym szczecie sezonu.Pewno ktos sie odezwie kto wrocila na dniach.
        Hotel superowy polecam go wszystkim.
        • Gość: miki Re: kto leci do oasis el habib IP: *.adsl.inetia.pl 20.07.08, 19:01
          witam. ja lece do oasis 14 sierpnia z żoną na tydzień z wawrszawy.
          jeśli jest ktoś kto również leci w tym terminie i najlepiej z wawy
          to bardzo prosze niech poda może nr gg. miło będzie poznać sie przed
          wyjazdem. pozdrawiam
          • Gość: magda do miki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.08, 21:10
            Niestety a moze i stety ja lece do tego hotelu 21,08 a wiec was juz tam nie
            bedzie.To juz 2 raz w te wakacje.Jest tam tak superowo ze postanowilam odwiedzic
            ten hotel jeszcze raz.Nie matrw sie tam jest tak wielu fajnych ludzi ze
            zbyteczne jest poznawanie kogos przez gg.Sorrki ze sie wtracilam-wybacz.
            Pozdrawiam i zycze wspanialych wakacji.
            Jezeli masz jakies pytanka pisz ja chetnie odpowiem.
            • Gość: Gość Re: do miki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.08, 10:22
              Witaj my też lecimy 21.08.2008r. ale z Wrocławia pozdrawiam Dorota
          • Gość: Agnieszka i Piotr Re: kto leci do oasis el habib IP: *.capitalone.pl 28.07.08, 10:06
            Panie Miki.. my również lecimy do El Habib 14 sierpnia z warszawy
            jesli mają Państwo ochotę poznać się juz na lotnisku podaję mój nr
            gg 6146074. (zawsze niedostępny ale to dlatego ze jestem w pracy -
            jestem poprsotu niewidoczna)
          • Gość: jaco Re: kto leci do oasis el habib IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 20:00
            Cześć.ja również lecę 14 sierpnia z żoną isynkiem ale z wrocławia.
            Mój e-mail jacek@pubmaska.pl
    • bolbasz Re: oasis el habib prosze o opinie 20.07.08, 23:56
      Wlaśnie stamtąd wróciliśmy. Wszystkie opinie , które wcześniej tutaj czytaliśmy
      potwierdzamy. Hotel z basenami cudowny,wygląda jak w bajce, obsluga wspaniala,
      animatorzy świetni. Zamierzamy w przyszlym roku polecieć tam na dluzej. Teraz
      byliśmy tylko 7 dni. Nie znamy obcych języków i troche nas zdenerwowalo, że w
      samolocie pelnym polaków nikt nie raczyl tlumaczyc instrukcji i informacji ,
      które przekazywala nam obsluga samolotu. Na pokladzie rozdano nam druczki wizowe
      do wypelnienia. Nie wiedzielismy, co to jest, do czego i sporo osób nie
      wypelnialo ich, a nawet wyrzucali podczas opuszczania samolotu w Monastirze.
      Później, na lotnisku bylo zamieszanie związane z pośpiesznym wypelnianiem ich
      przed odprawą paszportową. Byliśmy w Tunezji tylko 7 dni, więc nie oplacalo nam
      sie zapisywac na wycieczki. Zdecydowaliśmy się tylko na jedną - statkiem
      pirackim. Zapisaliśmy sie na nią u Alibaby. Bardzo nam się podobala. Trwala 3-4
      godziny...wyplyneliśmy na pelne morze. Na pokladzie tańce,
      popisy,poczęstunek...a na pelnym morzu kąpiel. Super. Wróciliśmy bardzo
      zadowoleni. Znajomi wrócili zmęczeni z wycieczki dwudniowej po Saharze i bardzo
      narzekali. Zwlaszcza na jedzenie i hotel w którym mieli nocleg (karaluchy).
      Żalowali, że dali się skusić. W hotelu nie można się nudzić. Wszyscy animatorzy
      są świetni...a zwlaszcza Momo. Nie mówią niestety po polsku. Ale można ich
      zrozumieć. Jest też dwójka animatorów polskich, ale dziewczyny te (bardzo
      sympatyczne) zajmują się glownie opieką dzieci. Rezydentka-Justyna bardzo mila
      i uczynna. Zawsze można bylo na nią liczyć. Jedzenia mnóstwo i bardzo duży
      wybór. W telewizorach program polski tylko jeden- Polonia. Ale dobre i to.
      Klimatyzacja w pokojach dobrze dziala. Widać dbalość o czystość zarówno hotelu,
      jego otoczenia jak i basenów. Woda w basenach krystalicznie czysta. Codziennie
      pobierane próbki wody. Woleliśmy kąpiel w basenach niż w morzu. Tam woda z
      wodorostami, plaża niezbyt ciekawa. Pieniądze wymienialiśmy w hotelu, w
      recepcji. Na targ poszliśmy tylko raz. Targowanie, to męka, a i droga wiodąca
      tam brudna.Mnóstwo śmieci. Kierowcy jeżdzą jak chcą. W drodze powrotnej do
      Polski slyszelismy od innych turystów ,że slyszeli o naszym hotelu i bardzo nam
      zazdrościli pobytu w nim. Jednym slowem trafiliśmy dobrze. Polecalibysmy wyjazdy
      z biurem Sky Club, gdyby nie to, że zaserwowali nam podwyzki oplaty paliwowej
      jako jedne z najwyższych wśród wszystkich biur. Wysokości jej nie potrafili
      wiarygodnie uargumentować, czy tez wyliczyć. Klientów reklamujących zbywali byle
      czym. Jednym slowem hotel El Habib tak, ale z innym biurem.
      • Gość: magda Re: oasis el habib prosze o opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.08, 07:42
        A jednak potwierdzaja sie znakomite opinie o tym hotelu.
        Faktycznie doplaty paliwowe sa drastyczne.Niestety tylko sky club ma
        w swojej ofercie hotel el habib.Szkoda
        • Gość: jerzyk Re: oasis el habib prosze o opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.08, 08:51
          Ja tez potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na temat tego
          hotelu.Pozdrawiam
          • Gość: e(L)ka Re: oasis el habib prosze o opinie IP: 80.54.108.* 22.07.08, 12:28
            witam a kto se wybiera do habibu 28 sierpnia?? ja jade z dziewczyna, jestesmy
            studentami i sie tak zastanawiamy czy bedzie jakies mile towarzystwoo...:D acha
            i mamy wylot z wawy. PODRO!!!
            • Gość: magda Re: oasis el habib prosze o opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.08, 18:43
              Bez obaw.W tym hotelu znajdziecie wszystko co najmilsze,najlepsze i
              najsmaczniejsze.Animatorzy sa po prostu rewelacja-swietni kumple .
              Pozdrawiam
              • Gość: gość Re: oasis el habib prosze o opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.08, 19:17
                A ile kosztuje dziennie wynajecie sejfu w tym hotelu?
                • Gość: Marcia Re: oasis el habib prosze o opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.08, 20:32
                  Mam pytanko, a czy ktoś wybiera się do el habib w październiku?? Ja
                  też już lecę tam drugi raz, byłam w maju, i naprawdę gorąco polecam.
                  Wszystko jest dopracowane i zasługuje na dobrą opinię. Pozdrawiam
                  • Gość: gosc Re: oasis el habib prosze o opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.08, 07:39
                    Mysle ze nie potrzeby wydawania kasy na sejf.Ja laptopa cyfrowke czy
                    tez portfel z pieniedzmi trzymalem na wierzchu i nikt tego nawet nie
                    tracil.Taki to jest wlasnie superrrr hotel.
                    • pearl24 Re: oasis el habib prosze o opinie 28.07.08, 13:44
                      my także wylatujemy 14 sierpnia z wawy.mój numer gg 2323482.
                      lecimy razem z naszą 4letnia córeczką.
                      Może ktoś jeszcze z maluchem wylatuje w tym czasie??

pozdr
                      • pearl24 Re: oasis el habib prosze o opinie 28.07.08, 13:47
                        A czy ktoś kto juz był może powiedzieć mi jak jest z klimatyzajcą w tym
                        hotelu?Działa cały dzień czy tylko w określonych porach? I czy ewentualnie jest
                        możliwość zmiany pokoju na miejscu gdyby cos było nie tak-oczywiście za
                        "odpowiednią dopłatą":-)
                    • Gość: agata Re: oasis el habib prosze o opinie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.07.08, 17:50
                      dopiero co wróciłam,zapomnij o sejfie nikt mi niczego nie zabral a
                      wszystko leżało na miejscu POLECAM hotel,obsługa a ANIMATORZY
                      SUPER!!!!brak nudy
            • Gość: kitaana Re: oasis el habib prosze o opinie IP: 91.197.148.* 28.07.08, 22:42
              e(L)ka ja jadę ze swoim chłopakiem i 2 znajomych - też jesteśmy
              młodzi i będziemy tam szukali rozrywki - my lecimy akurat z Gdańska,
              ale w to samo miejsce i w tym samym terminie. Może podasz jakiś
              kontakt? Np. gg?
              • Gość: E( Re: oasis el habib prosze o opinie IP: 80.54.108.* 15.08.08, 10:07

TO MOJE GG 4661795
            • Gość: Anita Re: oasis el habib prosze o opinie IP: *.spray.net.pl 07.08.08, 20:10
              Ja lecę do oasis el habib 28 sierpnia na 2 tygodnie, wylot też z
              warszawy
            • Gość: Anka Re: oasis el habib prosze o opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.08, 12:36
              Będzie też lecę w tym terminie z siostrą
    • Gość: kitaana Kto leci do Oasis el Habib ?!? IP: 91.197.148.* 28.07.08, 22:37
      My lecimy, ale 28 sierpnia na 7 dni, więc 4 września akurat
      wracamy... Czy ktoś może leci w tym terminie? My wylatujemy z
      Gdańska... P.S Potwierdziło się, że podwyższyli koszt wycieczki niby
      w ramach opłaty paliwowej - nikt oczywiście nie uzasadnił nam tego
      adekwatnie, zostałam zbyta.
    • Gość: maciej Re: kto leci do oasis el habib18 wrzesień IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.08, 23:02
      Witam. Nikt nie odpowiedział czy zabrac dolary czy euro i czy ktos leci 18
      września Pozdrowienia Maciej
      • Gość: gosc Re: kto leci do oasis el habib18 wrzesień IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.07.08, 07:07
        Ja odpowiem.Nie ma znaczenia jaka walute wezmiesz.Aha wymiany na
        ichnie dinary najlepiej dokonywac w recepcjach hotelowych.Ja mialem
        euro 1euro to ok.1,8 dinara.Za dolara dostaniesz odpowiednio mniej.
        Pozdrawiam
        • Gość: nati_ Re: kto leci do oasis el habib18 wrzesień IP: *.tosa.pl 30.07.08, 11:50
          Witam!! wlasnie wrocialam z tego hotelu i jest slicznie ale no wlasnie wszedzie
          jest ale..:) jedzenie-super, pokoje-czyste, basen-czysty ale maly:/, plaża jak
          dla mnie mała i nie ma niestety baru:( trzeba wrociac do hotelu po jedzonko i
          picie:( co jest przy 2 tyg pobycie uciążliwe, woda czysciutka, szkoda ze plaza
          taka mala.. i nie ma żadnych atrakcji na niej..pustka.. Polecam Sahare!Warto
          naprawde!tam mozemy zobaczyc prawdziwa Tunezje..Rezydentka- taka sobie, jesli
          chodzi o napiwki to warto dac Panu w lobby bar (ja dalam)5 dinarów (raz w
          tygodniu) i drinki dawal nie ziemskie:))) dla kogos kto lubi luksus i spokój to
          jest hotel idealny bo wieczorem troszke nudno-dla mlodzieży nie
          polecam...pozdrawiam i zycze milego pobytu
      • Gość: Evelka Re: kto leci do oasis el habib18 wrzesień IP: 213.25.20.* 11.08.08, 13:30
        Ja lece 18 wrzesnia z Katowic i wydaje nam sie, ze lepiej wziąć
        dolce :-)
      • Gość: Dominika21 Re: kto leci do oasis el habib18 wrzesień IP: 217.98.103.* 20.08.08, 19:44
        Witam ja również lecę w to miejsce 18 września z katowic. Osobiście
        to biore dolary i euro, bo euro akrat mam w domu, a dolarów też
        trochę tzreba kupic;) tylko nie mam poęcia ile kasy będzie potrzeba,
        może ktoś doradzi ile na 2 tygodnie dla 2 osób będzie ptrzebne? Może
        jedzie tam ktoś z glogowa? proszę o ewentualny kontakt na gg 3261248
    • Gość: Darek Re: kto leci do oasis el habib IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 21:29
      Też wybieramy się w tym terminie .
      Jęsli macie chęć napisać proszę o maila na borkowskidarek@gmail.com
      Pozdrawiam Darek
      • Gość: Gosia Re: kto leci do oasis el habib IP: *.dka.pl 01.08.08, 09:43
        Lecimy z mężem 7.08., trochę się boimy, bo za "naszych czasów" nauka
        języków obcych była niewskazana i teraz będziemy musieli liczyć na
        młodzież :)
        • Gość: gosc Re: kto leci do oasis el habib IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.08, 10:57
          Bez obaw bedzie ok
        • Gość: worek Re: kto leci do oasis el habib IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.08, 21:40
          O prosze.. ja lecę w tym samym terminie ;)
          • Gość: andzikanka Re: kto leci do royal beach IP: *.gprs.plus.pl 05.08.08, 17:41
            Witam serdecznie mam pytanie czy leci ktos do Tunezji 04.09.2008 z
            biurem Triada? czy Wy rowniez dostaliscie pismo oswiadczajace o
            podwyzkach cen paliw?
            • Gość: andzikanka Re: kto leci do royal beach IP: *.gprs.plus.pl 05.08.08, 17:44
              jesli ktos ma jakies info na ten temat prosze napiszcie tutaj albo
              na mail anna.anasz@wp.pl
            • Gość: Edyta Re: kto leci do royal beach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.08, 11:49
              Czesc ,ja tez otrzymalam pismo doplaty 265 zl/os. Bylam w ciezkim
              szoku, moj maz rowniez ale oczywiscie nic sie nie dalo zalatwic,
              zostalam zbyta(doplata paliwowa). My rowniez lecimy do Tunezji 4
              wrzesnia z Rzeszowa. Wiec do zobaczenia w oasis el habib! Moj nr gg:
              1800742. Pozdrawiam.
              • Gość: kitanaa Re: kto leci do royal beach IP: 91.197.148.* 26.08.08, 22:25
                Ja tu jeszcze zaglądam... ;) Lecimy za 2 di z Gdańska... nie wiem
                czego sie spodziewać... Jak wrócę napewno napiszę wrazenia...
            • zenne Re: kto leci do royal beach 27.11.08, 16:30
              Wiem,że temp. nie sprzyja grze w siatkę, ale oni zawsze i wszędzie bez wzgledu
              na okoliczności- ponawiam więc pytanie czy animatorzy "stawiają na siatkówke".
              Bardzo proszę o odpowiedź, od tego zależy wybór hotelu. Pozdrawiam
    • Gość: saba Re: kto leci do oasis el habib IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.08, 18:54
      ja tez z chlopakiem wybieramy sie do el-habib 4 wrzesnia z katowic,
      z biurem SKY-CLUB. Troche obawiam sie o biuro, czy rzeczywiscie
      bedzie tak jak to opisuja i pokazuja na folderze kolorowym. A wogole
      co warto wziac,jaka walute, euro czy dolary???
    • darthu Re: kto leci do oasis el habib 03.08.08, 21:39
      siema Saba a więc jest nas w wiecej z katowic... my tez lecimy 4 wrzesnia i
      znajomi poznani na tym forum plus kilku co dołaczą na miejscu do nas. macie
      ochote dopisujcie sie do nas... gg 12919606 :) co do biura tez jest to nasza
      pierwsza wycieczka z nimi myslelismy ze itaka z którą bylismy ostatnie dwa lata
      jest za droga teraz ale po tym co odstawiło sky - club z tymi dopłatami teraz
      (260zeta od osoby) wychodzi ze nie była zła ta itaka... co do hotelu wszystko
      sie zgadza co piszą ci co tam byli jestesmy po opowiadaniach znajomej co tam
      była niedawno wszystko jak napisane tak było (może nawet wiecej ) tylko plaża
      ponoć nie za bardzo czysta (???) pozdrawiamy... co do kasy my zabieramy dolary
      bedziemy wymieniać na miejscu...
    • Gość: Monika Re: kto leci do oasis el habib IP: *.aster.pl 05.08.08, 18:06
      z mężem wybieramy się do tego hotelu na dwa tygodnie- 04.09, wylot z
      Warszawy, mój nr gg to 3379895. mail: milutka07@wp.pl. piszcie-
      przeważnie jestem niewidoczna, na gg oczywiście;)do zobaczenia na
      lotnisku i w hotelu
      • Gość: Aga Re: kto leciał doTunezji z dzidzią 6 m-cy IP: *.adsl.inetia.pl 06.08.08, 21:25
        Może ktoś podzielić się doświadczeniami z wyjazdu z małą pociechą, co zabrać ze
        sobą ?
      • Gość: Ralf KTO leci do oasis el habib 03.10.08r z Krakowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.08, 08:01
        fajnie było by się poznać
        moje gg 4980927 (przewaznie na niewidocznym)
        pozdrawiam
    • Gość: Aga Re: kto leci do oasis el habib IP: 89.174.215.* 07.08.08, 16:16
      Witajcie! Ja też lecę z chłopakiem do Oasis 03.09 na tydzień ze Skyclubem. Mam
      pytanko - czy Wam też podnieśli cenę wyjazdu o domniemaną opłatę paliwową w
      kwocie 200zł za os?? Wg. mnie to gruba przesada, rozumiem że ceny ropy poszły w
      górę ale 200 zł za osobę to zakrawa na skandal! P.S. Pozdrawiam wszystkich
      tunezyjskich urlopowiczów!
    • Gość: darthu Re: kto leci do oasis el habib IP: 212.244.64.* 07.08.08, 16:31
      tak Aga ,,, podniesli nawet 260zeta od osoby wszystkim. to nie wina
      ropy ani kursu do był typowy zabieg marketingowy. niestety "
      złapali" nas zgodnie z prawem. pozostaje wiara ze ludzie zapamietają
      to i w przyszłym sezonie nie dadzą sie sky-clubowi. a puki co do
      zobaczenia w oasis my tez bedziemy od piątego. wylot mamy czwartego
      wrzesnia z katowic. pozdrówka.
      • Gość: Evelka Re: kto leci do oasis el habib IP: 213.25.20.* 11.08.08, 13:26
        Ciekawa tylko jestem jak z wylotem do Tunezji od 18 wrzesnia.W tym
        tygodniu wplacamy koncowa zaliczke. Czy Was poinformowali o podwyzce
        w dniu ostatecznej zaplacie na miejscu??
    • Gość: darthu Re: kto leci do oasis el habib IP: *.osw.vectranet.pl 12.08.08, 20:10
      ... przysłali pisemko.
      • Gość: moomoo Re: kto leci do oasis el habib IP: 78.8.139.* 27.08.08, 21:13
        A kto leci jeszcze 18.09 z Katowic?
        • Gość: Dominika 21 Re: kto leci do oasis el habib IP: 217.98.103.* 03.09.08, 08:08
          witam lecę z chłopakiem tego dnia i również z Katowic:) moje gg
          3261248:)
          • Gość: EVELKA Re: kto leci do oasis el habib IP: 213.25.20.* 05.09.08, 11:35
            Ja z narzeczonym lecimy 18.09 z Katowic, ciekawa jestem czy godzina
            wylotu sie zmieni...Pozdrawiamy!
            P.S.
            Ciekawa jestem jeszcze czy przez Ramadan bedzie problem z alko??
            • Gość: magda Re: kto leci do oasis el habib IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.08, 11:38
              Ja wrocilam wczoraj z el habib.Zadnego problemu z alkoholel nie bylo-oczywiscie
              na terenie hotelu poniewaz w miescie nigdzie alkoholu przez okres ramadanu nie
              sprzedaja.Pozdrawiam serdecznie
              • Gość: kitanaa Re: kto leci do oasis el habib IP: 91.197.148.* 07.09.08, 11:24
                witam, ja wróciłam stamtąd 2 dni temu jak macie jakieś pytania
                śmiało pytajcie, podaje też e-maila: kitana@go2.pl
              • Gość: EVELKA Re: kto leci do oasis el habib IP: 213.25.20.* 08.09.08, 13:43
                Dzieki Madziu za odp.Mnie doszly jeszcze sluchy ze podczas ramadanu
                zycie w miescie zaczyna tetnic zyciem dopiero po zmroku i dopiero
                wtedy mozna conieco zakupic.
                Pozdrawiam!
                • Gość: Maciej oasis el habib IP: *.ip.netia.com.pl 10.09.08, 08:35
                  Mam pytanie.Czy w pokoju będzie codziennie woda mineralna w butelkach?
    • Gość: sabina Re: kto leci do oasis el habib IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.08, 21:19
      ja tez sie wybieram z chlopakiem 4 wrzesnia do oasis el habib.
      • Gość: pieczar85 Re: kto leci do oasis el habib IP: *.gb.net.pl 31.08.08, 13:15
        witam my tez wybieramy sie 4 wrzesnia do el habib juz sie nie moge doczekac:)
        wylot jak chyba wiekszosc z katowic mysle ze bedzie dobra ekipa i wczasy beda
        dlugo wspominane pozdrawiam:)
        • Gość: darthu Re: kto leci do oasis el habib IP: 82.139.21.* 31.08.08, 22:04
          Pieczar85... no to jest juz nas sporo z katowic... i sporo juz poznanych
          ludzi... napiszcie coś na gg 12919606 a jak nie no to do zobaczenia na lotnisku
          no i przy basenie na browarku :)
    • kasiaob2 Re: kto leci do oasis el habib 13.09.08, 23:05
      2 dni temu wróciłam z tunezji,byłam w Oasis El Habib. Według mnie fajny
      hotel,super animacje i animatorzy, czysto, mnóstwa jedzenia w opcji
      ALL,generalnie ok.
      • Gość: pieczar85 Re: kto leci do oasis el habib IP: *.gb.net.pl 22.09.08, 10:48
        NIE WIEM CZY KTOS Z TYCH CO BYLI W EL HABIB JESZCZE ODWIEDZA TA STRONE ALE JESLI
        TAK TO POLECAM TA PIOSENKE NAPEWNO WAM SIE PRZYPOMNA TE CHWILE NA BASENIE:)
        www.youtube.com/watch?v=m_J1imJr_gA POZDRAWIAM:)
        • darthu Re: kto leci do oasis el habib 22.09.08, 13:14
          odwiedzają odwiedzają Pieczar... a i piosenka wlała troche optymizmu przed
          powrotem do pracy. wspaniała pieśń przypominajaca wszystkie wspaniałe chwile
          spedzone w Habibie. hotel naprawde gody polecenia... opinii o nim jest pewnie
          tyle co ludzi tam juz było ale moim zdaniem jest to strzał w dziesiatke - mimo
          wpadki sky-clubu z kosmiczną dopłatą hotel nie ucierpiał przez to na
          postrzeganiu go. spedziłem tam naprawde wspaniałe dwa tygodnie ... el habib
          -warto! pozdrówka.
          • Gość: piaskowy Re: kto leci do oasis el habib IP: *.icpnet.pl 14.10.08, 07:43
            Czy wybiera się ktoś do Oasis el Habib w terminie 13-20.11.2008. lub
            w okolicach tego terminu?
            • Gość: edi Re: kto leci do oasis el habib IP: *.adsl.inetia.pl 21.10.08, 11:25
              Tak wybieramy się grupą .Wylot z warszawy
              • Gość: piaskowy Re: kto leci do oasis el habib IP: *.icpnet.pl 21.10.08, 23:08
                Wylatujecie z Okęcia o 10:00?
                • Gość: edi Re: kto leci do oasis el habib IP: *.adsl.inetia.pl 23.10.08, 14:59
                  Tak o 10.Czy lecisz z jakiejś firmy?
                • Gość: edi Re: kto leci do oasis el habib IP: *.adsl.inetia.pl 23.10.08, 15:03
                  Jesteśmy z Katowic oraz okolicy.Jedzie nas kilka osób
            • Gość: tomek R Re: kto leci do oasis el habib IP: *.xdsl.centertel.pl 12.11.08, 17:48
              właśnie spakowaliśmy walizki wylatujemy 13 z warszawy jakieś 12 osób
              • Gość: piaskowy Re: kto leci do oasis el habib IP: *.icpnet.pl 21.11.08, 00:13
                i jak? zadowoleni jesteście z wyjazdu 13-20.11.2008.?
                Ja właśnie wróciłem do domu - bardzo mi się podobało...
                • Gość: Marcia Re: kto leci do oasis el habib IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.08, 23:35
                  Czy ktoś już planuje wyjazd na przyszły rok do El Habib??
                  • Gość: magda Re: kto leci do oasis el habib IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.08, 07:10
                    Ten hotel w obecnej chwili nazywa sie Delphin el habib.Ja juz mam
                    rezerwacje na m-c lipiec wlasnie w tym hotelu.Lece z
                    warszawy.Pozdrawiam
                  • Gość: Monia5131 Re: kto leci do oasis el habib IP: *.adsl.inetia.pl 29.11.08, 12:56
                    Ja również mam rezerwację na czerwca 2009 r. ( 18-25) wylot z Gdańska
                    • Gość: lisek77stan Re: kto leci do oasis el habib IP: *.mikemi.net 15.12.08, 15:49
                      Witam ja też lece do el habiba od 18go czerwca do 2go lipca z
                      katowic.
                      • Gość: monia5131 Re: kto leci do oasis el habib IP: *.adsl.inetia.pl 18.12.08, 19:20
                        My lecimy z Gdańska 4 osoby , niestety tylko na 7 dni ale i tak nie
                        możemy się doczekać,
                        • Gość: lisek77stan Re: kto leci do oasis el habib IP: *.mikemi.net 19.12.08, 10:45
                          My też czekamy z niecierpliwośćią ,lece z mężem i ośmioletnim synem.
                          • Gość: monia5131 Re: kto leci do oasis el habib IP: *.adsl.inetia.pl 19.12.08, 17:24
                            pewnie się spotkamy, jak masz ochotę to napisz nr gg 8803230-
                            Monika, pozdrawiam
    • zenne Re: kto leci do oasis el habib 26.11.08, 12:25
      Napiszcie proszę jak wygląda gra w siatkówkę, czy jest dużo chętnych i czy
      animatorom udaje sie zebrać druzynę. Dzień bez rozegranych 2 meczy dziennie to
      dzień stracony dla naszych mężów i równocześnie zmarnowany wyjazd. Pozdrawiam i
      z niecierpliwością czekam na każdą odpowiedź.
      • Gość: gosc Re: kto leci do oasis el habib