Dodaj do ulubionych

Stalker "nie chciał zabić"

23.11.10, 15:11
Włodzimierz Z., dziś 60-letni, emerytowany nauczyciel informatyki z bielańskim liceum Lelewela zakochał się w Annie G. młodszej od siebie o cztery lata mieszkance Śródmieścia. Spotykali się krótko, ledwie kilka tygodni. On jednak nie odpuszczał. Pisał, zostawiał wiadomości namalowane na samochodzie, wystawał pod domem, pod pracą. Ona nie chciała go widzieć. Powiadomiła policję. Sprawa trafiła do sądu, a ten skazał Włodzimierza Z. na karę grzywny za nękanie.

17 lutego 2009 r. mężczyzna odebrał wezwanie do zapłaty. Dwa dni później wybrał się do kamienicy w al. Wyzwolenia. To tam mieszkała Anna G. Czekał na klatce, aż wróci z pracy. Gdy włożyła klucz do zamka, zaatakował. Najpierw bił pięścią w głowę, potem zadał kilkanaście ciosów szpikulcem i jeszcze skopał leżącą kobietę. Na koniec sięgnął po broń. Pistolet, który sam skonstruował w domu, przystawił ofierze do głowy. Pociągnął za spust.

Reszta tutaj:
warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,8703564,Nauczyciel_strzelal_w_glowe__Sad___Nie_chcial_zabic_.html
Obserwuj wątek
  • margot_may Re: Stalker "nie chciał zabić" 23.11.10, 23:37
   Fascynuje mnie ta logika. Facet strzelał w głowę i nie chciał zabić. To co chciał zrobić? Trepanację czaszki? Sądzimy jakiś czyn, w tym wypadku: postrzelenie w głowę.
   A nie czyn, który polega na zaniechaniu "dobicia". Jak można sądzić niezłamanie prawa? Dla mnie jest jasne, że kwalifikacja to "próba zabójstwa" z okolicznościami łagodzącymi (końcowe zaniechanie).
   Dlaczego polskie sądy zasądzają "całościowo", a nie po czynach?

   • gotlama Re: Stalker "nie chciał zabić" 24.11.10, 00:18
    No jaki problem? Poszkodowana pani powinna się zaczaić z odpowiednim nożem, a po ciosie w serce argumentować, że się jeno ostrze omsknęło, a ona chciała tylko cięciem po skórze postraszyć prześladowcę.....
    Ciekawe, czy sąd by uznał taką argumentację za słuszną.
    • kocia_noga Re: Stalker "nie chciał zabić" 24.11.10, 08:21
     Dwa modele. Kobiecy to np zakładanie wątków "jak być dopbrą kochanką", czyli gotowośc do zmian , nauki, jakiejś pracy nad soba i swoim zachowaniem. Model męski to agresja i zemsta za niekochanie - właśnie mamy najazd odrzuconych na nasze forum i oprócz napastliwych wypowiedzi rysunek - facet dusi kobietę.
     To poważniejsza sprawa niż się sądzi i zdaje się, kulturowa. W świecie zwierząt samica decyduje ostatecznie i bezdyskusyjnie, a samce walcząc wyłaniają najsilniejszego kandydata.
     Tutaj słabe sztuki zabijają samice za brak zgody.
     • corgan1 Re: Stalker "nie chciał zabić" 24.11.10, 08:58
      kocia_noga napisała:

      > Dwa modele. Kobiecy to np zakładanie wątków "jak być dopbrą kochanką", czyli go
      > towośc do zmian , nauki, jakiejś pracy nad soba i swoim zachowaniem.

      Ofkoz, wrodzona dobroć kobiet i gotowość do zmian za które odpowiada gen dfdgsysnssjsjsu wylewa się z naszych pań wszystkimi możliwymi otworami:

      forum.gazeta.pl/forum/w,16,118530360,,Zemsta_pomysly.html?v=2
      "Zemsta - pomysły
      ded-ee 09.11.10, 20:54 Odpowiedz

      Proszę mnie nie odwodzić od tego pomysłu i nie przekonywać, bo decyzja już zapadła.
      Pewny facet bardzo brzydko mnie potraktował, w sposób chamski i prostacki wręcz, nigdy bym się tego po nim nie spodziewała. Jest mi bardzo przykro i jestem w szoku, jestem zła... :( Nie mszczę się nigdy, ale nikt mnie jeszcze nigdy tak nie potraktował :( Mam ochotę mu ukręcić łeb, chcę się jakoś zemścić, dać mu nauczkę.
      Jakieś ciekawe pomysły??? "

      forum.gazeta.pl/forum/w,16,117001885,117001885,Zemsta_na_facetach.html
      "Zemsta na facetach
      Autor: youreves 28.09.10, 23:41

      Nie rozumiem dlaczego by się nie mścić na facetach. Nie mówię tu o niewiadomo jakich zemstach, ale jakichś złośliwościach, dzięki którym mieliby nauczkę i na drugi raz by pomyśleli zanim będą chcieli postąpić tak samo... "

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka