Dodaj do ulubionych

Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści;)

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 11:21
Wczoraj wróciliśmy z hotelu Prima Life Safa, jeśli ktos ma jakies
pytania to prosze bardzo- chetnie odpowiemy.

BYŁO PIĘKNIE, WSPANIALE, CUDOWNIE I MAGICZNIE!

Temat jedzenia w paru tylko słowach dla ewentualnych
zainteresowanych:
-najważniejsze chyba: nie wspomagani kieliszkiem wódki, jedliśmy
wszystko, nie zatruliśmy się niczym. Choć przyprawy bywają ostre i
na to niektóre osoby powinny zwrócić uwagę.

-śniadania skromne (do wyboru dżem, ser albo mortadela) ale na
chrupiącej bagietce z masłem wszystkie powyzsze smakują całkiem
całkiem:) A, jeszcze płatki w 4 smakach z mlekiem lub jogurtem.

-kolacje... czego dusza zapragnie! Szwedzki stół (a właściwie 4
stoly) Na jednym wspaniałe owoce morza, gulasze, kurczaki,
baraninka, indyki, ryby.
Na drugim nadziewane bakłażany, smażone cukinie, ryże, kasze,
kuskus, kartofle gotowane, pieczone i smażone oraz masa sałatek na
zimno i ciepło.
Na 3 stos siekanych na żywo melonów z jednej i arbuzów z drugiej
strony.
+ wielki stół z miejscowymi ciastami, kremami, słodyczami itp.
(większość bardzo słodka, orzechowa, pistacjowa lub o smaku chałwy
polana miodem i kremem jaśminowym)
Słowem- każdy znajdzie cos dla siebie:)

No. To teraz prosimy o pytania z innych dziedzin:)

Pozdrawiamy!
Obserwuj wątek
    • Gość: po_prostu_ala1 Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.08, 12:56
      Aktywni turysci - brzmi jka trzeba ;-) (i oby forumowcy tez)

Informacje o jedzonku przydatne, a jakze!

Zatem kilka, moze banalnych, i w kolko to zadawanych, pytan mojej strony:

Jak wyglada kwestia odplatnosci za lezaki przy basenach i na plazy? (pojawiaja
      sie rozne wersje)

Czego pokojach brakuje, co warto zabrac, by przezyc ;-)?

Czy sa szanse na swobodne porozumienie sie z obsluga hotelu w j. angielskim?

Tyle na teraz...

I dziekuje za odpowiedzi.
      • Gość: Mac Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 15:45
        Witam:)
        Odpowiem na pytania po kolei:

1)leżaki plażowe i basenowe sa za darmo ALE żeby zdobyc te drugie, trzeba by wstać tak koło 6.30 rano (ludzie przewieszają na nich ręczniki i ida spac dalej a taka rezerwacja trwa zwykle cały dzień) Mozna też polować na nie w porze lunchu (co też z sukcesem robiliśmy)
        Zwłaszcza na drugim basenie, tym ze zjezdzalniami jest nieco "luzniej" (bo dalej od baru hehe)

2)W pokojach nie ma sprzetów elektronicznych: czajników, szuszarek itp. Są ręczniki, mydło, papier toaletowy i europejskie wtyczki.
        Jest też też telewizor (przynajmniej u nas był) ale bez anteny (więc jak się zabierze taką małą ze sobą to sie ma TV za darmo... no ale miało być aktywnie więc po co;)

3)po angielsku w recepcji zasadniczo tak, gorzej z kelnerami i obsługą pokoi- tu francuski i... arabski:)

Pozdrawiamy.
        • po_prostu_ala1 Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści 14.07.08, 20:37
          Dzieki za wyczerpujace odpowiedzi.

Czy bardzo daleko jest do jakiegos stabilnego pod wzgledem cen sklepu, takiego
          ze wszystkim prawie ;-)?

Czy jest bezpiecznie - tak ogolnie... czy mozna spotkac ratownika na plazy, czy
          miejscowa spolecznosc korzysta z dobrodziejstw hotelu (baseny), czy slyszales
          cosik o kradziezach, trzeba bardzo chowac?

I jeszcze po prosze o te magiczne aspekty, tak bardziej na luzie ;-)

[To chyba tyle. Moze wieczorem, w srode, przy pakowaniu o cos jeszcze zapytam...]

Dzieki, A.

• Gość: majster Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.serv-net.pl 14.07.08, 20:58
            ja biore litra sobieskiego. wylot w czwartek o 9:00 rano z poznania.
          • Gość: Mac Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.08, 11:39
            Prosze bardzo.

Odpowiedzi porcja druga:
            1) do takiego sklepu jest niedaleko bo... jest on w budynku hotelu ALE ceny nie są tam dobre.
            Są za to w Hammamecie Yasmin 2 sklepy, które własciwie wyczerpują nawet najbardziej wybredne gusta:

Pierwszy z nich to sklep z PAMIĄTKAMI (wszystkimi jakie mozna tylko znaleźć w Tunezji;). Ceny stałe i niskie (targując się gdzie indziej własciwie nie ma szans na ich osiągnięcie). Wystarczy po wyjsciu z Hotelu skręcić W PRAWO i przejść jakieś 200m. Sklep znajduje się przy pierwszym skrzyzowaniu.

Drugi to taka nasza biedronka- tam pamiątki są ciut droższe, za to wszelkie jedzenie, woda, napoje i alkohol (który tylko tam można nabyć w całym mieście!) prawie za darmo. Ten niestety jest już dalej, po wyjsciu z hotelu trzeba skręić w LEWO i iść, iść, iść cały czas główną promenadą aż do ronda. To jest nieco ponad kilometr, spacerkiem jakieś 15-20 minut. Jakby co, należy pytać o lodowisko BLUE ICE bo to ten sam budynek. Tak, o lodowisko:))

Jesli chodzi o bezpieczeństwo...
            jest bezpiecznie. Nawet bardzo (choć oczywiscie to nasze spostrzezenia, moze ktos ma inne). Ratownicy są na basenach, na plaży szczerze mówiąc nie zauważyłem, ale w ogóle plaża a właściwie woda jest dość brudna i niewiele czasu się tam spędza.
            Do hotelu wstęp mają tylko goście i... pewien Tunezyjczyk, w koszulce z napisem "Ali baba", ktory sprzedaje ludziom wycieczke na "karawanę" (wyjazd 10km za miasto do stadniny gdzie mozna pojezdzic na mule, koniu i chyba wielbłądzie:). Moim zdaniem to naciągacz, od którego trzeba uciekać jak najdalej ale że nie daliśmy się namówić więc nie wiemy tak naprawdę jak to wygląda. Zresztą, drugiego dnia rezydentka przed nim ostrzega (tak więc najwazniejsze-nie dać się mu złapać dnia pierwszego:)
            Jesli chodzi o kradzieże... poinformowano nas ze lepiej wszystkie wazne rzeczy trzymac w sejfie bo ze sprzataczkami pokoi róznie to bywa. Tak więc zrobiliśmy i paszporty, pieniądze, aparaty itp. wrzuciliśmy do sejfu. Co prawda raz zniknęło nam stamtąd 30dinarów (ok.60zł), ale bezpieczniejszego wyjscia chyba nie ma. Zwlaszcza ze jak tylko zostawilismy nieopatrznie na 20minut paczke papierosów W POKOJU, to znikneła:) Choć o jakichś poważnych kradzieżach podczas 2 tygodni pobytu nie słyszeliśmy.

Teraz na luzie, magiczne momenty... ;)
            Na pewno kazdy będzie miał swoje przygody, ktore zostaną z nim na całe życie, dlatego nie będziemy opisywac swoich, żeby nie psuć niespodzianki. Żeby jednak troszke pomóc, pare słów:
            SAHARA! SAHARA! SAHARA! :D
            Bez tej wycieczki cały wyjazd traci 80%. To po prostu tzaba przeżyć, nawet jak się jest tylko na tydzień, chociażby kosztem innych wycieczek. Nie jechać to grzech i to smiertelny! :))
            I choć wycieczka wyczerpująca (1400km w dwa dni) to jechały z nami dzieci (nawet jeden nieustraszony 8 miesięczny podróżnik) i wszystko bylo w porządku.

A, jeszcze jedna bardzo ważna informacja. Jak pisałem wyżej morze przy hotelu jest brudne (i to tak, jakby ktoś tam specjalnie wysypywał smieci by ludzie wracali do hoelu i nad basenem płacili za drinki:)
            Jest jednak wyjście: cichcią z odkrytymi wagonikami(naprawde fajne widoki), taksówką lub zwykłym autobusem(jeżdzą co 20minut) obrać kierunek HAMMAMET CENTER. 8km w 25minut i mozna trafić na plażę prosto z Raju! Jest tuż przy medinie (taki spora konstrukcja otoczona 10metrowym murem) po prawej stronie. Są tam tylko Tunezyjczycy i francuzi, żadnych turystów. A woda czysta i płytka (to ważne dla dzieci jak mysle, choć swoich nie mam:) Jakies 30m od brzegu dalej po kolana, dopiero poźniej głębsza. Zresztą sami zobaczycie. Najlepiej chyba jechac tam pierwszy raz ta "ciuchcią" bo zatrzymuje się właśnie przy TEJ plaży.

No. To tyle od nas:)
            Reszta niech się przed wami odkryje sama...

Udanego wyjazdu!
            • Gość: po_prostu_ala1 Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.08, 14:18
              Blue Ice... w lewo i pamiatki w prawo ;-) zapamietam

Woda w morzu brudna? wrrr az tak bardzo? To mnie zasmucilo, ze trzeba kolejka do
              czystszej....wszak kolejka to frajda...a ta plaza jak w raju to choc bezplatna... ?

I jeszcze kwestia sejfow? Z sejfu cos zniknelo??? Lo matko wrr...One sa w
              pokojach czy w recepcji?

Ech, to chyba tyle, im mniej wiem, tym dluzej pozyje... ciesze sie, bo juz
              pojutrze wylatujemy. Pogoda zagwarantowana, wiec liczy na dobra zabawa.

Aaaa te drinki przy basenie to platne a wersjii All? Co kraj to obyczaj ;-)

Pozdrawiam, A.
              • Gość: Mac Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.08, 20:02
                Tym razem krótko bo czasu brak:)

Plaza "rajska" bezpłatna, ale nie ma tam typowych wygód w postaci leżaków czy parasoli (choć te drugie mozna pozyczyc za 4zł za godzine)

A sejfy są w pomieszczeniu koło recepcji. Człowiek nie ma 100% pewności czy mu coś nie zginie, ale z drugiej strony nie ma lepszego wyjścia (zwłaszcza że samemu jeszcze łatwiej coś zgubić;)

A drinki w ALL są za darmo choć z tego co widziałem jest ich niewiele. Piwo, whiskey, likier miętowy, likier bananowy... nie wiem czy było coś jeszcze, trzeba by było pytać all-inowców. Nic wielkiego w każdym razie:) Nie pić, zwiedzać! :D
                • evelina.tunezja Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści 16.07.08, 10:52
                  A jak tam animatorzy ? Masz może jakieś fotki ich albo z nimi ?
                  Kojarzysz może Rio (Ramzi) ?
                  • Gość: po_prostu_ala1 Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.08, 21:18
                    Zatem do zobaczenia, tu na forum, i pewnie na miejscu, w Safie (dot, tych, co
                    jada ;-))

Po powrocie obiecuje podzielic sie wrazeniami!

Pozdrawiam, i dzieki za relacje, A.
                • Gość: ewa Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.08, 16:31
                  Czy w pokoju jest mini - barek ?? pzdr!!:)
              • Gość: marget Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.exel.pl 17.07.08, 15:50
                z brudną wodą, to przesada, jeśli jest przypływ, to napłynie trochę alg morskich
                ale to jest właśnie symbol czystości wody, bo algi w brudnej nie żyją, woda
                ciepła, piękna, nie chce się wychodzić ;-)
                co do sejfu, mieliśmy walizkę zamykaną na kluczyk, bez problemu wszystko tam
                trzymaliśmy, jeśli zostawi się papierosy na łóżku, to oni myślą, że to dla nich
                i dlatego zniknęły...my zostawialiśmy zawsze na łóżku dinara albo słodycze dla
                pokojówki, która układała nam z ręczników albo serduszka albo łabądki, urocze;-)
                w wersji all, niektóre drinki są darmowe...
                na pewno wrócicie zadowoleni ;-)
    • Gość: :) prima IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.08, 19:22
      Witam!
      Mam pytanie.. Jak "wygląda" czystość w tym hotelu??:)
      • beti1977 Re: prima 24.07.08, 08:49
        Wróciłam z Safy w zeszłym tygodniu, niestety ... bo było super ;)

Co do sejfów to tez byliśmy ostrzeżeni żeby lepiej nic w pokojach nie zostawiać,
        niestety okazało się, że akurat jak my chcieliśmy z nich skorzystać to nie było
        żadnych wolnych. Na początku bardzo się denerwowałam żeby nic nie zginęło ale
        później już się uspokoiłam. Paszporty schowaliśmy do kieszeni spodni do szafy a
        pieniądze do brudnej bielizny, nic nie zginęło.
        Parę razy zdarzyło nam się zostawić na stole drobne dinarki i zawsze były na
        swoim miejscu, znikały tylko te zostawione dla pań sprzątających na poduszce.
        Oczywiście każdy musi sam zdecydować jak się zabezpieczyć przed kradzieżami ale
        jak widać nawet sejfy nie są bezpieczne.
        Nasza rezydentka bardzo przestrzegała żeby paszportów nie zabierać na zewnątrz
        hotelu bo wtedy jest najwięcej problemów i giną.

A co do czystości w pokojach to nie można mieć zastrzeżeń, ja na wszelki wypadek
        zabrałam chusteczki dezynfekujące i wszystko po przyjeździe przetarłam ale
        myślę, że nie byłoby to potrzebne.
        Niestety utrzymanie czystości w tak dużym hotelu, szczególnie na jadalni i przy
        basenie jest nie lada wyzwaniem ale sprzątnie odbywa się prawie na okrągło choć
        słyszałam, że niektórzy i tak na to nadawali.
        • Gość: GOŚĆ_NATI Re: prima IP: *.ath.bielsko.pl 24.07.08, 13:07
          Witam! W tym hotelu byłam na przełomie maja i czerwca 2008r. Było
          wspaniale. Hotel jak na *** super, najbardziej podobały nam się
          animacje wieczorne i rozrywka w dzień. Animatorzy super (zwłaszcza
          Banderas i Tommy). Lokalizacja hotelu także wspaniała, bliziutko
          plaży, woda ciepła i czysta. Blisko sklepików i mediny. Znakomity
          dojazd do pobliskich miast (Neabul, Hammamet). W pokojach zawsze
          czysto. Osoby sprzątające wspaniałe, służące pomocą (zwłaszcza
          Sabrina). Przepiękny widok na morze, szczególnie wschód słońca.
          Baseny czyste (krytaliczna woda), jedzonko nawet spoko, ale
          monotonne. Wspaniałe arbuzy!!!
          Warto także wspomnieć o wycieczce na Saharę. Jedżcie! Naprawdo warto!
          Podsumowanie: super, wspaniale, a na koniec: nasze dziecko jak
          wyjeżdżało płakało jak bóbr. Myślimy ponownie tam wrócić.
          • Gość: ewa prima IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.08, 20:42
            Mam pytanie... czy w pokojach jest mini - barek ?? pozdrawiam!!:)
            • Gość: Kinga Re: prima IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.07.08, 08:22
              Mam pytanie czy leci ktoś z nocy 31.07 na 1.08 z Łodzi do Prima Life
              Safa? Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam:)
    • malinowy_raj Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści 30.07.08, 08:52
      zamiesc swoj opis na stronce holidaycheck.pl, bedzie super, pomozesz w ten
      sposob innym turystom
      • Gość: po_prostu_ala1 Safa 17.07-31.07 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.08, 09:57
        A wiec wrocilismy wypoczeci i szczesliwie do domu.

Wszystko co tu zostalo wczesniej napisane (i w watkach o tym hotelu) zgadza sie
        jak najbardziej.

Jak ktos ma jakies pytanka, dawajcie ;-)
        • Gość: Kasia Re: Safa 17.07-31.07 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.08, 10:31
          Czy w pokojach są lodówki?:D
          • Gość: po_prostu_ala1 Re: Safa 17.07-31.07 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.08, 13:33
            w moich nie bylo, i chyba nie ma, i nie wiem czy mozna wynajac, watpie ;-)
            • Gość: Kasia :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.08, 20:19
              Mam pytanko.. znacie nazwe lini lotniczej, którą lecieliście do
              Tunezji?????????????????????????:))
              • Gość: po_prostu_ala1 Re: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.08, 22:18
                nouvelair, w obie strony - exim
    • Gość: Jarek Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.08, 07:52
      Witam, jeśli masz jakieś fajne fotki z hotelu, to jeśli chcesz możesz je wysłać do mnie. Mail na stronce
      tunezja2007.googlepages.com/hotelprimalifesafa
      • Gość: po_prostu_ala1 zdjecia - do Jarka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.08, 12:26
        Zdjecia zamieszczone na Twojej stronce sa moim zdaniem wystarczajace.
        Nie wiem w jakim okresie byly robione ale z wyjatkiem malych szczegolow, nie
        wiele sie tam zmienilo (do lipca 2008 r.).
        Dodam tylko, ze jest bar (serwowane sa tam alkohole), w barze sa zielone fotele
        no i stoi tez kilka gier (pilkarzyki, bilard, hokej i stol do ping ponga). Jest
        tez kacik z odplatnym internetem i dodatkowo platny bar.
        Nie masz zdjec ze stolowki (albo sie nie dopatrzylam), ja ich tez nie mam.
    • Gość: Monia Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.08, 08:18
      Też się tam wybieramy we wrześniu, czy w tym hotelu są ręczniki,
      mydło i zelazko?
      • beti1977 Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści 06.08.08, 08:55
        Mydło i ręczniki są, nawet zmieniane codziennie. Trzeba sobie jednak zabrać
        ręcznik jeśli będziesz chciała go używać na plaży albo przy basenie. W moim
        pokoju żelazka nie było.
        • Gość: Kaśka ;] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.08, 16:47
          yy trzeba zabrac ręcznik "na basen" ? Pani z biura podrózy mówiła,
          że ręczniki są na miejscu ...
          • Gość: po_prostu_ala1 Reczniki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.08, 19:22
            nie ma ani na plazy ani przy basenach, sa za to w pokojach ale tych nie zycza
            sobie zeby stamtad wynosic, zatem zabierz swoje
            • Gość: :) Re: Reczniki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.08, 22:44
              hmm.. rozumiem.. jak byłam w turcji, to tam można było wymienic
              ręczniki ..:)
        • Gość: agata Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.08, 15:21
          ręczniki są. Co prawda zamiast białe to szare. Jeśli masz odwagę się
          w nie wycierać i nie zarazić się jakimś paskudztwem, to dlaczego
          nie. Ja nie miałam tyle odwagi
        • Gość: paweł Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.chello.pl 25.01.09, 16:51
          witam , czy ktoś wybiera się do Safy 07.05. 20009 z Warszawy
      • Gość: PAWEL Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.aster.pl 07.08.08, 00:33
        MY Z ŻONĄ DO TEGO HOTELU NAWET ZA DARMO BYŚMY NIE CHCIELI LECIEĆ,MAM
        FILM O HOTELU.MOGĘ WYSŁAĆ NA eM@IL,A.rocki65@tlen.pl, BYLISMY 14.07-
        4.08.
    • Gość: PAWEL Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.aster.pl 07.08.08, 00:23
      witam,chyba byłem z żoną i dzickiem w innym hotelu SAFA *** w
      HAMMAMECIE,ale w tym co my byliśmy z EXIM TOUR/20.07-4.08/ to
      rezydentką była p.AGATA i znajdował się przy promenadzie
      sąsiadującej z plażą a MEDINĄ z drugiej strony obok MUHARADI i miał
      7zjeżdżalni z czego jedną zepsutą/niebieską/.Notabene był spóżniony
      wylot i przylot z lądowaniem w Łodzi. W HOTELU b.rzadko sprzątali w
      pokojach-wymiana ręczników to nie sprzątanie-dostawali na początku
      po parę DINARKÓW napiwków ,ale i tak nie działało.Na posiłkach
      zawsze brakowaŁo kubków,szklanek, talerzy i sztućców oraz czystych
      obrusów.Ja za obsługę i standart dałbym co najwyżej **,bo już
      byliśmy z żoną w *** gwiazdkowym hotelu a SAFA to kpina.Z grupy
      prawie wszyscy podzielają tę opinię na temat hotelu,więc nie wiem w
      którym hotelu się urlopowałeś,że CI się tak podobało.NIE RÓB SOBIE
      JAJ,BO TO STEK BZDUR
      • Gość: SAFA Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.aster.pl 07.08.08, 00:28
        OSOBOM ZAINTERESOWANYM MOGĘ WYSŁAĆ FILM O HOTELU-MOJA RADA,JAKA
        MACIE WYDAĆ GDZIE KASĘ TO NIE NA TEN HOTEL.SZKODA CZASU I NERWÓW.
        • beti1977 Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści 07.08.08, 08:47
          Zawsze się znajdzie tyle samo zadowolonych co niezadowolonych i wszystko zależy
          od tego czego się oczekuje.
          Jadąc do Safy wiedziałam, że ich 3* to nie to samo co 3* europejskie.
          Poza tym Polacy są znani z tego, że uwielbiają narzekać zamiast cieszyć się
          słońcem, morzem i wypoczynkiem.
          Pozdrawiam
      • Gość: aga Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.08, 15:26

Na posiłkach
        zawsze brakowaŁo kubków,szklanek, talerzy i sztućców oraz czystych
        obrusów
        Rezydenta pani Agata Kocur udawała, że niby zwracała uwagę
        personelowi na czystość naczyń, ale tak naprawdę zalezało jej tylko
        na sprzedaży wycieczek na Saharę i do Tunisu
    • wlazlamse Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści 07.08.08, 12:03
      hmmm...też nie powiem zebyśmy byli zadowoleni z pobytu w tym
      hotelu...nie działające windy,klimatyzacja,biegające
      karaluchy...stołówka to porażka,brudne obrusy,brak
      klimatyzacji...dym ze smażenia aż dusił...wieczna wojna o
      talerze,kubki i sztućce,dzieci wypychane przez dorosłych z kolejki
      do bufetu...i albo przychodzisz wcześniej na stołówke i jesz ciepłe
      jedzenie ale trzeba na to poświęcic z godzine albo przychodzisz
      później i masz luz ale za to jedzonko zimne...pokoje-wypadające
      gniazdka(na cztery jedno działające),niedomykające się drzwi,szyby
      nie myte chyba od nowości,wanna zapuszczona,brak ciepłej wody...
      na koniec dobiło nas 10-cio godzinne siedzenie na walizkach w holu
      hotelowym...
      plus hotelu to dobre położenie no i dzieciaki zadowolone z basenu...
      • Gość: ;];] Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 15:44
        Czy ma ktoś zdjęcia z hotelu..[stołówka,pokój,baseny] ??
        • Gość: A. pytanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.08, 14:23
          Witaj a wybierasz się może w najbliższym terminie do safy?
          bardzo proszę o odpowiedź
          A.
      • Gość: agata Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.08, 15:16
        popieram
        wszystko to prawda
        karaluchy, mrówki i inne,
        wszystko, co pisze `wlazlamse to prawda
        dla mnie najgorsze było koszmarne jedzenie,kolejki za zarciem,
        biegunka i polowanie na niedomyte naczynia
      • Gość: gość Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.xdsl.centertel.pl 26.08.08, 01:40
        A o której był odlot z Tunezji, że 10 h siedzieliście na walizkach ?
        • wlazlamse Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści 26.08.08, 13:17
          doba hotelowa kończyła się o 12-tej,czyli przed 12 byliśmy już na
          dole...planowany wyjazd z hotelu o godz. 15-tej a wylot o 18.30...po
          zmianach wyjazd z hotelu 22.15 a odlot o 03.00...:/
          • Gość: PIOTR Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.08, 18:30
            jade do PRIMA LIFE SAFA 18,09,2008 i mam mieszane uczucia.Po
            przeczytaniu X opini wydaje mi się że są dwa hotele Safa ten dobry i
            zły , tak skrajnie różne są te opinie . No chyba że w zależności z
            jakiego biura się wyjeżdża i w której części hotelu się znajdzie
            • Gość: po_prostu_ala1 Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.08, 20:36
              Piotr - w szczycie sezonu hotel wypadl kiepsko, ale istnieje szansa, ze w
              terminie, w ktorym Ty wyjezdzasz, nie bedzie tylu ludzi wiec moze uda Ci sie
              siasc przy czystym stole na tzw. stolowce, nie bedziesz musial polowac na
              sztucce, czyste sztucce i na cokolowiek innego, moze winda nie bedzie tak
              oblegana...moze nie stracisz czasu na stanie w kolejkach po napoje, przekaski
              itp i tego Ci zycze ale pamietaj ze to *** hotel; znasz swoje wymagania, wiec
              decyzja nalezy do Ciebie
    • Gość: Natalia Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.adsl.inetia.pl 27.08.08, 13:49
      Mam pytanko:
      czy na plazy obowiazuje all inclusive???
      Mam na mysli napoje i przekaski:)
      Pozdrawiam
      • Gość: po_prostu_ala1 Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.08, 20:37
        na plazy obowiazuje all ale tam serwuja tylko napoje (cola, fanta, sprite, woda)
      • Gość: Tomek Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: 213.92.189.* 28.08.08, 14:13
        napoje tak tylko bez procentowe przekaski tylko przy basenie i to od
        16.00
    • Gość: Kasia Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.chello.pl 05.09.08, 20:40
      Ja też tam byłam rok temu i polecam totalnie, wymarzone wakacje,
      NAPRAWDĘ nie ma się do czego przyczepić, za taką cenę to najlepsze
      miejsce ever!!!! Jedzenie plaża basen animacje SUPER Wracam tam w
      tym roku i wiem, ze ta opinia moze wydac sie podejrzliwie pozytywna,
      ale tam naprawdę wypoczęlismy i wybawilismy sie z chlopakiem za
      wszystkie czasy :))
    • Gość: paweł Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.chello.pl 25.01.09, 16:53
      Witam , czy ktoś moze wybiera się do Safy 05.07.2009 r z Warszawy.???
    • Gość: zwirek Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.cable.smsnet.pl 29.01.09, 20:43
      Witam, wybiera się ktoś z Katowic 04.06.2009 ??
      • Gość: Paweł Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści IP: *.chello.pl 18.02.09, 09:16
        Sorki pomyłka, czy ktośleci tam 7 maja 2009,najlepiej z Warszawy ,ale w sumie
        obojętne jest skąd...?
        • hafra29 Re: Wróciliśmy z Prima Life Safa (aktywni turyści 01.07.09, 21:08
          Czy ktoś leci 30 lipca???
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka