Dodaj do ulubionych

HOTEL SAMARA

• Gość: KAsia Re: HOTEL SAMARA IP: 83.238.116.* 21.02.09, 13:29
      jest super bylam tam 2 razy ;D
      naprawde polecam goracoo :D
      • Gość: EWKA Re: HOTEL SAMARA IP: 165.72.200.* 23.02.09, 17:14
        Z mężem i dwójką maluchów (3,5 roku i roczek) lecimy na tydzień
        22.maja z Poznania....
        • Gość: Martka Re: HOTEL SAMARA IP: *.spray.net.pl 28.02.09, 11:04
          lecimy tam z mężem i dwójką dzieci (córeczka 2 lata i synek 6 lat)3 czerwca .Czy
          ktoś leci tam w tym terminie z Wa -wy?
          • Gość: Adas Re: HOTEL SAMARA IP: *.cpe.marton.net.pl 28.02.09, 18:26
            Jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś o hotelu zapraszam tu:
            pieknatunezja.org/hotel-samara-sousse/
            opis hotelu i opinie :)
            • blanka.pl Re: HOTEL SAMARA 28.02.09, 21:10
              na linku który podałeś w 100% to nie jest hotel samara w sousse !!!,
            • Gość: Martka Re: HOTEL SAMARA IP: *.spray.net.pl 01.03.09, 17:54
              Choć tam nie byłam to już widzę ,że to nie jest ten hotel, który jest w linku!
              Widziałam zdjęcia w katalogach i na innych stronach w necie i jest to zupełnie
              inny hotel!!!
              • Gość: GRZEGORZ Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.09, 21:26
                www.youtube.com/watch?v=D4JUgOhirCk
              • Gość: GRZEGORZ Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.09, 21:29
                Wklriłem link to jest realny hotel SAMARA byłem tam rok temu
                • Gość: AGA Re: HOTEL SAMARA IP: *.96.80.16.telemedia.pl 07.03.09, 10:16
                  JA do Samary wybieram sie 04 wrzesnia i mam nadzieje ze wasze opinie
                  na temat hotelu beda trafne i nie zawiode sie. leci ktos jeszcze
                  moze w tym terminie z wrocka?
                  • Gość: MAŁY Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.09, 10:00
                    Witam!!
                    Mam do was gorącą prośbę o pmoc. Tak czytam wszystkie wypowiedzi i są rózne i
                    pozytywne i negatywne. Mam okazję wyjechać 6 maja All so Samary za 1265 zł.
                    Musze sie zdecydować do tej soboty ( tj 21.03). Prosze dajcie znać czy naprawde
                    się opłaca. w razie co moj e-mail maly.maly@vp.pl
                    Pozdrawiam!
                    • Gość: jaaaaa Re: HOTEL SAMARA IP: *.mikolow.net 17.03.09, 21:22
                      naprawde się opłacamoim zdaniem chociaż na poczatku maja hmm pogoda może nie
                      dokońca dopisać ale jak ktos nie lubi upałów to bedzie ok ...Ale co do ceny to
                      widziałam w necie że w maju mozna pojechać taniej nawet za 900 zł na tydzień,
                      nie wiem na ile jedziesz, jak na dwa tygodnie to nie zastanawiaj się bo to
                      naprawdę okazja, i napewno nie będziesz zalował
                      • Gość: MAŁY Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.09, 00:58
                        To jest na tydzień, czytałem ze w maju jest 25 stopni a woda ma ok 18. Więc
                        chyba nie ma tragedii a ciepło i tak. Nie ma pewnie duzo turystów więc jest
                        luźniej i nie będe sie bił o leżaki. :D Chyba skorzystam z tej oferty. chyba ze
                        ktos widział coś podobnego bo za 900 widziałem ale plus dopłaty wychodzi na to samo.
                        • Gość: jaaaaa Re: HOTEL SAMARA IP: 93.157.118.* 18.03.09, 23:56
                          No to w droge ... albo i w niebo hehe. Życze udanych wakacji ...
                          • Gość: Mały Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.09, 19:22
                            hi!
                            w piątek kupiłem wczasy i jeszcze 100zł taniej :)))
                            Oby do maja mam nadzieje że bede zadowolony ;) Musze!!
                            • Gość: Mały Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.09, 21:03
                              A jeszcze jedno pytanko z oasisu lata tam 3 czy 4 linie po ile kg mozna brać??
                              • Gość: jaaaa Re: HOTEL SAMARA IP: *.mikolow.net 22.03.09, 17:35
                                jak ja byłam w tamtym roku też z oasisu to jedni mowili ze moge wziasc 15 inni
                                że 18 kg a tak naprawde można 20 kg walizka i 5 podreczny. Tylko wiesz oasis
                                tani ale roznie to z nim bywa:P ale napewno bedziesz miał udane wakacje :)
                                • Gość: jjaa Re: HOTEL SAMARA IP: 194.146.120.* 24.03.09, 15:21
                                  ja w maju-pod koniec!!
                                  • Gość: Mały Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.09, 18:23
                                    No to subcio! :) też samara i jaka cena?? Juz wszytsko wiem pani z biura
                                    dzwoniła i mogę 20 kg plus 5 podręczny. Czyli Git :D teraz poluje na fajną i nie
                                    drogą walizkę.
                                    • Gość: Kasia Re: HOTEL SAMARA IP: *.broker.com.pl 25.03.09, 21:01
                                      my lecimy 17 maja na 2 tygodnie z all'em za 1650 zl...jak wrócisz to napisz jak
                                      Ci się podobało :) pozdrówka
                                    • Gość: jjaa Re: HOTEL SAMARA IP: 194.146.120.* 26.03.09, 15:27
                                      1250 na 7 dni;) od 22 maja;)
                                      • Gość: Mały Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 20:15
                                        Ciekawe z którego terminalu na Okęciu odlatuje?
                                        • Gość: mały Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.09, 09:24
                                          leci ktos moze jeszcze na poczatku maja?
                                          • Gość: ainer13 Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.09, 11:17
                                            witaj. ja lecę 30.04 z katowic.
                                            • Gość: turystka Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.09, 18:32
                                              o której godz. masz wylot z Katowic 30.04 i z jakiego biura lecisz
                                              • Gość: a* Re: HOTEL SAMARA IP: 194.146.120.* 03.04.09, 11:36
                                                a kto leci z WROCŁAWIA w ostatnim tygodniu maja?
                                                • Gość: Mały Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.09, 22:55
                                                  jutro idę wpłacić resztę pieniążków i byle do 6 :D Mam takie pytanie do tych co
                                                  tam byli i z All jak rozumiem darmowe jedzonko jest w wyznaczonych restauracjach
                                                  i o określonych porach. i tak które to restauracje chyba ze jest tylko jedna i
                                                  następne pytanko czy jak po za godzinami wyznaczonymi sobie coś zamówię do
                                                  jedzenia i picia to płace od razu czy liczone to jest na koniec pobytu??? A i
                                                  ile mniej więcej wstęp do Living :D
                                                  Pozdrawiam!!
                                                  • Gość: Anna Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.09, 19:25
                                                    restauracja jest jedna - śniadanie obiad i kolacja, w barze przy basenie
                                                    dostaniesz napoje + kawa + (ciasta ok godz.16.00), w sezonie obiad podawany jest
                                                    również na plaży, nie musisz wracać do hotelu.
                                                    Do living wstęp wolny dla gości samary. (większość clubów to wstęp wolny dla
                                                    turystów), pozdrawiam ja będę już tam 30.04
                                                  • pat_rak Re: HOTEL SAMARA 24.04.09, 09:27
                                                    My (mąż, ja i synek ) też lecimy 30.04 z Katowic, może się spotkamy ?
                                                • dexolll Re: HOTEL SAMARA 09.04.09, 18:51
                                                  Gość portalu: a* napisał(a):

> a kto leci z WROCŁAWIA w ostatnim tygodniu maja?
                                                  ja lece 22 maja do samary ale z Poznania
                                                  pozdrawiam
                                                  • Gość: mały Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.09, 20:18
                                                    ja lece 6 maja o 16:15. Pani w BP powiedziała mi wczesniej ze jest 20 kg. dziś
                                                    jak płaciłem reszte poprosiłem o nazwę przewoźnika i powiedziała ze jest to
                                                    TunisAir i ze 15 kg?? to już nie wiem ile brać?! Leciał już ktos tą linią??
                                                    Posiłek jest darmowy o ile jest? Jak wrażenia i co z tym bagażem?
                                                  • maly-kielce Re: HOTEL SAMARA 16.04.09, 12:18
                                                    Pytanko! Jak jest w Samarze z Sejfem?? ile płatny i czy on jest w pokoju czy jak?
                                                  • Gość: gość Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.09, 18:51
                                                    sejf płatny jest 10$ za tydzień (stawka ubiegłoroczna) bez względu na ilość osób. znajduje się tuż przy recepcji. dostajesz kluczyk i masz stały dostęp. W pokojach jest bezpiecznie więc nie wiem czy warto płacić?
                                                  • maly-kielce Re: HOTEL SAMARA 17.04.09, 01:02
                                                    10$ czt 10 DT ??
                                                  • Gość: izka0306 Re: HOTEL SAMARA IP: *.acn.waw.pl 17.04.09, 07:59
                                                    A kto leci 29 kwietnia? Ja wylatuję z Warszawy o 10 rano :)
                                                  • Gość: is Re: HOTEL SAMARA IP: 83.1.48.* 17.04.09, 11:47
                                                    my lecimy 7 maja z Warszawy (ja 23lata i 27-letni mąż).leci któś
                                                    może w tym terminie?
                                                  • maly-kielce Re: HOTEL SAMARA 17.04.09, 22:16
                                                    to sie spotkamy ja tam zostaje do 13 maja :D
                                                  • Gość: dorota Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.09, 17:08
                                                    my z mężem lecimy 1 maja i zostajemy do 15 napewno sie z Wami
                                                    zobaczymy :) Pozdrawiam
                                                  • Gość: turystka Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.09, 19:51
                                                    do izka0306
                                                    ja wylatuję 30.04, również z wa-wy niestety nie znam jeszcze godziny wylotu. z
                                                    jakiego biura lecisz?
                                                  • Gość: izka0306 Re: HOTEL SAMARA IP: *.acn.waw.pl 20.04.09, 08:24
                                                    do turysta
                                                    lecę z Oasis Tours, moja koleżanka w zeszłym roku była w Egipcie z tego biura i
                                                    bardzo sobie chwaliła; do zobaczenia w Tunezji :)
                                                  • Gość: izka0306 Re: HOTEL SAMARA IP: *.acn.waw.pl 20.04.09, 08:27
                                                    przepraszam, miało być "do turystka" :)
                                                  • Gość: turystka Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.09, 18:17
                                                    izka0306
                                                    ja byłam z tym biurem w Tunezji i wszystko było ok, więc nie masz się czego obawiać. Do zobaczenia na miejscu - tylko nie wiem jak się spotkamy - hotel jest bardzo rozległy, :))),
                                                  • Gość: izka0306 Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.09, 18:41
                                                    do turystka
                                                    to mój numer gg 5079638, napisz to jakoś się dogadamy :) a jedziesz
                                                    sama czy z kimś? zawsze to trochę raźniej jak jest z kim piwko
                                                    wypić :)
                                                  • Gość: turystka Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.09, 18:53
                                                    do izka0306
                                                    oczywiście już jestem na gg :)))
                                                  • pat_rak Re: HOTEL SAMARA 24.04.09, 09:28
                                                    Ja też wylatuję 30.04 ale z Katowic na tydzień z Oasis
                                                  • Gość: turystka Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.09, 18:59
                                                    do pat_rak:
                                                    to spotkamy się już na m-cu, pozdrawiam :))
                                                  • Gość: Aga i Ania Re: HOTEL SAMARA IP: 194.146.120.* 06.05.09, 12:09
                                                    my lecimy w tym terminie z Wro ale tylko w 2 osoby, a was ile?
                                                • Gość: Zuzia Re: HOTEL SAMARA IP: *.legnica.vectranet.pl 18.04.09, 19:36
                                                  Ja lecę 22 maja br. z Wrocławia na 2 tyg. W Tunezji będę już po raz
                                                  czwarty.
                                                  Bardzo się cieszę.
                                                  Pozdrawiam
                                                  • maly-kielce Re: HOTEL SAMARA 18.04.09, 21:16
                                                    Mam nadzieje ze nam dopisze pogoda i nie będzie problemów z niczym :D
                                                • Gość: Aga i Ania Re: HOTEL SAMARA IP: 194.146.120.* 06.05.09, 12:07
                                                  ja i kolezanka lecimy z Wroclawia na 7 dni dokladnie 22 maja ;)
                                                  • Gość: Zuzia Re: HOTEL SAMARA IP: *.legnica.vectranet.pl 08.05.09, 23:09
                                                    Aga i Ania - jedziemy razem ;)ja też z koleżanką - w jakim wieku
                                                    jesteście - bo my już dawno w "pomaturalnym". Pozdrawiam
                                                  • Gość: Aga i Ania Re: HOTEL SAMARA IP: 194.146.120.* 18.05.09, 14:12
                                                    do Zuzia - Aga 25 lat, a Ania 23 lata ;)imprezujemy;)))
                                                  • Gość: paulinaciborek25 Re: HOTEL SAMARA IP: *.icpnet.pl 18.05.09, 17:14

Cześć dziewczyny, ja też z chłopakiem lecę do samary 22 maja, tylko, że z
                                                    Poznania,więc może się spotkamy:):)np. przy basenie.Moje gg to 8013956
                                                    odezwijcie się.
                                                  • dexolll Re: HOTEL SAMARA 18.05.09, 20:57
                                                    Hej ja też lece z mężem 22.05 z Poznania może się spotkamy? Razem
                                                    zawsze razniej mój mail: dexol@tlen.pl
                                                  • Gość: Aga i Ania Re: HOTEL SAMARA IP: 194.146.120.* 19.05.09, 11:47
                                                    moje gg 2976488 jakbyście chcieli zmontowac na miejscu fajna ekipke,
                                                    kto sie wybiera 22 maja z Wrocławia lub innych miast do SAMARY to
                                                    piszcie smialo;))
                                                  • Gość: Zuzia Re: HOTEL SAMARA IP: *.legnica.vectranet.pl 20.05.09, 12:01
                                                    Do Agi i Ani
                                                    No to super - jesteście w wieku naszych dzieci - a my świetnie się
                                                    z nimi dogadujemy. Napewno poimprezujemy. A propos - czy wiecie że
                                                    mamy dodziny wylotu zmienione - zbiórka 14.50, wylot 16.50
                                                    Pozdrawiamy :)))
          • Gość: Ania Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.09, 14:00
            Cześć. Razem z mężem i dziećmi (córcia 4 latka, synek 2 latka) lecimy 5 czerwca
            z Warszawy.
    • tomasz715 Re: HOTEL SAMARA 18.04.09, 21:27
      Hotel znajduje się troszkę z boku od dość ruchliwej ulicy przez
      która trzeba przejść na plażę hotelową. około 300m. Uwaga na ruch
      uliczny. Robią co chcą. Policja tylko patrzy. Hotel czysty. Pościel
      zmieniana codziennie. Zostaw zawsze dinara w pokoju bo tak musi być.
      Nie stracisz a za to nie zapomną dać 1 rolki papieru toaletowego
      więcej, no i pościel ułożą w fajne wzory. Basen w hotelu ok. W sam
      ras na "brzechtanie" i lekkie popływanie. Jedzenie... powiedzmy ok i
      urozmaicone choć jakieś takie bez smaku. trzeba sobie doprawić. Jak
      się menu znudzi naprzeciwko hotelu jest np. Pizzeria. Tania i ok.
      NIe kupujcie wycieczek na miejscu z biura tylko u Alibaby. Siedzi
      tam taki arab w koszulce "POLSKA" i sprzedaje te same wycieczki dużo
      taniej. Znowu zapewne zrobię burze na forum ale polecam statek,
      kartaginę i karawanę. Jak macie wiecej kasy to 2 dniowa na saharę
      jest bomba. Uwaga - Sahara jest tylko w weekendy. Są jeszcze Quady.
      Rezydentki siedzą na mejscu i są dostępne i miłe. Szacunek dla nich
      bo ludzie są.... szkoda gadać. Klima nam w pokoju działała. był TV,
      telefon. innym coś się psuło i sceny robili. Wystarczy dać pare
      dinarów i zaraz zreperują. Szkoda czasu na łazenie i awanturowanie
      się. Arabowie są specyficzni i koniec. Jak zjechaliśmy wieczorem to
      niby pokoi brakowało. Dałem 10 dolców (inaczej jeszcze nie miałem) i
      zaraz był pokój. A do końca pobytu biegał i drzwi otwierał przed
      nosem. Zadbał także o odpowiednie drinki. Wieczorem nad basenem są
      t.z.w. animacje. Muza, Fakirzy, kabaret e.t.c. - codziennie. W ciągu
      dnia aerobic i inne tam... Dla dzieci z boku basenu zjeżdżalnia choć
      czynna chyba 2 h dziennie czy jakoś tak. Jest problem z rezerwacją
      łóżek nad basenem. Daj arabowi 2 dinary i będzie pilnował abyś miał
      na drugi dzień. Polecam przejażdżkę "Tuk-Tuk" i port w El Kalani.
      No i oczywiście targujcie się do bólu i wszędzie.....taka kultura.
      Wycieczki zorganizowane niestety nie spełniają wszystkich oczekiwań
      choć my i nasi znajomi oraz dzieci byliśmy zadowoleni.
      Pzdr
      • maly-kielce Re: HOTEL SAMARA 18.04.09, 22:05
        WOW! ale długa i fajna wypowiedź i to mnie siem podoba!! A kiedy byłeś?? Byłeś
        może w EL JEM? Ile może kosztować tuk tuk z Samary do Mediny? z jakiego biura
        byłeś i czym leciałeś? Tak sie własnie zastanawiam czy dać na wstępie zieloną
        karte w paszporcie czy dopiero jak mi sie pokuj nie spodoba?! Jak myślicie?
        • Gość: jokero Re: HOTEL SAMARA IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.05.09, 12:07
          BYŁEM I WRÓCIŁEM !!!! PRAWDA TAKA ŻE ZA TAKĄ KASĘ TO OK!! ALE JEDNA
          WIELKA PLAGA TO ZŁODIEJSTWO W HOTELU NA MAKSA A REZYDENTKA ZAMIATA
          PROBLEM POD DYWANIK !!!!PRZEZ TYDZIEŃ OKRADLI KILKA POKOI I ZGINEŁY
          APARATY,TELEFONY DOLCE I ZŁOTO!!WSZYSTKO DO SEJFU!!BO OCZYWISCIE
          REZYDENKA MÓWI ŻE KRADZIEŻY NIE MA HA HA HA HA!!ALE KŁAMIE!!
          • Gość: ania Re: HOTEL SAMARA IP: *.mofnet.gov.pl 19.05.09, 11:22
            nie mogę pojąć jak ludzie beztrosko podchodzą. Kłódka do walizki -
            2,50 zł. Oczywiście i ona nie zabezpieczy, nie wszystko sie w sejfie
            zmiesci, ale część do sejfu, część rzeczy no po prostu nawet lepiej
            przy sobie.
      • Gość: ania Re: HOTEL SAMARA IP: *.mofnet.gov.pl 20.04.09, 08:46
        A czy Alibaba ma Tunis - Kartagina- Sidi Bou Said i jest to taniej ?
    • maly-kielce Re: HOTEL SAMARA 20.04.09, 21:27
      a jak sie zapytać o sejf?? i czy on jest w pokoju czy jak to wygląda??
      • Gość: MadziaGM Re: HOTEL SAMARA IP: 62.121.135.* 21.04.09, 13:18
        Lecę do Samary 30-go kwietnia, a raczej 1-go maja (wylot 00:05) z Krakowa. Do
        zobaczenia :)
        moje gg: 2295310
        • Gość: ?? Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.09, 13:04
          ktoś coś napisał i nic nie ma.
          • Gość: zuza Re: HOTEL SAMARA IP: *.chello.pl 22.04.09, 16:47
            Czy ktoś leci z warszawy 27 maja??
            • Gość: ania Re: HOTEL SAMARA IP: 217.98.12.* 21.05.09, 14:15
              Cześć,
              Ja lecę z mężem z Wawy ale 28 maja:)
    • Gość: Becia Re: HOTEL SAMARA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.09, 09:24
      lecimy 27 maja opinie są różne ale mamy fajne towarzystwo myślę że
      będzie jak zwykle extra
      • Gość: Roman Re: HOTEL SAMARA IP: *.leon.com.pl 23.04.09, 10:19
        Witajcie ,my jedziemy z żoną i dwójką dzieci (10 i 5 lat)17.06 z Katowic może
        ktoś leci w tym terminie.pa pa .
        • Gość: polcia Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.09, 15:33
          Hej. Ja lece 29 maja z Poznania, jestem ciekawa jak to będzie bo są przeróżne
          opinie i juz sama nie wiem co myśleć.
        • Gość: rafal Re: HOTEL SAMARA IP: *.mtp.com.pl 18.05.09, 11:36
          Witam
          My lecimy 18 czerwca z Poznania[ Rafał 41 lat. , Ania 41 lat, Inga 8
          lat ].Odezwijcie się.

Rafał
        • Gość: rafał Re: HOTEL SAMARA IP: *.mtp.com.pl 20.05.09, 09:27
          Witam
          My lecimy 18 czerwca z poznania z córka 8 lat.

rafal
          • igortus Re: HOTEL SAMARA 20.05.09, 14:19
            Witam! My lecimy też z Poznania ale 19 czerwca. Mamy dwóch synów, 10 i 12 lat.
            Pewnie się spotkamy. Pozdrawiam!
    • maly-kielce Re: HOTEL SAMARA 23.04.09, 11:12
      Kochani czy w każdym pokoju jest balkon?? Jak poprosić o sejf??
    • maly-kielce Re: HOTEL SAMARA 24.04.09, 19:11
      ja tez lece i to 6 maja, a za tobą 300 postów z opiniami.
      • jus.bie Re: HOTEL SAMARA 26.04.09, 11:19
        a czy ktoś wybiera się z wawy 21.05.09??
    • Gość: Ala Re: HOTEL SAMARA IP: *.kolornet.pl 27.04.09, 19:56
      Bardzo proszę aby ktoś podał nr pokoju albo zakres numerów tych lepszych
      ładniejszych nowszych pokoi :) bo dodatkowa stronę w paszporcie dam ale muszę
      chyba o coś poprosić :)
    • madziorka2000 Re: HOTEL SAMARA 27.04.09, 20:22
      Jeżeli moge zapytac kiedy tam lecisz i skąd masz wylot dzięki Pozdrawiam
      • Gość: Ala Re: HOTEL SAMARA IP: *.kolornet.pl 28.04.09, 16:34
        Wylot mam 27.08 z Katowic o 8.15, a ty?
        • maly-kielce Re: HOTEL SAMARA 29.04.09, 08:04
          Kochani za równy Tydzień będe w SAMARze!! Dajcie info o pokojach jakie najlepsze
          i czy 10 zieonych wystarczy za pokój?!! I inne info !! Wszytsko juz przeczytałem
          ale mi mało :D
          Pozdrawiam!!
          • maly-kielce Re: HOTEL SAMARA 01.05.09, 18:13
            Jeszcze raz Ponaglam, i prosze o info które pokoje najlepsze!! i czy wszystkie
            maja balkon i jak sie pytać o sejf?
            • Gość: ;-) Re: HOTEL SAMARA IP: *.xdsl.centertel.pl 01.05.09, 19:25
              nie wszystkie pokoje mają balkon, a jeśli chodzi o sejf to najlepiej
              w recepcji zaraz przy zakwaterowywaniu po angielsku powiedzieć że
              chcesz skorzystać z sejfu:) (I want to avail myself of safe, could
              I? )
    • tysia955 Re: HOTEL SAMARA 08.05.09, 17:36
      cześć:)
      jedzie ktoś może od 15 do 25 maja .?
      czekam na odpowiedź
      • maly-kielce Re: HOTEL SAMARA 14.05.09, 11:45
        SAMARA to BAJKA!! Czyściutko, wspaniali animatorzy, kelnerzy, barmani,
        sprzątaczki..... masa ludzi ochrona. Pokoje sprzątane codziennie, kwiaty na
        łóżku, kokardy z piżam, baseny extra. Ja wróciłem wczoraj i żałuje że nie byłem
        na 2 tygodnie. Jedzenie od owoców morza, po przepiórki, sałaty torty i mnóstwo
        mnóstwo innych różności przepysznych. Piekny ogród, cisza, wszędzie blisko do
        plaży 5 min piechotką był wynajmowany policjant do przepuszczania ludzi na drugą
        strone ulicy, coś wspaniałego Naprawde Polecam a te negatywne opinie co czytałem
        i jechałem z obawami można wsadzić sobie w du**. Bez pokrycia!! JEDŹCIE tam
        ludzie za takie pieniądze BAJKA!!
        P.S polecam pokoje 506, 507, jako jedyne mają widok na morze :) Wiem bo sam
        mieszkałem. Pozdrawiam!
        Jakieś pyania piszcie
        maly.maly@vp.pl
        • Gość: wróciłem Re: HOTEL SAMARA IP: *.wroclaw.vectranet.pl 15.05.09, 21:55
          na + :
          - duży hotel, piękny ogród,
          - super jedzenie faktycznie,
          - dobra okolica bo w sumie na piechote do mediny, ale nie przy plazy
          miejskiej, ale wlasnej, piaszczystej,

na - :
          - hotelowi duzo niestety brakuje do ****, co widac np. w wyposazeniu
          pokoi, *** mu tzeba dac, nie chodzi o wymagania co do nowszych mebli
          tylko, bo nie jedzie sie do hotelu a do Tunezji, ale o
          funkcjonalnosc, ze to nie dziala, tamto itd.
          - szkoda ze nie jest bezpośrednio przy plazy.

"Czyściutko"
          ale za napiwek - no dobra, zrozummy i to, oni zarabiaja (np.
          sprzataczki) z 600 zł, wypada im dac cos, czasem wystarczylo mniej
          niz dinar,

"wspaniali animatorzy, kelnerzy, barmani" - racja, w Tunezji,
          Egipcie i Turcji to bdb zjawisko, podczas gdy w krajach płd. Europy
          czasem taka kompletna obojetność,
          "był wynajmowany policjant do przepuszczania ludzi na drug
          > ą
          > strone ulicy"
          ten policjant to mial w d..., że na pasach sie nie zatrzymują, nie
          uwazasz jednak, że przepuszczanie pieszych powinno byc normą :)
          "JEDŹCIE tam
          > ludzie za takie pieniądze BAJKA!!"
          moze nie az bajka, ale warto.

• vespa0 Re: HOTEL SAMARA 16.05.09, 19:17
      Hotel zgodnie z opiniami trochę zaniedbany, jedzenie dość monotonne
      jednak nie chodzi się na głodniaka:-)Byłam w nim przez 2 tygodnie w
      maju zeszłego roku i w tym roku również spędzę w nim 2 tygodnie.
      Wylatuję 20 maja. Da się wytrzymać za tak niewielkie pieniądze.
      Wszelkiego rodzaju problemy jeżeli się pojawią proponuję rozwiązywać
      samemu a nie liczyć na rezydentkę. Polecam wycieczkę do Tunisu.
    • jerzy1007 Re: HOTEL SAMARA 19.05.09, 09:36
      Witam wylatuje ktoś może 22.05.09? My lecimy z Krakowa. Mam pytanko
      czy warto zabarać ze soba laptopa jak z połączniem internetowym?
      lecimy w 6 osób wiek od 40lat do 4 ;)
      • Gość: w19 Re: HOTEL SAMARA IP: *.chello.pl 20.05.09, 18:33
        witam, wylatuje do tunezji 10 czerwca. chcialem sie dowiedziec jaka jest
        odleglosc od tunisu do sousse? ile czasu zajmuje transfer z tego lotniska? jesli
        moze ktos napisac tak mniej wiecej ile potrzeba tam pieniedzy na przezycie (na
        wyjezdzie all inclusive) i jakei sa tam ceny orientacyjnie w przeliczeniu na
        zlotowki. Lepiej wymienic euro czy dolary?pozdrawiam
        • Gość: Zuzia Re: HOTEL SAMARA IP: *.legnica.vectranet.pl 20.05.09, 23:34
          Witam. Nie wiem dlaczego pytasz o lotnisko w Tunisie - czy tam
          będziesz lądował? Ale gdyby - to przpuszczam że transfer będzie
          trwał ok. 3-4 godzin (optymalnie) w zależności do jakiego hotelu
          jedziesz.
          Jeżeli chodzi o kasę to zależy czy będziesz jeździł na wycieczki
          fakultatywne. Ja już "siedzę" na walizkach. Lecimy 22 maja do hotelu
          Samara i lądujemy w Monastyrze a z tamtąd 30 min do Sousse. Jeżeli
          chodzi o kasę to ja biorę 300$. Chcę pojechać na 2-dniową wycieczkę
          na sacharę (byłam w 2001r.- super)i raz jeszcze pozwiedzać okolice -
          najlepiej taxi. W zasadzie jak nie będziesz nigdzie jeżdził i masz
          pełne wyżywienie (all inclusive) to niewiele potrzebujesz. Jedynie
          na napiwki i inne zachcianki.
          Poniżej przeliczniki.
          dinar tunezyjski(TD)
          1 TD = 2,29 PLN
          1 USD = 1.43 TD
          1 EUR = 1.88 TD
          100 PLN = 43.68 TD
          100 TD = 228.92 PLN = 70.16 USD = 53.28 EURO
          Pozdrawiam
        • Gość: paulinaciborek25 Re: HOTEL SAMARA IP: *.icpnet.pl 21.05.09, 07:39
          Jak ja wykupowałam wycieczkę do Tunezji, hotel Samara to powiedziano, że
          lądowanie będzie w Tunisie i później podróż autokarem do Sousse trwa 1,5 do 2
          godzin. Jednak 2 tygodnie przed wylotem zmienili lotnisko na Monastir, który
          jest znacznie bliżej więc pewnie i tak będzie w Twoim przypadku.
          • Gość: w19 Re: HOTEL SAMARA IP: *.chello.pl 21.05.09, 16:16
            mam nadzieje że tak będzie, ponieważ jest to duża różnica między Monastirem a
            Tunisem. Kilka godzin zawsze do przodu. A z jakiego biura mozna wiedziec
            lataliscie? Czy chodzi Ci o zmiane tego lotniska przez biuro oasis tours?
            • Gość: paulinaciborek25 Re: HOTEL SAMARA IP: *.icpnet.pl 21.05.09, 16:39

Tak chodzi o biuro Oasis Tours i jeśli dzisiaj mówią Ci, że polecisz w środku
              tygodnia to pewnie też tak nie będzie. wyloty są raz w tygodniu, zazwyczaj w
              piątek. Nam powiedziano, że polecimy w środę, w pracy podpisali nam urlop a
              wyjazd przełożyli na piątek.
              • Gość: karolina Re: HOTEL SAMARA IP: *.xdsl.centertel.pl 21.05.09, 20:01
                ja też do Tunezji latałam z oasis tours to wyloty były w środy i
                czwartki do monastiru :)
                • Gość: Nely Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.09, 21:06
                  linie lotnicze Tunissar - latają na lotnisko w Tunisie, pozostałe lądują w Monastyr. miejscowość lądowania zależy od miejsc w czarterach jakie ma zarezerwowane biuro.
                  • Gość: Zuzia Re: HOTEL SAMARA IP: *.legnica.vectranet.pl 21.05.09, 21:50
                    Nely trochę przesadziłaś. Tunisar - to nie znaczy że lata tylko do
                    Tunisu. Są to linie lotnicze tak jak u nas LOT. 3 lata temu
                    Tunisarem leciałam na Djerbę.
                    • Gość: w19 Re: HOTEL SAMARA IP: *.chello.pl 22.05.09, 11:26
                      moglby ktos jeszcze podac mniej wiecej jakies orientacyjne ceny w klubach? ile
                      co kosztuje, wejscie?
                    • Gość: Nely Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.09, 20:13
                      Wiem że nazwa linii nie wskazuje docelowego lotniska, Te linie w tym sezonie a przynajmniej przez dwa ostatnie miesiące miały taki kurs.
      • Gość: Zuzia Re: HOTEL SAMARA IP: *.legnica.vectranet.pl 21.05.09, 21:59
        Jerzy stanwczo odradzam laptopa. Na co Ci to? Nieszkoda Ci czasu.
        Wyluzuj - będzie tyle atrakcji lepiej zająć się dziećmi, swoim
        towarzystwem i korzystać z wycieczek. No a jak nie masz internetu
        bezprzewodowego to i tak się z nikim nie połączysz. A jak zechcesz
        wysłać mejla - to możesz skorzytać z internetu hotelowego (za
        opłatą) bądź z kafejki na mieście.
        Do zobaczenia w Samarze.
        • Gość: dor Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.09, 09:55
          Witam, Ja własnie wróciłam z Samary byłam tam dwa tygodnie. Po tym
          wszystkim co przeczytalam byłam przerażona i nie miałam ochoty tam
          lecieć. Ale nie było tak żle. Hotel w trakcie remontu (przynajmniej
          zewnetrznego) ale w wewnątrz też by sie przydało :) Głowny hol,
          recepcja, basen oraz bar widać że odnowione i naprawde super,
          natomist pokoje wymagały by remontu... Oczywiście przeczytałam że
          warto dać do paszportu 10 dinarów i tak zrobiłam. Jak sie okazało
          miałam dokładnie taki sam pokój jak wszyscy którzy przyjechali tego
          dnia, fakt że nie leciała mi woda w łazince i nie miałam mrówek wiec
          pomyślałam że chyba dobrze trafiłam. Potem okazało sie że znajomi
          którzy nie dali nic do paszportu trafili na pokój gdzie wybijała im
          woda z toalety na podłoge poszli wiec do recepcji i poprosili o inny
          pokój i dostali 5 razy lepszy niż ja miałam... Generalnie nie
          nażekałam, spędziłam tam 15 wspaniałych dni nigdy nie chodziłam
          głodna, i tylko raz padał deszcz :) A laptopa naprawde nie ma co
          brać bo nam powiedziano że w holu jest wi-fi ale okazało sie że
          jednak nie było.Polecam tez wycieczke na Sahare i zakupy na Medinie
          można sie dobrze potargować :) tylko nie zabierajcie na Medine
          żadnych rzeczy typu kamera, aparat, telefony kom, itp najlepiej
          wziąść tylko piniązki w kieszen bo strasznie tam kradą znajomym
          ukradli kamere.Nie polecam wieczoru beduińskiego, który zapewne
          wiekszość z was ma gratis. Dla mnie to była masakra, typowa masówka
          chyba z 500 osób siedzi pod dużym namiotem i słucha tych ich muzyki
          aż głowa pęka i nic specjalnego sie nie dzieje a jechać trzeba
          kilkadzesiąt kilomtrów, szkoda czasu.Miłego wypoczynku! Pozdrawiam
          • Gość: ala Re: HOTEL SAMARA IP: *.kolornet.pl 25.05.09, 18:35
            A możesz powiedzieć które pokoje o jakich nr albo w którym budynku są lepsze? i
            czy mieszkając w budynku z oknami/ balkonami na basen bardzo przeszkadza hałas
            czy są pokoje z balkonami na ulice? czy hałas uliczny jest dokuczliwy?
            • Gość: dor Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.09, 19:04
              Na terenie hotelu jest kilka budynków, oczywiście najfajniejsze
              pokoje są w głownym budynku tam gdzie jest recepcja. Pokije z
              widokiem na basen maja swoje zalety bo można z balkony oglądać
              wieczorne animacje, natomiast potemn jeszcze długo potrafią ludzie
              siedziec i dość głosno sie zachowywać, wiec niektórym może to
              przeszkadzac. Numeracja pokoi jest prosta... czym większy numer tym
              pokój jest dlaej od basenu i głownego budynku co za tym idzie coraz
              gorszy... Ja miałam pokój w ostatnim budynku o numerze 1119 z
              widokiem na ogród i następny budynek ale nie było tak żle bo w sumie
              tylko tam sie spało, natomiast na przeciwko mnie ludzie mieli pokoje
              z widokiem na jakoś budowe gdzie był straszny syf i pełno kurzu.
              Powodzenia
              • Gość: madzia Re: HOTEL SAMARA IP: 212.244.116.* 27.05.09, 15:12
                Witam
                Mam kilka pytań dot. Samiry:
                1. Czy w pokojach są telewizory?
                2. Czy jest miejsce, w którym można obejrzeć F1 w tv?
                3. Czy rzeczywiście spacer do centrum to tylko 20 min (jak piszą
                niektórzy)?
                4. Czy jest tam możliwość skorzystania z internetu, ile kosztuje?
                Z góry dziękuję za info:)
                • Gość: karolina Re: HOTEL SAMARA IP: *.xdsl.centertel.pl 27.05.09, 20:49
                  telewizory sa w pokojach,F1 na jakiś kanałach powinno być, do
                  centrum spacerkiem 20-30 minut. a internet to podobno jest.
                • Gość: paulinaciborek25 Re: HOTEL SAMARA IP: *.icpnet.pl 30.05.09, 18:07
                  W pokoju jest telewizor, jest nasza TV Polonia.
                  Do miasta jest bardzo blisko, idzie się taka długa ulicą z samymi sklepami. Do
                  plaży z hotelu jest ok.5 minut.Co do internetu to szukaliśmy kafejki w centrum
                  miasta i wcale nie tak łatwo ją znaleźć. Rezydentka na pewno pokaże Wam
                  lokalizacje na mapie, ale my nie poszukaliśmy. w jednym hotelu był płatny
                  internet, ale tam jest całkiem inna klawiatura i bardzo wolno chodzi, więc
                  daliśmy sobie spokój:)
              • Gość: paulinaciborek25 Re: HOTEL SAMARA IP: *.icpnet.pl 30.05.09, 18:01
                Witam, wczoraj wróciłam z Samary.
                To co ludzie tutaj piszą o pokojach to prawda. Pokoje maja bardzo różny
                standard. Najpierw dostałam pokój 315 na parterze. Był paskudny, śmierdziało w
                nim, chodziły mrówki, było duszno, woda po kąpieli z łazienki wylewała się do
                pokoju, poza tym nie było balkonu ani suszarki do włosów. Dlatego szybko dałam
                10 dinarów w recepcji i wymieniłam pokój na 1316 na drugim piętrze, z dużą
                łazienką, balkonem, klimą, z jednej strony był widok na morze z drugiej strony
                balkonu budowla nowego hotelu. Obok płynęła rzeka, a raczej jej resztki, więc
                żaby grały koncert całą dobę.Byłam z tego pokoju bardzo zadowolona, gdyby nie
                to, ze trzeciego dnia z łazienki zniknęły wszystkie moje kosmetyki, razem 3
                pełne torby- od tuszu do rzęs po pianki, balsamy, kremy, żele pod prysznic,
                perfumy, dosłownie wszystko:(
    • Gość: Maniollo Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.09, 10:01
      witam...właśnie 29.05.2009 wróciłem z hotelu samara po 7
      dniach.....jest nieżle na 4 z minusem, cztery gwiazdki hotelu w
      tunezji nie odpowiadają europejskim ale było super, baseny i głośno
      na miejscu ale za to na plaży super i dziwie sie wczasowiczom ze
      na basenach dawali łapówki /bakszysz/ za lezaki lub je zajmowali juz
      o 5 rano a nie kozystali z super plazy i morza /nad morzem tez był
      bar z drinkami i napojami/ jedzenie dobre tylko tamtejsze nie
      polskie ale zjadliwe....poza tym najwazniejsza sprawa za wszystko
      wołaja napiwki ale to do tego przyzwyczaili ich turysci...noi
      jeszcze jedna sprawa , rezydentka mówiła zeby trzymac wartosciwe
      zeczy i paszporty w sejfach w recepcji za 10 dinarów, no i tak
      zrobilismy ale do tego sejfu trzeba by było zanieść wszystko bo
      sprzątaczki kradną nawet kosmetyki i lepsze ubrania......to by było
      na tyle pozdrawiam...
      • 9kurczak9 Re: HOTEL SAMARA 09.06.09, 23:06
        dokladnie tak bylo my na klamce zawiesiliśmy kartke nie przeszkadzac
        żeby sprzątaczki nie wchodziły tylko jak byliśmy wymieniła ręczniki
        pokoje i lazienki stare bynajmniej num400 ale ogólne wrażenia fajne
        pozdrawiam wróciłam 04.06.09na pytania chętnie odpowiembaska49@op.pl
        pozdrawiam
        • Gość: lidia Re: HOTEL SAMARA IP: 193.189.116.* 11.06.09, 12:57
          czy ktoś leci do samary 18 czerwca z Gdańska
          • Gość: gosia Re: HOTEL SAMARA IP: *.chello.pl 12.06.09, 19:38
            lecimy też 11.06 z Gdańska w sumie 11 osób ale chętnie nawiążemy nowe znajomości pozdrawiam
    • igortus Re: HOTEL SAMARA 31.05.09, 17:04
      Mam pytanko. Czy w Samarze przy przydziale pokoi jest rezydent? BP Oasis. Dzięki
      bardzo za odp. Pozdrawiam!
      • Gość: karolka Re: HOTEL SAMARA IP: *.xdsl.centertel.pl 31.05.09, 18:39
        a to różnie bywa, jak ja przyjechałam to nie było nikogo. dopiero z
        następną grupą przyjechała rezydentka, ale to raczej samemu trzeba
        sobie wszystko załatwić.
        • igortus Re: HOTEL SAMARA 31.05.09, 19:22
          Dzięki karolcia! Tak myślałam. Pozdrawiam.
      • Gość: paulinaciborek25 Re: HOTEL SAMARA IP: *.icpnet.pl 31.05.09, 21:52
        Niestety nie ma rezydentki przy przydziale pokoju, Ja przyjechałam do hotelu
        przed 21, wiec nasz rezydent kazał nam tylko zostawić bagaż przy recepcji i biec
        na kolację. Potem każdy indywidualnie podchodził do recepcji po klucz od pokoju,
        który jest zupełnie przypadkowo przyznawany.
        • Gość: aga Re: HOTEL SAMARA IP: *.multi-play.net.pl 02.06.09, 18:10
          Jeżeli ktoś miałby chwilkę to proszę o przesłanie jakiś zdjęć ( pokój, hotel,
          plaża ). Z góry bardzo dziękuję.
          Mój e-mail: agusia_k_nh@interia.pl
        • Gość: martucha Re: HOTEL SAMARA IP: *.spray.net.pl 17.06.09, 18:41
          A ja właśnie wróciłam .Byłam z 2 dzieci ,z mężem i ze znajomymi i było
          super!!Jeszcze raz bym tam wróciła!
          • Gość: natinka Re: 6-20.sierpnia -wylot z Gdańska IP: *.gdynia.mm.pl 01.07.09, 22:18
            Czy ktoś wybiera się w tych dniach do Samary?
            Jedziemy pierwszy raz (trochę w strachu ;)ale ogólnie pozytywnie
            nastawieni.

pozdrawiam
            • Gość: Jen Re: 6-20.sierpnia -wylot z Gdańska IP: *.gdynia.mm.pl 04.07.09, 01:01
              Głowa do góry, nie ma się czego obawiać. Na pewno będziecie zadowoleni.
            • Gość: ola Re: 6-20.sierpnia -wylot z Gdańska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.09, 10:41
              ja jadę 31 lipca do 13 sierpnia więc spotkamy sie na pewno
              • Gość: Ania Re: 6-20.sierpnia -wylot z Gdańska IP: *.chello.pl 27.07.09, 01:21
                my też będziemy 31.07-13.08 :)
    • Gość: roman Re: HOTEL SAMARA IP: *.leon.com.pl 05.07.09, 00:12
      Właśnie wrócilem z hotelu Samara proszę pytać roncom@vp.pl
      • Gość: Izabela Re: HOTEL SAMARA IP: *.elk.mm.pl 24.07.09, 16:35
        Z Samary wróciliśmy 23.07.09 było super! Pokój nr 214 dostaliśmy przy małym
        basenie na parterze (codziennie rano wyskakiwałam przez balkon, by leżaki
        zająć). Pokoje sprzątane codziennie, pościel wymieniana raz na tydzień. Pani
        sprzątającej zostawialiśmy dinara dziennie. Jedzenie bardzo dobre (makarony,
        ryż, kuskus, wołowina, kurczak), dużo owoców i pysznych ciast/słodyczy. Nigdy
        nie mieliśmy problemu z brakiem stolików etc. (daliśmy dla pana na stołówce
        niecałe 0,5l wódki). Obsługa bardzo miła, jeśli dasz dla kelnera dinara to nie
        będziesz musiał stać w kolejce do baru. Wieczorem ciekawe animacje. Warto poznać
        Adela (koleś od muzyki przy animacjach i zjeżdżalni-zabrał nas an super
        dyskotekę) Gorąco polecam... :)
        • Gość: Aldek Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.09, 15:49
          To chyba byliśmy w innych hotelach. 3 gwiazdki to max !!
          Karaluchy !! Pijani kelnerzy , pijani barmani, i oczywiście pijani
          Polacy na każdym kroku !!!
          • Gość: monia220 Re: HOTEL SAMARA IP: *.legnica.vectranet.pl 31.07.09, 21:49
            witam. ja też lecę do tego hoteli pełna obaw. zawłaszcza przez wiele negatywnych
            opini. Lecimy 6 sierpnia z biurem oasis. czy ktoś też sie wybiera?
            • Gość: dora i karol Re: HOTEL SAMARA IP: *.cable.pruszcz.turmak.pl 03.08.09, 20:20
              Tez lecimy z biurem Oasis, w nocy z 6tego na 7mego o 2;05 z Gdańska. tez pełni
              obaw po takich opiniach... mamy po 27lat i liczymy na to, ze wciagnie nas super
              klimat i karaluchy beda "mniej widoczne"... naprawde ich tam jest tak wiele?
              warto dac D w paszport, zeby miec lepszy pokoj?? polską wodke kelnerom tez dawac
              na legalu? prosimy o info:) leci ktos jeszcze tej samj nocy ? gg 5442803
              pozdrawiamy =)

• Gość: dora i karol Re: HOTEL SAMARA IP: *.cable.pruszcz.turmak.pl 03.08.09, 20:54
                acha, i mamy pytanie, na czym polega „Beduin Night” ????
              • Gość: natinka Re: HOTEL SAMARA IP: *.gdynia.mm.pl 03.08.09, 22:33
                My też z Gdańska w tym samym czasie. Mimo wszystko liczymy na dobrą zabawę.
                zabieramy 7letnie dziecko
                • Gość: mysza Re: HOTEL SAMARA IP: 213.199.193.* 10.08.09, 18:22
                  zabierajcie dużo syropu przeciw kaszl.ból gardła ,kropli do nosa,
                  calcium zwłaszcza dla dziecka. właśnie wróciłam z Sousse hotel
                  samara 80% gośći przeziębien przez klimatyzacje,ogólnie było fajnie.
                  super miejscowi animatorzy.
    • Gość: Magda Re: HOTEL SAMARA IP: 195.205.124.* 03.08.09, 14:26
      Wróciłam 31.08 z Samary - byłam tam 2 tygodnie z 10 letnim synem -
      co chcesz wiedzieć?
      • agamel1234 Re: HOTEL SAMARA 03.08.09, 21:24
        Ja lecę z 10 letnią córką 5 sierpnia, i bardzo interesuje mnie to
        czy rzeczywiście pokoje są tak fatalne jak w wielu opiniach, a jak
        jest z czystością , jaka jest plaża?I wszystkie inne przydatne
        szczególnie dla dziecka wiadomości :)
        • Gość: as Re: HOTEL SAMARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.09, 09:05
          mam nadzieję na dobrą zabawę - do zobaczenia na miejscu :)
    • Gość: seb Re: HOTEL SAMARA IP: *.cst.tpsa.pl 07.08.09, 10:47
      Witam
      Kto wybiera się do tego hotelu w terminie 14-20 sierpień.
      My lecimy 14.08.09 z Krakowa(Wiek 35-34)
      Kontakt do nas gg:1333055

Pozdrawiam

seb
      • Gość: nika Re: HOTEL SAMARA IP: *.rzeszow.vectranet.pl 07.08.09, 11:44
        własnie wróciłam z samary, nie jest źle:) karaluchów nie miałam, obsługa była bardzo miła,chetnie uczą sie polskiego zwlaszcza że klientami hotelu w znaczącej wiąkszości sa Polacy, pokoje różne ale można bez problemu zmienić, jedzenie monotonne ale dość dobre,nie ma sie czego obawiać.
    • Gość: Madzik Re: HOTEL SAMARA IP: *.ver.abpl.pl 14.08.09, 22:32
      Osobom dysponującym niewielkim budżetem gorąco polecam tygodniowy
      pobyt w tym hotelu. Wysoko oceniam jakość w stosunku do ceny pobytu.
      Przemiła obsługa hotelowa(pokojówki, animatorzy, kelnerzy i barmani)
      rekomensuje niewielkie niedociągnięcia(np chaos na stołówce , lub
      kolejka do baru, wynikające z bardzo dużej liczby turystów ).
      Hotel polecam zarówno wielodzietnym rodzinom (wiele atrakcji dla
      maluchów oferują do późnych godzin wieczornych animatorzy) jak i
      parom( np.konkurs tańca), jak i osobom samotnym.
    • Gość: Madzik Re: HOTEL SAMARA IP: *.ver.abpl.pl 14.08.09, 22:38
      Zapomniałam napisać o powszechnym tam zwyczajem dawania napiwków.
      Sprzątaczki, czy pokojówki , na codzień równie sumienne, zaskoczą
      nas miło jeśli pozostawimy im na lóżku symbolicznego dinara(~2,3zł).
    • Gość: Robert Poznań Re: HOTEL SAMARA IP: *.net.pbthawe.eu 18.08.09, 11:09
      Okropny hotel z okropną obsługą !!!!!!!!!!!!!!!!!!
      FILMIK

https://www.youtube.com/watch?v=5XEfKPnUYqo
      zapraszam do obejrzenia filmu.

Byłem w kilku krajach arabskich i muszę przyznać, że brud mi aż tak nie przeszkadza, ale w tym hotelu jest okropnie. Sam nie wiem skąd biorą się te pozytywne opinie. Bród smród i jeszcze raz smród od kanalizacji. W basenie przy jednym metrze głębokości nie widać było dna taka brudna woda - ohydna. OBSŁUGA KRADNIE, CO SIĘ DA papierosy, ręczniki, kosmetyki, pieniądze (często w recepcji mówią, że w sejfie już nie ma miejsca i wszystko trzeba trzymać przy sobie albo w pokoju). Przy naszym pokoju 1109 woda na korytarzu z jakiejś szafki lała się przez trzy dni – nikomu to nie przeszkadzało.
      Ludzie nie mieli przez tydzień wody w pokoju a na zamianę nie było mowy, bo wszystkie były podobno zajęte. Popsute spłuczki, zapchane zlewy, i wanny i wiele, wiele innych rzeczy, które słyszałem przy basenie jak ludzie opowiadają. Klimatyzacja w sierpniu nie działa chodzi tylko wentylator.

Położony jest dosyć blisko plaży przejście przez jedno rondo może 400 m od plaży. Od starego miasta i MEDINY jakieś 5 km. PROPONUJĘ ZAKUPY ROBIĆ W SKLEPIE OBOK WEJŚCIA NA PLAŻĘ A NIE DALEJ W MIEŚCIE. W TYM SKLEPIE SĄ NORMALNE CENY.

No i w końcu obsługa. PORAŻKA. Recepcja – najlepiej jak dałbyś im spokój. Wysłuchają wszystkich zali i zapiszą na kartce i to wszystko. Rezydentka OAZIS – Renata MIKULSKA – PORAŻKA. Nic wam nie pomoże nie załatwi, najważniejsze jak dla niej to dilerka wycieczek. Reszta nie istotna. Obsługa bar i stołówka – nie wiem co mam napisać nie mam słów (jak poprosiłem o piwo to zlał mi z kilku kubków takie końcówki co stały już chyba z pół dnia i zrobił jedno specjalnie dla mnie)

Wyobraźcie sobie macie All inclusive i na około 1500 osób tylko jeden bar z zamroczoną obsługą. Nawet za kubkiem wody trzeba było czekać po 20 min w kolejce. Na obiad oprócz kolejki 20 min były trzy tace jedna z ryżem druga z gotowanymi warzywami a trzecia z mięsem, choć ja bym mięsem tego czegoś nie nazwał, swojemu psu daje lepsze i z jedzenia to już koniec!!!!. Jak już miałeś te ochłapy na talerzu zostało jeszcze jakieś 20 min czekania za jakimś napitkiem typu Coca-Cola. Codziennie to samo, kolejka, ochłapy, kolejka brak sztućców, kubków. Nie czepiałbym się gdyby brakło i by zaraz przynieśli, zdarza się. Ale czekanie za widelcem po 20 min to chyba przesada. Na nasze trzy autobusy turystów co przyjechały nie było jednej osoby zadowolonej.

• Gość: nika Re: HOTEL SAMARA IP: *.rzeszow.vectranet.pl 18.08.09, 13:00
        szczerze wspolczuje, po ogladnieciu filmu moge stwierdzic ze pokoje tego hotelu maja bardzo zroznicowany standard, podobnie jest w kwestii podejscia obslugi do klienta, co do rezydentek to rowniez pomocy od nich nie otrzymalysmy ale zarowno z obsluga recepcji jak i kelnerami godadywalysmy sie dosyc dobrze, bylam na przelomie lipiec/sierpien i na hotel nie narzekalam, niewykluczam powrotu:)
      • Gość: ktos Re: HOTEL SAMARA IP: *.2a.pl 21.08.09, 14:18
        ja nie wiem w jakim Ty byles hotelu, ale dla mnie bylo swietnie. Bylem tam w okresie 13-20.08.2009.
        Basen z filmiku mial 1,5 a nie metr glebokosci;) i za mojego pobytu byl jak najbardziej czysty.
        Co do obslugi, to zostawialem w pokoju dokumenty, portfel, pieniadze, aparat, kosmetyki i NIC mi nie zginelo. Bardzo chwale sobie panie sprzataczki, co drugi dzien zostawialem im dinara i mialem wymieniana cala posciel, reczniki, wszystko ladnie ulozone, zamiecione:)
        Recepcja - pan, ktory byl pierwszego dnia byl raczej srednio mily, ale dalo sie dogadac, pozostali bez zarzutu.

Co do pani rezydentki...nie pamietam jak sie nazywala taka 40-50 lat, jak trzeba bylo sie czegos dowiedziec, to odpowiadala, ale generalnie dla niej najwazniejsze byly wycieczki. Spotkanie organizacyjne, miala mowic o "szalenie waznych" rzeczach i oczywiscie wiekszosc spotkania to wycieczki i ich ceny;/ Z niej nie jestem zadowolony.

Natomiast jesli chodzi o BAR, OBSLUGE, KELNEROW, to byli swietni. Obslugiwali wszystkih na biezaco, wiadomo, zdarzylo sie czasem czekac, ale nie jakos kosmicznie dlugo, ale bylo to wtedy, gdy Polacy rzucili sie do zarcia (mowie o barze przy basenie). Kiedy przyszla godzina 16 i wydawane byly jakies przekaski, to juz na pare minut przed tym stal sznur ludzi (a bylo po co, bo te ich wszystkie ciastka, desery itp. sa po prostu swietne:) ). Nie mam zastrzezen do barmanow, uwijali sie, bez problemu mozna bylo dostac to, o co sie poprosilo. Na pewno nie bylo mowy o jakims zlewaniu z kilku kubkow!

Restauracja glowna - mnostwo rzeczy do jedzenia. Wiadomo, ze nie kazdemu musi odpowiadac ich kuchnia, ale jedzenia bylo tyle rodzajow, ze dla kazdego cos sie znalazlo. Moja dziewczyna glodna nie chodzila, a jest naprawde wybredna.
        Ponadto kelnerzy - zasuwaja jak mrowki, kazdy mily, powie jakies mile slowo na dzien dobry, podziwiam ich, jak bylo duzo ludzi, to dbali o to, zeby od razu po wejsciu miec stolik. Warto bylo czasem rzucic im jakis napiwek.
        Co do sztuccow, to rzeczywiscie chyba raz mi sie zdarzylo, ze ich nie bylo, ale interwencja u kelnera i zaraz sie znalazly.

Ogolnie sam hotel jest jak najbardziej w porzadku, jedzenie ok, obsluge podziwiam za to, jak sie uwijaja - naprawde ciezko pracuja.

Moglbym napisac jeszcze wiele na temat samego Sousse, ale to chyba nie ten temat.
        Ogolnie z calego pobytu jestem bardzo zadowolony, zaluje tylko, ze juz sie skonczyl...
        • Gość: nika Re: HOTEL SAMARA IP: *.rzeszow.vectranet.pl 21.08.09, 16:59
          Ja do powyzszego dodam tylko, ze najgorsza rzecza w tym hotelu jest zbyt duza liczba Polakow, ich pijanstwo, chamstwo i obzarstwo. nie mowie oczywiscie o wszystkich ale te (nawet jesli pojedyczne przypadki) osoby robia nam okropna opinie. Najdluzsze kolejki w czasie mojego pobytu byly w barze przy basenie w czasie wydawania przekasek, bo nienazarci turysci brali przepelnione slodkim talerze. Co do obslugi byla bardzo mila (wobec mnie i moich znajomych), nasze pokoje byly czyste, sprzatane, bez robactwa, mielismy usterke, ktora zaraz po zgloszeniu zostala naprawiona. Polecam ten hotel dla kulturalnych ludzi :)
    • Gość: maciek Re: HOTEL SAMARA IP: *.teta.com.pl 18.08.09, 15:39
      Lecę razem z żoną do Samary 28.08. i jestem pełen obaw po ostatnich opiniach,
      wiem że to Afryka ale liczę na przyzwoite warunki, mam nadzieję, że nie będzie
      tak tragicznie a jak wycieczka na Saharę z Oasisu ile kosztuje i czy się opłaca,
      mam nadzieję, że ktoś mnie pocieszy, że nie jest az tak tragicznie...
      • agamel1234 Re: HOTEL SAMARA 19.08.09, 15:25
        To ja pocieszam -wlasnie wrociłam z dwutygodniowego pobytu z Samary
        i miło się rozczarowałam , oczywiście można doszukiwać się róznych
        uchybień i na pewno zawsze coś sie znajdzie ,ale generalnie było ok.
        • Gość: natinka Re: HOTEL SAMARA IP: *.lublin.mm.pl 22.08.09, 01:33
          Wróciliśmy wczoraj w nocy generalnie zadowoleni. Warto jednak wziąć ze sobą dużo
          pozytywnego myślenia, z pewnością się przyda. Sprawdziły się i te dobre i te złe
          opinie ale jednak jak dla nas przeważyły te dobre. Na początku zmieniliśmy pokój
          bo dostaliśmy klitkę z koszmarną łazienką i popsutą klimą (1109 chyba). Za 10$
          dostaliśmy o wiele lepszy (605)- minus tylko za częściowy widok z balkonu na
          zagracony dach i bliskość od dość głośnej dyskoteki- da się przeżyć :) Pani
          sprzątająca bardzo miła, sprzątane codziennie ręczniki wymieniane codziennie,
          pościel układane w różne wzorki, nic nie zginęło ale to co cenniejsze
          trzymaliśmy w zamkniętych walizkach, z depozytu nie korzystaliśmy.
          Stołówka- wybór duży choć nie wszystko dobre, rogaliki bułki chleb ciemny i
          jasny, pieczone na miejscu chlebki(placki), jajka (często te na miękko były
          praktycznie nie ugotowane), wędliny sery, mleko płatki jogurt, chałwa, ryż,
          makaron (rozgotowany), twaróg.... to śniadanie, a kolacje najlepsze :) do tego
          ciasta i owoce
          Problem ze sztućcami to fakt ale tylko na kolacji( raz czekaliśmy długo na
          sztućce i dopiero interwencja u bossa pomogła, potem braliśmy sztućce rano po
          śniadaniu do pokoju i przychodziliśmy z nimi na kolację- ale to tylko na
          początku ( potem im już szybko szło), na kubki i filiżanki też trzeba czekać, no
          ale jest tam dużo ludzi nie tylko z Samary ale i z Panoramy, więc pracownicy nie
          nadążają zmywać. Kolejki też są ale Polacy stanie w kolejkach mają we krwi, nie
          było tak znowu tragicznie, kilka minut i tyle. Ludzi masa ale i obsługi dużo,
          chyba nikt z nas nie chciałby pracować w takim tempie i w takich warunkach, no i
          za takie marne pieniądze- nie dziwcie sie więc że robią wszystko żeby tego
          dinara napiwku dostać, ale czy dostaną tego dinara czy nie byli niemili.
          Nie wiem co jeszcze tak na gorąco napisać- pogoda super- upały chwilami bardzo
          piekielne, zdażyły się też burze i nawet deszcz padał przez chwilę- za to
          wieczory są bardzo przyjemne.
          Baseny i zjeżdżalnie bardzo fajne- super sprawa dla dzieci i nie tylko :)
          Animatorzy super- podziwiam ich że mają tyle siły od rana do wieczora.
          Animacje wieczorne dla dzieci- niby ciągle to samo ale dzieci lubią jak coś jest
          powtarzalne- przynajmniej szybko uczą się tych wszystkich układów tanecznych
          Animacje dla dorosłych- fajne - wybory miss hotelu ( nie zdradzę kto wygra ;),
          fakir show ( brrr chwilami zamykałam oczy), pokaz tańca irlandzkiego dość
          śmieszny widok jak na Afrykę, wiele tego nie widzieliśmy bo dziecko nam odpadało.
          Wycieczki- warto wybrać się gdzieś poza hotel- polecam Monastir (pociągiem który
          nazywa się METRO bardzo tanio) oraz Port el Kantaoui - szczególnie wieczorem (
          muzyczna fontanna- super, pokazy 20.00-20.30 potem 20.45-21.15 dalej nie wiem)
          można pojechać ciuchcią (3,5dt 1os w obie strony)
          Taxi- ceny bardzo różne, trzeba próbować zbijać ceny ile sie da choć w
          przeliczeniu na złotówki to jest i tak bardzo tanio.( raz do centrum Susy
          zapłaciliśmy niecałe 2dt, a potem to już w granicach 3-4dt chcieli albo i
          więcej) jak się ustali cenę na początku to wtedy trzymać sie tego mimo że na
          liczniku jest znacznie więcej.
          to tyle na razie
          generalnie radzę nie zwracać uwagi na pierdoły i korzystać z wyjazdu, w końcu
          kasa już zapłacona reszta naprawdę zależy od nastawienia. Więc życzę dużo optymizmu.
          pozdrawiam
      • Gość: kasiaa Re: HOTEL SAMARA IP: 94.254.181.* 21.08.09, 13:13
        nie ma się czego obawiać. ja byłam od 6 do 13 sierpnia '09 i ja
        osobiście jestem bardzo zadowolona z tego wyjazdu. jeżeli chce ktoś
        dokładniejszych informacji pisać na maila.
        kasiajaksulowska@wp.pl
      • Gość: Marta Re: HOTEL SAMARA IP: *.euv-frankfurt-o.de