Dodaj do ulubionych

Delphin El Habib kto sie wybieta?

19.04.09, 21:34
Witam czy wśród forumowiczów jest ktos albo więcej ktosiów, którzy wybierają się do Tunezji w tym roku i lądują w el habibie?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Monia5131 Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.tktelekom.pl 20.04.09, 08:02
      Witam, ja się wybieram 18.06-25.06.2009 r. Wylot z Gdańska, 2
      małżeństwa :) Już się nie mogę doczekać....
      • wiosenna21 Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? 21.04.09, 19:56
        my wlatujemy 4 czerwca z wrocławia.
        kurcze bedziemy jedynymi polakami? niemożliwe:)
        • Gość: Daga Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.09, 14:16
          Ja tez chcialam leciec 18.06 do Delphina el Habib, ale braklo
          miejsc :((((
          A to jedyny termin ktory nam odpowiada w czerwcu...
          Taka bylam juz napalona... teraz musze szukac czegos innego.
          A moze ktos odda swoje bilety :D potrzebne 2 :D wylot z Katowic,
          Krakowa lub Wrocka :)

Jak nie to lecimy do Royal Salem
        • Gość: sylwia Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: 195.116.80.* 22.04.09, 22:26
          ja z chłopakiem rozniez lece do delphin el habib 4 czerwca 2009 z warszawy kto leci tam w tym samym terminie prosze pisac moje gg 11972988
          • Gość: Daga Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 18:28
            Jedziemy!!! :) 25.06- 02.07 z Wroclawia! kto jeszcze?
            • Gość: rodzinka Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.09, 07:16
              My lecimy po raz 4 do tego hotelu 23,07,09 na 2 tygodnie z
              warszawy.Oczywiscie nie mozemy sie juz doczekac wyjazdu.Pozdrawiamy
              i zyczymy wspanialych wakacji.
              • Gość: Daga Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.09, 09:09
                Skoro poraz 3 to chyba nie musze pytac o opinie?? Ciesze sie
                nieziemsko na ten wyjazd!! :) Ile dolarow powinnam zabrac na tydzien?
                • Gość: rodzinka Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.09, 11:30
                  Trudno mi powiedziec ile trzeba wziac kasy poniewaz zalezy to od
                  tego czy bedziesz zainteresowana wycieczkami fakultatywnymi.Poniewaz
                  bede w tunezji 4 raz wiec zadne fakultety nie wchodza w
                  gre.Widzialam juz co chcialam a teraz jade polezec na sloncu
                  poplywac etc....Ja biore 50 euro poniewaz przy opcji ALL nie ma
                  potrzeby dokupowac czegokolwiek tym bardziej ze jedzenia i picia
                  jest pod przyslowiowy korek.Zycze wspanialych wakacji i wierze ze w
                  100 procentach beda niezapomniane.
                  • Gość: Daga Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.09, 19:51
                    Dzieki! Jedziemy z dwulatka, wiec wszelkie wycieczki odpadaja. Mamy
                    zamiar lezec plackie, ewentualnie zwiedzic najblizsza okolice. Czy w
                    Delphinie zdarzaja sie turbulencje zoladkowe? Pytam ze wzgledu na
                    mala, bo boje sie zeby sie nie rozchorowala w trakcie pobytu. Czy
                    jedzenie jest ok?
                    • Gość: rodzinka Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.09, 07:18
                      Czesc.O zadnych dolegliwosciach gastrycznych nie slyszalam.jedzenie
                      jest bardzo ok.Dzieciaki zajadaja sie glownie nalesnikami z
                      czekolada ktore to przygotowywane sa na tzw.oczach turystow.Pewno
                      znajda sie jakies osoby ktorym cos nie pasuje ale jezeli macie
                      zdrowe podejscie do zycia i wiecie ze to tunezja a nie grand hotel
                      np w monako bedziecie bardzo zadowoleni.Poza tym w tym hotelu jest
                      fantastyczna animacja a momo i spolka/animatorzy ktorzy sa takze w
                      tym roku/sa po prostu fantastyczni.Sa tez animatorki z polski ktore
                      fachowo zajma sia waszym dzieciatkiem a wy w tym czasie bedziecie
                      mogli spokojnie np poplywac.Mozesz na naszej klasie w opcji szukam
                      znajomych wpisac el habib a znajdziesz tam sporo zdjec
                      hotelu ,animatorow oraz pozytywnych opinii na temat tego hotelu.
                      Jesli masz ochote to napisz na moj adres katarzyna.batycka@wp.pl
                      chetnie odpowiem na wszystkie twoje pytania
                      • Gość: Daga Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.09, 08:26
                        Dzieki za odpowiedz! Nie jestesmy bardzo wymagajacy, takze mysle ze
                        bedziemy zadowoleni. Najbardziej sie martwilam o ta kwestie
                        gastryczna takze jestem uspokojona! I mysle ze wiecej wiadomosci nie
                        potrzebuje :)
                        Milego urlopu zycze i pozdrawiam serdecznie!
                  • Gość: Hela Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.broadband.pl 08.05.09, 12:44
                    Trochę się dziwię, że nie próbują Państwo czegoś nowego. Właśnie
                    wróciłam z tego hotelu i powiem szczerze, że trochę byłam
                    rozczarowana. Obsługa ok. ale ociężała. Hotel dość mały i basen też
                    nie za duży. Jedzenie przeciętne (mało doprawione) - ale dużo.
                    Prawdą jest, że animatorzy ożywiają ten hotel. Jeśli chodzi o
                    wycieczki fakultatywne to polecam dogadać się z właścicielami busów
                    (blisko hotelu postój taxi) i z przewodnikiem Pascala za niewielkie
                    pieniądze można zwiedzić ciekawe, ale wybrane miejsca w Tunezji. Na
                    wycieczkach fakultatywnych dużo czasu traci się na zbieranie
                    turystów z innych hoteli, a ceny też nie są najniższe.
                    Tunezja ma swój urok ale jak dla mnie jest za bardzo europejska.
                    Jeśli jednak ktoś nie był - to trzeba zobaczyć.
                    Natomiast, z czystym sumieniem polecam Egipt. Poziom obsługi
                    hotelowej, warunków i bezpieczeństwa w hotelach oraz doskonała
                    kuchnia gwarantuje w pełni niezapomniany wypoczynek za podobne, a
                    niekiedy mniejsze pieniądze.
                    • Gość: ninaan1 Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.dzierzoniow.vectranet.pl 09.05.09, 20:12
                      Czytałam dużo dobrych opinii na temat tego hotelu i trochę jestem
                      rozczarowana pana(ni) opinią. Proszę o odpowiedz na dwa pytania.
                      jaka kwote należy zapłacić w recepcji aby otrzymać pokój z widokiem
                      na morze. Czy jest to wogóle mozliwe. Może poda mi Pan(ni) jakieś
                      konkretne numery pokoi, godne polecenia. Drugie pytanie dotyczy
                      opłaty za materace. jak wygląda ten preceder, na jaki okres czasu
                      wykupuje sie materac. Z góry dziekuje za odpowiedź
                      • Gość: Hela Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.broadband.pl 11.05.09, 13:42
                        Za pokój z widokiem na Morze i basen trzeba było uiścić na recepcji
                        10 dinarów za dzień pobytu. Ja zrezygnowałam z tej opcji i nie
                        żałuję, gdyż do pokoju wracałam na nocleg i aby sie przebrać.
                        Jeśli chodzi o pokoje - to standard wszystkich jest podobny - duże,
                        funkcjonalne, czyste z bardzo wygodnymi łóżkami. Pokoje są
                        codziennie sprzątane i wymieniane są ręczniki. W pokoju jest
                        telewizor - dla leniwych i tych którzy jadą na wczasy oglądać
                        telewizor można pobrać pilota w recepcji za 10 dninarów kaucji.
                        Na plaży i basenie jest osoba, która przyniesie leżak we wskazane
                        przez Panią miejsce oraz materac, za który należy uiścić
                        bezpośrednio 2 dinary na cały dzień. W recepcji za kaucją 10 dinarów
                        pobiera się ręcznik plażowy. Trochę dziwna polityka hotelu z tymi
                        kaucjami - jeśli ktoś jest pierwszy raz to marnuje pół dnia na
                        zrozumienie takiej polityki hotelu tym bardziej, że ręczniki w
                        pokoju mieliśmy takie same jak plażowe. Na posiłki najlepiej chodzić
                        o godzinie kiedy się rozpoczynają, gdyż później wiele potraw jest
                        zimnych. Moim zdaniem, plusem hotelu jest lokalizacja - nad Morzem,
                        a jednocześnie bardzo blisko centrum - w sam raz na wieczorne
                        spacery i zakupy.
                        Mam wrażenie, że bardzo dobre opinie o tym miejscu piszą osoby,
                        które nie mają skali porównawczej lub dotychczas byli w mniej
                        komfortowych warunkach. Tak naprawdę wszystko zależy od nastawienia
                        i towarzystwa. Życzę udanych wakacji.
                    • Gość: krzycho Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.wspa.edu.pl 24.05.09, 14:15
                      a może ktoś napiszę paręsłów o plaży hotelowej bo podobno jest mała
                      i brudna. Na folderach pokazują zjeżdzalnie, czy są faktycznie?
                      prosze dajcie info, bo do poniedziałku musze podjąć decyzję co do
                      wylotu
                      • Gość: ja Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.olsztyn.vectranet.pl 24.05.09, 15:14
                        Plaza jest niewielka ale nie odbiega czystoscia od plaz np w grecji czy tez
                        hiszpanii.Bez obaw.W folderze widnieje fotka zjezdalni i to nie fatamorgana bo
                        istotnie znajduje sie przy basene hotelu obok.Oba hotele sa polaczone i w
                        ubieglym roku dostep do zjezdalni byl w m-cach lipcu i sierpniu.Oba hotele
                        naleza do tego samego wlasciciela wiec nie ma zadnych ograniczen w poruszaniu
                        sie miedzy nimi.Pozdrawiam
                  • Gość: beata Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.adsl.inetia.pl 06.06.09, 13:03
                    mam pytanko jaki bagaż przysługuje na osobe 20 kg czy 15 kg
                    • Gość: wariatka Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.09, 15:03
                      ja wróciłam niedawno więc chętnie odpowiem na wszelkie pytania ;p
                      Mój mail ;
                      bloody.mary1@wp.pl
                    • Gość: takidzik Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.olsztyn.vectranet.pl 11.06.09, 16:01
                      jak lecisz lotem to 18kg + 5kg podręcznego
                      jak leczisz tunezyjskimi liniami to 20kg + 5kg podrecznego
            • Gość: honia do ,,daga" IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.05.09, 08:17
              ja jade z rodzinka do el habib z wrocka 25,06,09
              • Gość: daga Re: do ,,daga" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.09, 17:33
                O TO SUPER!!! jaki sklad waszej rodzinki? My lecimy z dwuletnia
                coreczka. Tunezja poraz pierwszy i mam troche obaw, ale nie jestesmy
                bardzo wymagajacy, wiec pewnie nam sie spodoba :)
                • Gość: bywalec Re: do ,,daga" IP: *.olsztyn.vectranet.pl 10.05.09, 18:02
                  Na 100 procent bedziecie zadowoleni z tego hotelu.Wystarczy poczytac
                  zeszloroczne wpisy na temat el habib.Zycze udanych wakacji
            • Gość: Bogdan Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.vlan380.corcoran.lubman.net.pl 17.05.09, 21:37
              Witam. My( ja, żona i dzieciak) też lecimy 25.06 ale na dwa tygodnie
              z Lublina.
              Więc do zobaczenia.
        • Gość: Izabela Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: 195.47.201.* 29.04.09, 09:07
          Ja wylatuję do El habib 4 czerwca z w-wki ja mąż i dwoje dzieci ;)
          • adam1.pl Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? 10.05.09, 11:29
            Witam
            Lecimy z Katowic dnia 14.05.09 r. dwie osoby dorosłe. Czy też ktoś
            leci w tym termnie ?
            pozdrawiam
            Proszę o kontakt adampyszniak@wp.pl
        • Gość: madzia jacu Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.broker.com.pl 04.06.09, 12:35
          my lecimy z katowic tez dzis
          tj 4 czerwca
        • Gość: Michal Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.10, 14:20
          my wylatujemy 3-06-2010 z Warszawy na 2 tygodnie
    • Gość: ninaan1 Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.dzierzoniow.vectranet.pl 09.05.09, 20:00
      a w jakim terminie i z jakiego miasta lecisz do tego hotelu?
      • Gość: Marcia Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.09, 00:08
        a ktoś może leci 18 czerwca????? wylot z warszawy, na dwa tyg :)
        pozdrawiam
        • Gość: Monia5131 Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.tktelekom.pl 03.06.09, 08:04
          Tak ja lecę, 18 czerwiec z Gdańska z mężem ale na tydzień, pewnie
          się spotkamy, jak masz ochotę to napisz gg 8803230. Juz nie mogę się
          doczekać :)
        • Gość: beata Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.09, 18:28
          jestem z Turku lecimy z Warszawy 11 czerwca na 2 tygodnie.pewnie się spotkamy
          pozdrawiamy
          • Gość: Marcia Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.09, 23:12
            Widze ekipa się tworzy :)) to super!! :) a może ktoś jeszcze z Wawy
            się wybiera?? Pozdrawiam
          • Gość: MAGDA Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: 92.55.206.* 04.06.09, 09:13
            HEJ. KTO JESZCZE LECI 11 CZERWCA DO DELFINA. PISZCIE IM WIECEJ LUDZI TYM WESELEJ
            • tunhotel Re: Delphin El Habib kto sie wybiera? 05.06.09, 12:11
              Witam :) Ja i mój chłopak lecimy z Krakowa 16.07. na 14 dni może
              jest ktoś kto również wybiera się w tym czasie? :) Nie możemy się
              już doczekać!!! Piszcie!!! Pozdrawiamy :)
              • Gość: Dotka Re: Delphin El Habib kto sie wybiera? IP: *.stg.pl 10.06.09, 10:11
                My z mężem i dziećmi lecimy 16,07 na tydzień. Na pewno będzie
                super!!!
                • Gość: joker Re: Delphin El Habib kto sie wybiera? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.09, 11:46
                  ja z dziewczyną lece 02.07 z katowic :P bedzie imprezka :)
                  • Gość: Jowi Re: Delphin El Habib kto sie wybiera? IP: *.adsl.inetia.pl 23.06.09, 22:35
                    Lecimy 3 osobową rodzinką : ja , mąż i ośmioletnia córcia :) 2
                    lipca. Czy może leci ktoś jeszcze z dziećmi w tym czasie ?
                • Gość: Domi :) do Dotka IP: *.chello.pl 11.06.09, 12:21
                  Super!!! a skąd lecicie? My pierwszy raz do Tunezji hotel wygląda
                  nieźle opinie też ma całkiem dobre :) jeszcze tylko miesiąc :)
                  Pozdrawiamy :)
                  • Gość: Dotka Re: do Dotka IP: *.ipool.dobrynet.pl 12.06.09, 22:21

My lecimy z Gdańska,a wy w ilu lecicie i skąd
                    • Gość: Domi :) Re: do Dotka IP: *.chello.pl 13.06.09, 16:24
                      My lecimy z Krakowa również 16.07. tzn. ja i mój chłopak na 2
                      tygodnie :)
              • Gość: Tygi Re: Delphin El Habib kto sie wybiera? IP: 83.1.132.* 13.07.09, 23:36
                16.07.2009 z Wrocławia 4 osoby dorosłe i dwójka dzieci (8-9)
      • Gość: magda Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.dip.t-dialin.net 09.06.09, 18:28
        widze ze ktos z dzierzoniowa sie wybiera tak jak ja a w jakim czasie??
        • Gość: Ela Re: Delphin El Habib kto sie wybieta? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.09, 20:52
          Wybieram sie 06 sierpnia na dwa tygodnie z wnuczka 5lat ,mam pytanie ,
    • Gość: Daga 25.06 dopisujcie sie :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.09, 11:52
      Zrobil sie troche balagan w watku :)
      Kto leci jeszcze 25.06 piszcie pode mna :)
      Czekam na nasza Ekipe ;)
      • Gość: Dawid A leci ktos moze z Niemiec?? IP: *.dip.t-dialin.net 06.06.09, 22:35
        Wylatujemy z zona 21 sierpnia na 2 tygodnie, wybiera sie ktos w tym czasie?
        • Gość: karolina Re: A leci ktos moze z Niemiec?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.06.09, 12:51
          Witam! Lecimy z chłopakiem 27 sierpnia na 2 tygodnie z Krakowa. Jeśli Wasz
          termin jest aktualny odpiszcie. Pozdrwiamy
        • Gość: Bożena Re: A leci ktos moze z Niemiec?? IP: *.wup-katowice.pl 08.07.09, 14:44
          My lecimy na 2 tygodnie od 27 sierpnia z 3 letnim dzieckiem
          • Gość: karolina Re: A leci ktos moze z Niemiec?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.09, 22:16
            My też 27 sierpnia i też na dwa tygodnie z krakowa, ale sami tzn. ja i mój
            chłopak. zapraszam na stronkę, gdzie można zobaczyć wyjazdy do tego hotelu i się
            dopisać: hotele.oceniacz.pl/wyjazdy/16691/delphin_el_habib.html
            pozdrawiam i miłego wypoczynku
      • Gość: Bogdan Re: 25.06 dopisujcie sie :) IP: *.vlan380.corcoran.lubman.net.pl 14.06.09, 17:42
        cześć
        25.06. z Lublina , lecimy na 2 tygodnie.
        • Gość: Lila Re: 25.06 dopisujcie sie :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.09, 17:34
          Bardzo prosze odpowiedz rodakowi z Lublina jak tam było. A z jakiego Biura
          lecisz, bo my chcemy ze Sky Club na Orkana.
          Pozdrawiam i zycze cudownych wakacji
          • Gość: Bogdan Re: 25.06 dopisujcie sie :) IP: *.vlan380.corcoran.lubman.net.pl 10.07.09, 22:16
            Witam.
            Ja już jestem po wakacjach.Pobyt był bardzo udany.Wsztstko w hotelu
            jest ok ale jeżeli jest dużo ludzi to robi się bałagan na głównej
            stołówce a wieczorem w barach kolejki po drinki.A drinki są marne
            tzn. alkohol jest rozieńczany.Na plaży czysto jest z rana a póżniej
            w wodzie zaczynają pływać różne śmieci, nie dziwi mnie to poniważ
            tubylcy to brudasy co widać na każdym kroku w mieście.
            Polecam do shandlowania kupić Absoluta, w Tunezji jest bardzo drogi
            około 145 DT za 1l gdzie ich wódka figowa za 1 l kosztuje
            36DT.Polecam zakupy robić w Jasminie ceny są stałe i często można
            kupić taniej niż u Handlarzy na straganach.Jezeli jedziecie z
            nastawieniem na odpoczynek to na 100% będziecie zadowoleni.
            Ja wycieczkę kupowałem od Firmy Arka Tour na ul.Wieniawskiej.
            • Gość: karolina Re: 25.06 dopisujcie sie :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.09, 22:22
              Bogdan mam pytanie, bo jesteś tak "na świeżo". Czy są tam jakieś imprezy lub
              knajpy gdzie można się pobawić w hotelu lub na mieście??
              • Gość: Bogdan Re: 25.06 dopisujcie sie :) IP: *.vlan380.corcoran.lubman.net.pl 13.07.09, 21:40
                Hej.
                Nie musisz nigdzie iść w hotelu jest czynny od 23 klub nocny do
                którego wejście masz z darmo, płacisz za napoje.
    • Gość: :) wróciłam z el habiba odpowiem na pyt:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.09, 23:24
      • Gość: Dotka Re: wróciłam z el habiba odpowiem na pyt:) IP: *.stg.pl 15.06.09, 13:06
        Mam pytanie, czy pomiędzy posiłkami są jakieś frytki pizza czy coś
        innego do jedzenia dla dzieci?
        • Gość: kaska Re: wróciłam z el habiba odpowiem na pyt:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.09, 13:47
          sa frytki pizza ciastka
          • Gość: Daga Re: twz mam pyt.! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.09, 14:24
            Czy slyszeliscie cos o kradziezach? braliscie sejf? i jak zoladki?
            lecimy z dwulatka dlatego sie bardzo stresuje :)
            • Gość: ;) Re: twz mam pyt.! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.09, 14:51
              podczas naszegopobytu nie slyszalam nic o problemach z żoładkami. wszyscy jedli wszystkoi bylo ok. rezydentka twierdzila ze lod do napojów jest ok ale my woleliśmy nie ryzykować:) generalnie wszystko jest ok
              co do sejfów my nie braliśmy. perfumy srebrne zegarki lezaly na stoliku nocnym i jdyne co zikalo z pokoju to śmieci, brudne ręcznki i pościel. no i napiwek dla przesympatcznych pań sprzątaczek:)
              sejfy są. choć podobno nie w każdym pokoju.
              • Gość: Daga Re: twz mam pyt.! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.09, 22:25
                Dzieki za odpowiedzi! :) pozdrawiam serdecznie!
        • Gość: ;) Re: wróciłam z el habiba odpowiem na pyt:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.09, 14:48
          tak. w snack barach przy basenach są i frtki i pizzy i kanapki-tosty. nie ma żadnego problemu.
          jedna rzecz all in z katalogu sky clubu rozmija sie z tym co jest na miejscu. przy recepcji jest tablicja m.in. sky clubu z namiaramina denna nomen omen rezydentkę. tam rozpisany jest aktualny program all in.
          • Gość: agen Re: wróciłam z el habiba odpowiem na pyt:) IP: 195.47.201.* 15.06.09, 15:15
            W rociłam 11 , jedliśmy z dziećmi wszystko, piliśmy napoje z lodem i
            żadnych problemó żołądkowych. Czystość na stołówkach na najwyższym
            poziomie codziennie pobierane ze stołówki probki jedzenia do
            badania.spokojnie i bez obaw do tego hotelu.
            • Gość: kaska Re: wróciłam z el habiba odpowiem na pyt:) IP: *.olsztyn.vectranet.pl 15.06.09, 16:35
              Zgadzam sie ze wszystkimi pochlebnymi opiniami moich poprzedikow na
              forum.Wszystko w tym hotelu jest korekt.U mnie w pokoju tez na wierzchu lezala
              komorka aparat cyfrowy portfel z kasa i nic procz smieci i brydnych recznikow
              nigdy nie zniknelo.Sejf jest w kazdym pokoju ale zupelnie niepotrzebny.Bylam w
              tym hotelu 3-krotnie i tak samo byl za kazdym razem.Jedyny mankament to
              rezydentka justyna ale to moja opinia i prosze sie nia nie przejmowac poniewaz
              slyszalam takze dorbe opinie na temat tej pani.
              Pozdrawiam i zycze wspanialych wakacji
    • Gość: Daga jeszcze jedno pyt. o wymiane waluty :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.09, 22:27
      Znajomi mowili, ze wymianiali zaraz na lotnisku. Czy w hotelu lub
      poblizu jest gdzies kantor? czy faktycznie lepiej zaraz na lotnisku
      wymienic troche kasy? Jak to w praktyce wyglada? i jak sie nie dac
      oszukac na wymianie?
      • Gość: kaska Re: jeszcze jedno pyt. o wymiane waluty :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.09, 07:17
        Najbezpieczniej jest wymieniac kase w recepcji hotelowej.W calej
        tunezji jest ten sam kurs wymiany.Recepcja jest czynna 24 h na dobe
        a poza tym nikt obcy sie tam nie kreci.Nie bardzo wiem jak wymiania
        sie walute na lotnisku tym bardziej ze wlasnie na lotnisku panuje
        straszny scisk i balagan.Sprawdzilam i polecam wymiane w recepcji
        hotelowej.W razie pytan prosze pisac ja chetnie odpowiem.
        Pozdrawiam
        • Gość: agen Re: jeszcze jedno pyt. o wymiane waluty :) IP: 195.47.201.* 16.06.09, 11:53
          Najlepiej w hotelowej recepcji dokonywać wymiany, ale niestety
          zdarzyło się tak podczas mojego pobytu że zbrakło dinarów ;) wtedy w
          pobliżu jest bank i tam bez problemu dokonasz wymiany nawet wtedy
          bardziej się opłacało.
      • Gość: :) Re: jeszcze jedno pyt. o wymiane waluty :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.09, 17:11
        najlepiej wymienić w recepcji:) tylko trzeba sie upomniec o kartkę-potwierdzenie wymiany. bez tego paierka nie wymienisz później dinarów na euro czy dolary jeśli zostanie ci więcej.
        my zwróciliśm uwagę, że kurs w hotelu był korzystniejszy niż w jasmina center. z tego co pamietam my wymienialismy 1euro na 1,875 dinara a w jasmina center to było 1,865 dinra. niby nic a jednak.
        osobiscie polecam tez zakupy w jasminie. mnie stragany i namolność tunezyjczykow nei przekonala.
        z tego co zauwazylam można tez płacić w euro. na bank w 2 państwowych centrach handlowych. pewnie na straganach też.
        warto mieć kilka drobnych euro czy dolarów na napiwki:)
        • Gość: Daga Re: nastepne pyt. :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.09, 21:40
          Czytalam gdzies ze w hotelu daja wode butelkowa, ktora mozna ze soba
          zabierac. Czy faktycznie tak jest i czy to jest woda ktora mozna
          podac dziecku (2 lata) bez przegotowania? Czy lepiej tachac dla
          malej polska wode typu zywiec albo cos?

Dzieki za cierpliowosc, ale codziennie mi sie cos przypomina, o co
          chce zapytac :)
          • Gość: ;) Re: nastepne pyt. :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.09, 23:50
            spokojnie:) Tunezja to nie trzeci świat:) poważnie nie taki diabeł straszny;)
            woda jest. butelkowana. duża, mala, zimna czy w temp pokojowej. we wszystkich miejscach gdzie podają napoje. woda to jedyny napój który dadzą w butelce. inne ichnie sprajty fanty czy wina tylko w kubkach czy kieliszkach:)
            • Gość: ona Re: 27.08.09 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.09, 07:32
              Może ktoś leci?
              • eciu Re: 27.08.09 09.08.09, 00:22
                ja lece ale 03:09 albo 10:09 na 14 dni

> Może ktoś leci?
                • Gość: andrew Re: 27.08.09 IP: *.bremultibank.com.pl 27.08.09, 12:16
                  My lecimy 10.09 z Wawy - 2 osoby.
                  • qrzesieq Re: 27.08.09 27.08.09, 17:59
                    Gość portalu: andrew napisał(a):

> My lecimy 10.09 z Wawy - 2 osoby.

takz e sie spotkamy - moze :P
                    znamy osobiście tamta rezydenkte :) także tunezje z innej strony nam pokaże ;)
                    • Gość: andrew Re: 27.08.09 IP: *.toya.net.pl 30.08.09, 19:35
                      Hehe no to może rzeczywiście się spotkamy. Tez Warszawki lecicie?

• Gość: qrzesieq Re: 27.08.09 IP: *.gorzow.mm.pl 01.09.09, 01:43
                        lecimy z poznania ze sky clubu ;)

• Gość: Magda Re: 27.08.09 IP: *.stroma.bial.pl 01.09.09, 12:03
                  Helooo, my jedziemy rowniez na dwa tygodnie 3 wrzesnia, wiec sie
                  spotkamy w samolocie :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka