Dodaj do ulubionych

Ile należy mieć euro minimalnie

01.06.09, 13:30
na tydzień, jeśli wersja jest all.
Chciałam coś zaplanować ale tak minimalistycznie
aby było w miarę dobrze. Robię przymiarkę:) Proszę podpowiedzcie.
Czy 100 euro to zdecydowanie zbyt mało?
Obserwuj wątek
    • gladi3 Re: Ile należy mieć euro minimalnie 01.06.09, 13:33
      wszystko zalezy na jak dlugo sie wybierasz tydz czy dwa? czy masz
      opcje hb czy all? czy planujesz jakies wycieczki np sahara,tunis i
      inne na miejscu,jednak jesli masz wakacje na tydzien opcja all i bez
      wycieczek spokojnie wystarczy bez szalenstw
        • Gość: Romek Re: Ile należy mieć euro minimalnie IP: 212.76.37.* 02.06.09, 11:07
          Nie ma znaczenia $ czy euro (różnica naprawdę jest bardzo mała), istnieje też
          możliwość wypłaty dinarów bezpośrednio z bankomatów a w nich jest sztywny ,
          najkorzystniejszy kurs państwowy (wszystkie główne karty włącznie a Maestro) są
          akceptowane.
          Masz z tego co czytam tydzień pobytu allinc, nie wiem ile osób? Jeśli byś
          chciała pojechać na Saharę - koszt około 160 DT, ale wątpię, że pojedziesz. Jest
          to wycieczka 2-dniowa a jak się jedzie na tydzień to szkoda trochę na nią czasu.
          Czasu powtarzam bo wrażenia są super.
          Pozostałe wycieczki 1 dniowe :Tunis, Kartagina -ok 60 DT, Monastyr 35 DT. Trzeba
          zaopatrzyć się w pamiątki (nawet skromne ale zawsze) no i mieć parę groszy na
          atrakcje poza hotelowe- typu pyszna herbata, jakaś kafejka, napoje, ewentualnie
          parasol i leżaki na plaży (dowiedz się czy są płatne)
          Reasumując opcja dwuosobowa z wycieczką i pamiątkami (bez szaleństw wielkich)
          myślę, że 200- 300 DT powinno wystarczyć w zupełności Po przeliczeniu jest to
          około 150 - 200$. Pamiętać należy że za porządną kolację w restauracji na
          mieście można zapłacić 50- 60 DT. Proponuje na koniec zaopatrzyć się w drobne na
          bakszysz, który jest nie odłączym dodatkiem w hotelu , w sklepach, na ulicy -
          wszędzie.
          Pozdrawiam .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka