Dodaj do ulubionych

Wbrew pozorom na temat :-)

13.06.06, 22:50
W mieście moim stołecznym zaobserwowałam ciekawy trend wśród młodych mężczyzn
"ubrałem się na WF, wyszedłem na ulicę"

Strój składa się z:

t-shirta (często nie z bawełny)

spodenek typowo sportowych

skarpetek plus markowych adidasów

Ciekawa jestem czy ma to związek z główną myślą, drążącą przeciętnego Polaka z
siłą natręctwa podczas zakupów
ciuchowych: "BYLE TYLKO NIE WYGLąDAć JAK HOMO!!!!!"

Może bardziej wyrafinowany strój letni kojarzy im się z homo?

Spodnie lniane, ecru nie daj Boże; sandały, Boże uchowaj męskie klapki???

Więc nasz dzielny macho wskakuje w gatki wuefowe i wygląda w swoim miemaniu
bardzo męsko; obiektywnie zaś - jak dupa wołowa...
Obserwuj wątek
    • evita_duarte Na temat obaw o homo-wyglad 13.06.06, 22:54
      Zauwazylas jak Polacy boja sie kolrow i wzorow? Ubranie ma byc albo ciemne albo
      biale (to koszulka) nie moze miec absolutnie wzorow, nic z tych rzeczy. Nawet
      jesli cos jest zielone czy niebieskie to nie jest to nigdy zywa zielen czy
      blekit ale khaki albo wymyty szroniebieski.
      • stephen_s Re: Na temat obaw o homo-wyglad 13.06.06, 22:56
        O przepraszam, ja mam T-shirty w kolorze żywej zieleni, a nawet czystej,
        jaskrawej czerwieni :))
        • evita_duarte Re: Na temat obaw o homo-wyglad 13.06.06, 22:59
          stephen_s napisał:

> O przepraszam, ja mam T-shirty w kolorze żywej zieleni, a nawet czystej,
          > jaskrawej czerwieni :))
          >

No tak Stephen ale Ty nie jestes takim przecietnym Polakiem (to na plus rzecz
          ciemna). Niestety nie zaliczasz sie do wiekszosci i pewnie w odroznieniu od tej
          wiekszosci masz w nosie czy drseiarz albo dresiara stwierdzi ze wygladasz jak
          pedzio.
          • bleman No ale jak sie wyglada jak "pedzio" 13.06.06, 23:00
            to nie ma szans zalapac sie na jeden raz trwajacy nie dluzej niz 4 godz :(
            • kochanica-francuza A JAK się ,do cholery, 13.06.06, 23:02
              wygląda jak "pedzio"?

Wyznaczniki stroju pedzia poproszę.

• bleman Poseł bosak ;-)) 13.06.06, 23:04

• kochanica-francuza Imię ma jakieś ten poseł? stronkę? nt 13.06.06, 23:11
                  • bleman masz 13.06.06, 23:14
                    www.sejm.gov.pl/poslowie/posel5/024.htm
                • bitch.with.a.brain Re: Poseł bosak ;-)) 13.06.06, 23:22
                  I Radosław Parda:)
                • kochanica-francuza A co jest pedziowatego 13.06.06, 23:28
                  w garniaku i koszuli z krawatem???
                  • kolorowa_diablica Re: A co jest pedziowatego 13.06.06, 23:42
                    tu chyba bardziej o wyraz twarzy chodzi... :)))
                    • kochanica-francuza Re: A co jest pedziowatego 13.06.06, 23:43
                      kolorowa_diablica napisała:

> tu chyba bardziej o wyraz twarzy chodzi... :)))
                      >
                      ale ten można zmienić szybciej niż strój ;-)
      • testardo Mediolan 14.06.06, 00:07
        eh i viva chlopcy z Mediolanu, w ktorym w tym sezonie w meskiej garderobie
        kroluje mocny odwazny roz!
    • snegnat Re: Wbrew pozorom na temat :-) 13.06.06, 22:54
      Co masz do t-shirtów? Ja je nosze dość często, choć przyznam się bez bicia, że w
      dresie to tylko po domu chodze ;-P
      • kochanica-francuza Re: Wbrew pozorom na temat :-) 13.06.06, 22:56
        snegnat napisał:

> Co masz do t-shirtów?

Bo
        • kochanica-francuza Re: Wbrew pozorom na temat :-) 13.06.06, 22:57
          kochanica-francuza napisała:

> snegnat napisał:
          >
          > > Co masz do t-shirtów?
          >
          > Bo TE akurat t-shirty są często takie typowo wuefiaste.
          • snegnat Re: Wbrew pozorom na temat :-) 13.06.06, 23:02
            > Bo TE akurat t-shirty są często takie typowo wuefiaste.

Jaki to jest typowo wuefiasty t-shirt?
            • kochanica-francuza Re: Wbrew pozorom na temat :-) 13.06.06, 23:03

> Jaki to jest typowo wuefiasty t-shirt?

Obejrzyj w sklepach sportowych.
              • snegnat Re: Wbrew pozorom na temat :-) 13.06.06, 23:04
                > Obejrzyj w sklepach sportowych.

Sklepów sportowych unikam jak ognia, więc nie da rady ;-P
    • bleman Do czego pijesz ? ;-))) 13.06.06, 22:58

• kochanica-francuza Do ogółu współobywateli płci przeciwnej 13.06.06, 22:58
        No nie mów Blem że tak chodzisz! :-(((
        • bleman Nie chodze w stroju sportowym 13.06.06, 22:59
          po miescie itd.
          Tylko po domu i na wf
    • bleman Pozaa tym sandaly sa obrzydliwe 13.06.06, 22:59
      nigdy nie nosilem i nie mam zamiaru.
      • stephen_s Re: Pozaa tym sandaly sa obrzydliwe 13.06.06, 23:00
        No, w pewnych warunkach sandały są jedynym rozsądnym obuwiem...

Nie wyobrażam sobie chodzenia w tenisówkach w Hiszpanii przy temperaturze +35
        stopni :) Cały mój pobyt tam łaziłem w sandałach - inaczej się nie dało...
    • bleman Ale w sklepach jest masa strojow ala 13.06.06, 23:01
      amerykanski klub golfowy...bleeeee obrzydlistwo
      • stephen_s Re: Ale w sklepach jest masa strojow ala 13.06.06, 23:01
        Zgadzam się, nie znoszę tego stylu...

Generalnie ostatnio stwierdzam, że nie mogę znaleźć odpowiednich dla mnie ciuchów...
        • kochanica-francuza To w co ty się blem obuwasz 13.06.06, 23:02
          przy 35 w cieniu?
          • bleman Kufajke i gumofilce 13.06.06, 23:05
            a tak na serio to jeansy, t-shirt , skarpetki, bokserki i buty sportowe
            • kochanica-francuza Re: Kufajke i gumofilce 13.06.06, 23:11
              bleman napisał:

> a tak na serio to jeansy, t-shirt , skarpetki, bokserki i buty sportowe
              Jeansy? I jeszcze nie umarłeś? Skarpetki? Chłopie!!!
              • bleman Re: Kufajke i gumofilce 13.06.06, 23:15
                > Jeansy? I jeszcze nie umarłeś? Skarpetki? Chłopie!!!

jakos zyje :P
                • kochanica-francuza Re: Kufajke i gumofilce 13.06.06, 23:25

> jakos zyje :P

to mnie właśnie zadziwia :-)
      • ava40 Re: A jaki to styl? 13.06.06, 23:14
        bleman napisał:

> amerykanski klub golfowy...bleeeee obrzydlistwo
        Do miłośniczek golfa się nie zaliczam, więc nie wiem:) Może zapodacie jakieś
        linki...
        • bleman Re: A jaki to styl? 13.06.06, 23:17
          www.itcma.com.sg/2005/pressoffice/gallery/Delegates%20at%20Burapha%20Golf%20Club.JPG
          • ava40 Re: Faktycznie , nieciekawy:-) 13.06.06, 23:25
            Ale za to zawoalowana pani urocza:):):)
    • bitch.with.a.brain Re: Wbrew pozorom na temat :-) 13.06.06, 23:18
      bo tak jest wygodnie.
      • kochanica-francuza Re: Wbrew pozorom na temat :-) 13.06.06, 23:26
        bitch.with.a.brain napisała:

> bo tak jest wygodnie.

A w lnianych gaciach nie byłoby wygodniej???

Poza tym wygodnie - w upały w grubych adidachach plus skarpety???
    • heretic_969 Nie zgadzam się. 13.06.06, 23:30
      Sam noszę t-shirty, adidasy (zawsze) oraz długie spodnie (także dres, tzw.
      "szelesty" firmy Reebok). Wygodne to i przynajmniej nie czuję się jak cw...
      • kochanica-francuza Heretic -nosisz typowy strój na wf 13.06.06, 23:31
        A jakbyś ubrany czuł się jak cw?
        • heretic_969 Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 13.06.06, 23:33
          Np. w sandałach, które IMO pasują tylko kobietom.
          A z tym dresem trochę przesadziłem, zakładam go tylko przy popijawie z kumplami.
          Na mieście chodzę w dżinsach. A moje adidasy są typowymi butami do koszykówki,
          więc nie sądzę, żeby to był jakiś obciach.
          • kochanica-francuza Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 13.06.06, 23:37
            heretic_969 napisał: 48

> Np. w sandałach, które IMO pasują tylko kobietom.

No właśnie... To po co producenci tak się męczą i robią sandały męskie, rozmiar
            48? Dla kobiet?

> Na mieście chodzę w dżinsach. A moje adidasy są typowymi butami do koszykówki,
            > więc nie sądzę, żeby to był jakiś obciach.

Zdecydowanie jest to obciach. Na miasto się nosi buty sportowe w stylu miejskim.
            • heretic_969 Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 13.06.06, 23:39
              Kochanico, nieładnie mnie stawiać jako obiekt nabijania się na forum moda, ale
              wybaczam:)

> No właśnie... To po co producenci tak się męczą i robią sandały męskie, rozmiar
              > 48? Dla kobiet?

Nie wiem. Producenci robią różne rzeczy ale to nie powód by w tym chodzić.
              Równie dobrze mógłbym się zapytać, dlaczego nie chodzisz w szpilach po domu.

> Zdecydowanie jest to obciach. Na miasto się nosi buty sportowe w stylu miejskim
              > .

Czyli jakim?????
              • kochanica-francuza Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 13.06.06, 23:42
                heretic_969 napisał:

> Kochanico, nieładnie mnie stawiać jako obiekt nabijania się na forum moda, ale
                > wybaczam:)

Sam się podstawiłeś. ;-)

> Nie wiem. Producenci robią różne rzeczy ale to nie powód by w tym chodzić.
                > Równie dobrze mógłbym się zapytać, dlaczego nie chodzisz w szpilach po domu.

Ale szpile są damskie, tak czy owak. A sandały, o których mówię - MęSKIE.

> Czyli jakim?????

Np.takie z dość płaską, cienką podeszwą (płaskie, nie do kostki) . Niech zgadnę
                , co o nich sądzisz...?
                • heretic_969 Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 13.06.06, 23:45
                  > Ale szpile są damskie, tak czy owak. A sandały, o których mówię - MęSKIE.

No i co z tego, że męskie, skoro obleśne i metrogejowate?
                  Poza tym spodnie kiedyś były uważane za męskie, teraz są także dla kobiet, może
                  tak samo będzie z obcasami...

> Np.takie z dość płaską, cienką podeszwą (płaskie, nie do kostki) . Niech zgadnę
                  > , co o nich sądzisz...?

Chyba domyślasz się, że takich nie lubię?
                  • kochanica-francuza Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 13.06.06, 23:50

> No i co z tego, że męskie, skoro obleśne i metrogejowate?

????? Jakbym zobaczyła osobnika w takich, to bym nie pomyslała, że obleśny i
                    metrogejowaty (??? - co to jest metrogejowaty??? metrosie to hetero), tylko że
                    cvywilizowany i umie się ubrać.

> Chyba domyślasz się, że takich nie lubię?

Zdaje się, że jesteś beznadziejnym przypadkiem. Może dokup sobie ten łańcuch,
                    będziesz przynajmniej konsekwentny stylistycznie. ;-)
                    • heretic_969 Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 13.06.06, 23:55
                      > Zdaje się, że jesteś beznadziejnym przypadkiem. Może dokup sobie ten łańcuch,
                      > będziesz przynajmniej konsekwentny stylistycznie. ;-)

Nie, nie lubię łańcuchów:)
                      A tak serio: co Ci przeszkadza w butach typu Reebok czy Nike?
                      • kochanica-francuza Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 13.06.06, 23:58

> Nie, nie lubię łańcuchów:)
                        > A tak serio: co Ci przeszkadza w butach typu Reebok czy Nike?

Takich stricte treningowych? Są świetne... w klubie sportowym. Nie chodzi o
                        firmę, tylko o fason.
                        • testardo Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:15
                          Mi sie cosik wydaje,ze w naszym pieknym i bogatym kraju wplyw na taka mode maja
                          kompleksy i brak kasy. Kupi sobie taki firmowe nike do kosza to potem wszem i
                          wobec w nich paraduje,zeby wszyscy widzieli,ze nie tylko sportowiec to
                          jeszcze,ze go na porzadne buty stac. W bogatszych krajach chlopaki maja kika par
                          porzadnych butow -do biegania jedne, do kosza drugie, do nogi trzecie a na ulice
                          wychodza ubrani elegancko, co wcale nie znaczy pod krawatem. Zdziwilibysie
                          polscy chlopcy jak ladnie mozna wygladac ubranym w stylu sportowym.
                          Kiedys nawet testy przeprowadzalam - z daleka ktos mi sie wydawal "podejrzanie
                          polski" - z wygladu i sposobu poruszania sie - w zaledwie promilu przypadkow nie
                          mialam racji. I te ogolone glowy i solarium. Az przykro i na ulice sie nie chce
                          wychodzic.
                          • heretic_969 Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:18
                            Stereotypy. Nie golę głowy (nie lubię), nie chodzę do solarium, a butów Nike i
                            Reebok mam z 15.
                            • kochanica-francuza Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:22
                              heretic_969 napisał:

> Stereotypy. Nie golę głowy (nie lubię), nie chodzę do solarium, a butów Nike i
                              > Reebok mam z 15.

Nie szkoda ci na nie pieniędzy???
                              • heretic_969 Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:25
                                Większość dostaje od znajomego ze Stanów. Poza tym 2, 3 pary butów rocznie to
                                znowu nie taki wielki wydatek...
                      • bez.wyksztalcenia Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 12:10
                        bo to sa buty sportowe - do uprawiania sportu. Dla mnie facet, ktory nosi
                        jakies Nike itp. jako obuwie uniwersalne, idzie po najmniejszej linii oporu i
                        nawet nie zada sobie trudu, zeby popatrzec, jakie jeszcze rodzaje obuwia sie
                        nosi/ istnieja/ nie sa w stylu metro (wg indywidualnych preferencji)
                        Nie wystarczy, ze facet jest czysty i pachnacy. Gust tez jest wazny.
                    • heretic_969 Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 13.06.06, 23:56
                      Np. coś takiego:
                      www.nike.com/nikebasketball/usa/index.jhtml?ref=uslanding&sitesrc=uslanding
                      • kochanica-francuza Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:01
                        heretic_969 napisał:

> Np. coś takiego:
                        >
                        o matko, co za paskudztwo! białopomarańczowe, do kostki i do tego obłe!

do kostki + obłe = paskudztwo
                        • heretic_969 Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:03
                          Mi chodziło bardziej o styl a nie kolor. Zazwyczaj chodzę w czarnych, choć mam
                          też 3 pary białych (biało-niebieskich). Ale wszystkie do kostki.
                          • kochanica-francuza Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:06
                            heretic_969 napisał:

> Mi chodziło bardziej o styl a nie kolor. Zazwyczaj chodzę w czarnych, choć mam
                            > też 3 pary białych (biało-niebieskich). Ale wszystkie do kostki.

no niestety, dla mnie to najpaskudniejsze ze sportowych buty i pasują wyłącznie
                            do hali koszykówki, choć i tam je oglądam z bólem

rozumiem, że mają trzymać kostkę, ale połączenie but sportowy + wysokość do
                            kostki daje fatalny efekt
                            • heretic_969 Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:10
                              > rozumiem, że mają trzymać kostkę, ale połączenie but sportowy + wysokość do
                              > kostki daje fatalny efekt

Ale ja nie noszę krótkich spodni, więc wysokość do kostki widać tylko przy grze
                              w kosza. W przeciwnym wypadku wysokość buta jest zakryta przez dżinsy.
                              • kolorowa_diablica Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:13
                                ta podeszwa tez jakaś nie za bardzo trafiona moim zdaniem... nie podobają mi się :-/
                                • kochanica-francuza Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:15

> ta podeszwa tez jakaś nie za bardzo trafiona moim zdaniem... nie podobają mi si
                                  > ę :-/
                                  >
                                  fuj podeszwa z tymi dziurami
                                  • kolorowa_diablica Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:20
                                    to wygląda jak na jakichś spręzynach... może to i sie i na halę nadaje, ale na pewnoe nie do miasta... z całym szacunkiem dla heretica, ale nie chciałabym mieć faceta, który poza miejscami uprawiania spotru chodziłby w takim obuwiu...
                              • kochanica-francuza Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:13

> w kosza. W przeciwnym wypadku wysokość buta jest zakryta przez dżinsy.
                                >
                                > Ale kształt buta jest inny niż płaskiego i to widać nawet przy zakrytym...

A jakbyś kupił te z cienką podeszwą to co? Pękłbyś? Naprawdę sądzisz, że homo
                                zaczęliby cię molestować zbiorowo na ulicach?
                                >
                                • heretic_969 Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:17
                                  > A jakbyś kupił te z cienką podeszwą to co? Pękłbyś? Naprawdę sądzisz, że homo
                                  > zaczęliby cię molestować zbiorowo na ulicach?

Tak na marginesie: nie mam nic do gejów, mam znajomego geja, lubimy się, a on
                                  ubiera się podobnie jak ja:)
                                  A do rzeczy: nie lubię butów z cienką podeszwą, choćby dlatego, że nie znoszę,
                                  gdy widać skarpetę odsłoniętą, a to przy cienkiej podeszwie jest możliwe. Poza
                                  tym lubię długą, jest mi w tym i wygodnie, i czuję się świetnie.
                                  • kochanica-francuza Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:19

>
                                    > Tak na marginesie: nie mam nic do gejów, mam znajomego geja, lubimy się, a on
                                    > ubiera się podobnie jak ja:)

No to skąd ta obsesja "gejowskiego" stylu?
                                    • heretic_969 Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:24
                                      > No to skąd ta obsesja "gejowskiego" stylu?

No bo tak już się przyjęło, że gejowski to obciachowy, niemęski, zniewieściały itd.
                                      A no właśnie... "zniewieściały" też jest obelgą co nie znaczy że bycie kobietą
                                      jest obciachem:)
                                      • kochanica-francuza Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:26

> No bo tak już się przyjęło, że gejowski to obciachowy, niemęski, zniewieściały
                                        > itd.

No i właśnie fascynuje mnie i dobija, czemu zdaniem Polaków tak niewinne części
                                        stroju jak spodnie letnie czy męskie sandały mają być niemęskie i wyrażać
                                        zniewieścienie nosiciela.
                                        • heretic_969 Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:28
                                          Bo na kobiecie sandały wyglądają fajnie... Takie moje subiektywne odczucie.
                                          • kochanica-francuza Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:31
                                            heretic_969 napisał:

> Bo na kobiecie sandały wyglądają fajnie...

A nie rzuca ci się koleś w oko że sandały męskie WYRAźNIE RóżNIą SIę od damskich?

A jak na kobiecie fajnie wygląda cylinder/garnitur (Marlena Dietrich), to co???

A jak kobiecie jest dobrze w kolorze granatowym???

• heretic_969 Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:35
                                              > A nie rzuca ci się koleś w oko że sandały męskie WYRAźNIE RóżNIą SIę od damskic
                                              > h?

Tak. Są brzydsze i w dodatku nie pasują.

> A jak na kobiecie fajnie wygląda cylinder/garnitur (Marlena Dietrich), to co???

Lubię MD, takie kobiety mi nie przeszkadzają, chociaż wolę inne style, ale ten
                                              też jest OK.
                                              • kolorowa_diablica Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:36
                                                > Tak. Są brzydsze i w dodatku nie pasują.

no to szeleszczących reeboków na pewno nie :)))
                                                • heretic_969 Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:38
                                                  Do dżinsów tym bardziej...
                                                  • kolorowa_diablica Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:43
                                                    ale do materiałowych spodni jak najbardziej :)
                                                    ale materiałowe spodnie pewnie są w Twoim mniemaniu gejowskie :)
                                                  • heretic_969 Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:45
                                                    Eh, ja nawet nie wiem co to jest... Ale generalnie jestem bardziej tolerancyjny
                                                    co do spodni niż butów...
                                                  • kolorowa_diablica Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 00:54
                                                    przerażasz mnie... ale nie łącz materiałowych spodni z tymi pieknymi adasiami na spręzynowatej podeszwie :) w ogóle sie ich pozbądź, bo sa okropne... już te adidasy goodyear, czy cos w takim stylu są lepsze... chociaz generalnie mógłbyś spróbować pochodzić w innym obuwiu...

a póki co, to diabeł mówi dobranoc :) uciekam...
                                                  • kochanica-francuza mój były nosił coś w tym duchu 14.06.06, 16:12
                                                    www.alpinepro.cz/pol/img/inside/products/pol/pol/lo/pol1871.gif
                                                    tylko brązowe.

Do dżinsów.

Było świetnie, OK, jest on bardzo atrakcyjnym mężczyzną.
                        • johnny-kalesony Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 11:33

> heretic_969 napisał:
                          >
                          > > Np. coś takiego:
                          > >
                          > o matko, co za paskudztwo! białopomarańczowe, do kostki i do tego obłe!
                          >
                          > do kostki + obłe = paskudztwo

Onuce w stylu techno!

POzdrawiam
                          Keep Rockin'
                      • johnny-kalesony Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 11:25
                        Okropność ... nigdy by czegoś takiego nie założył. Plastikowe toto jakieś i mało
                        rock'n'rollowe.
                        Ja wolę:

www.bootbarn.com/multiview/viewbrand/24/1/view/0/6/last_updated

Pozdrawiam
                        Keep Rockin'
                        • pavvka Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 11:31
                          johnny-kalesony napisał:

> Ja wolę:
                          >
                          > www.bootbarn.com/multiview/viewbrand/24/1/view/0/6/last_updated

Ale do tego koniecznie fryzura tego typu:
                          www.mulletlovers.com/regular_men10.html
                          • johnny-kalesony Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 11:46
                            pavvka napisał:

> johnny-kalesony napisał:
                            >
                            > > Ja wolę:
                            > >
                            > > www.bootbarn.com/multiview/viewbrand/24/1/view/0/6/last_updated
                            >
                            > Ale do tego koniecznie fryzura tego typu:
                            > www.mulletlovers.com/regular_men10.html

Przykro mi, że Cię rozczaruję, raczej:

www.genkipolitan.com/elvis/top_elvis/68.jpg

Pozdrawiam
                            Keep Rockin'
                            • pavvka Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 11:50
                              johnny-kalesony napisał:

> Przykro mi, że Cię rozczaruję, raczej:
                              >
                              > www.genkipolitan.com/elvis/top_elvis/68.jpg

Elvis do kowbojek jak pięść do nosa. Do Elvisa koniecznie blue suede shoes, a
                              do kowbojek tylko plereza i wąsy.
                              • johnny-kalesony Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 11:57
                                Ha! Akurat podczas tego występu, a jest to rok 68', Elvis ma na nogach czarne
                                kowbojki!

Pozdrawiam
                                Keep Rockin'
                              • johnny-kalesony Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 12:01
                                Ci włochaci faceci, których zdjęcia zalinkowałeś powyżej kojarzą mi się ze
                                stylem niemieckich mechaników samochodowych albo polskich cinkciarzy z l. 80'.
                                Do takich włosów - obowiązkowo dres, adidas i wielkie okulary "oko muchy" ze
                                złotymi oprawkami.

Pozdrawiam
                                Keep Rockin'
                                • pavvka Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 12:03
                                  johnny-kalesony napisał:

> Ci włochaci faceci, których zdjęcia zalinkowałeś powyżej kojarzą mi się ze
                                  > stylem niemieckich mechaników samochodowych albo polskich cinkciarzy z l. 80'.

Nie tylko. Plereza to typowa fryzura kowbojów.
                                  • johnny-kalesony Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 12:11
                                    Dean Martin, Ricky Nelson - cóż więcej: Rio Bravo ...

www.youtube.com/watch?v=TGirl2QdzS4
                                    Pozdrawiam
                                    Keep Rockin'
                        • kochanica-francuza Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 17:02
                          johnny-kalesony napisał:

> Okropność ... nigdy by czegoś takiego nie założył. Plastikowe toto jakieś i mał
                          > o
                          > rock'n'rollowe.
                          > Ja wolę:

przy 35 w cieniu też to wolisz???
            • pavvka Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 08:26

> > Np. w sandałach, które IMO pasują tylko kobietom.
              >
              > No właśnie... To po co producenci tak się męczą i robią sandały męskie,
              rozmiar
              > 48? Dla kobiet?

Robią je dla tych nielicznych Polaków, którzy nie mają grzybicy i mogą pokazać
              stopy.
          • kolorowa_diablica Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 13.06.06, 23:38
            a gdybyś odkryte letnie obuwie nosił, to już byś się źle czuł? nie przegrzewają Ci się stopy, gdy jest upał? :) weź jeszcze powiedz, ze łańcuch na szyi nosisz :)))
            • kochanica-francuza Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 13.06.06, 23:40

> a gdybyś odkryte letnie obuwie nosił, to już byś się źle czuł? nie przegrzewają
              > Ci się stopy, gdy jest upał? :) weź jeszcze powiedz, ze łańcuch na szyi nosisz
              > :)))
              >
              nie, diablica, nie w tym kierunku. nie to, że on jest drech, tylko chłop polski
              nosi - ciemne ciuchy, gładkie, bez wzorów, dresy/dżinsy i adidasy

bo w czymkolwiek innym to on wygląda "jak homo" i kropka. wot, polskich panów
              analfabetyzm modowy
              • kolorowa_diablica Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 13.06.06, 23:45
                no właśnie przeczytałam cały wątek :)
                a mnie urzekają w lecie mężczyźni w lnianych spodniach... ach :)
                • kochanica-francuza Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 13.06.06, 23:50

> no właśnie przeczytałam cały wątek :)
                  > a mnie urzekają w lecie mężczyźni w lnianych spodniach... ach :)
                  >
                  mniam mniam
                • bleman A jak wygladaja lniane spodnie ? ;-) 13.06.06, 23:57

• kolorowa_diablica Re: A jak wygladaja lniane spodnie ? ;-) 14.06.06, 00:00
                    pozwolę sobie skopiować link z forum moda... a choćby tak :)
                    www.gap.com/Asset_Archive/GPWeb/Assets/Product/355/355959/big/gp355959-00vliv01.jpg
                    • kochanica-francuza Diablica, nie zaczynaj od białych! 14.06.06, 00:02
                      toż to typowo, że użyję określenia heretica, metrogejowaty kolor!

Uciekną nam chłopy z wyciem! Najpierw pokaż czarne, powoli oswajać, powoli!
                      • kolorowa_diablica Re: Diablica, nie zaczynaj od białych! 14.06.06, 00:06
                        :))) ale te ładne są... myslisz, że tacy strachliwi są? :-/ ojej... no to poszukam czegoś przystepniejszego jak na pierwszą odsłonę :)
                        • kochanica-francuza Re: Diablica, nie zaczynaj od białych! 14.06.06, 00:09

> :))) ale te ładne są... myslisz, że tacy strachliwi są? :-/ ojej...

no taaaak... przecież tkanina len plus kolor biały to już w ogóle gejostwo do
                          kwadratu!!!

a on chyba ma jeszcze klapki!!! zgroza !!!
                    • bez.wyksztalcenia Re: A jak wygladaja lniane spodnie ? ;-) 14.06.06, 12:20
                      bardzo fajne spodnie, tylko gdzie takiego faceta w Polsce zobaczyc?
                      • pavvka Re: A jak wygladaja lniane spodnie ? ;-) 14.06.06, 12:27
                        Facetów ci u nas dostatek. Upatrz sobie jakiego, a potem odziej go w te spodnie.
                        • bez.wyksztalcenia Re: A jak wygladaja lniane spodnie ? ;-) 14.06.06, 12:42
                          pavvka napisał:

> Facetów ci u nas dostatek. Upatrz sobie jakiego, a potem odziej go w te
                          spodnie

nie lubie nikogo zmuszac.... do czegokolwiek:)
                          wolalabym gustownego faceta od poczatku, zbyt wielu juz "wychowalam", nie chce
                          mi sie wiecej:)))
                          • pavvka Re: A jak wygladaja lniane spodnie ? ;-) 14.06.06, 12:46
                            bez.wyksztalcenia napisała:

> nie lubie nikogo zmuszac.... do czegokolwiek:)

Nie chodzi o zmuszanie. Są tacy, którzy by ubrali z własnej woli, trzeba im
                            tylko pokazać, że tak można.
                            • bez.wyksztalcenia Re: A jak wygladaja lniane spodnie ? ;-) 14.06.06, 12:58
                              ale to znow wymagaloby ode mnie zaangazowania w: wyprawy do sklepow, taktowne
                              zwracanie uwagi na niezle ubranych facetow, pokazywanie, wyrazanie zachwytu itp.
                              no nie chce mi sie - leniwa jestem:)
              • snegnat Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 12:04
                nie to, że on jest drech, tylko chłop polski
                > nosi - ciemne ciuchy, gładkie, bez wzorów, dresy/dżinsy i adidasy

Rozumiem niechęć do adidasów i dresów, ale co Ci przeszkadzają ciemne ciuchy bez
                wzorków??

wot, polskich panów
                > analfabetyzm modowy

W pewnym okresie modne było noszenie spodni z krokiem na wysokości kolan. Czy to
                znaczy, że tak powinni wszyscy się ubierac żeby nie być posądzonmym o
                analfabetyzm modowy?? Litości Kochanico. Jeżeli Ty lubisz ubierać się w to co Ci
                pokażą na Fashion TV to fajnie, ale innym pozwól nosic to w czym czują się dobrze!
                • kochanica-francuza Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 16:15

> Rozumiem niechęć do adidasów i dresów, ale co Ci przeszkadzają ciemne ciuchy be
                  > z
                  > wzorków??

Jako takie - nic. Natomiast jako JEDYNY wzorzec. Bez alternatywy.
                  >
                  > wot, polskich panów
                  > > analfabetyzm modowy
                  >
                  > W pewnym okresie modne było noszenie spodni z krokiem na wysokości kolan. Czy t
                  > o
                  > znaczy, że tak powinni wszyscy się ubierac żeby nie być posądzonmym o
                  > analfabetyzm modowy??

O, następny, który nic nie rozumie. Za trendami, drodzy misie, trzeba nadążać,
                  trzeba je znać i podchodzić do nich krytycznie " w tym mi dobrze, a w tym nie,
                  to biorę z tegorocznej mody, ale spodnie noszę klasyczne "etc.

Ja nie pisałam o BEZKRYTYCZNYM noszeniu tego, co modne. Poczytaj Forum Moda, a
                  załapiesz.

Litości Kochanico. Jeżeli Ty lubisz ubierać się w to co C
                  > i
                  > pokażą na Fashion TV to fajnie, ale innym pozwól nosic to w czym czują się dobr
                  > ze!

A co pokazują na Fashion tv? Bo ja nie oglądam... Obecnie poluję na spodnie z
                  granatowego lnu; zamierzam je nosić do białego t-shirta i artystycznej torby od
                  projektantki.
                  • snegnat Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 18:58
                    > O, następny, który nic nie rozumie. Za trendami, drodzy misie, trzeba nadążać,
                    > trzeba je znać i podchodzić do nich krytycznie " w tym mi dobrze, a w tym nie,
                    > to biorę z tegorocznej mody, ale spodnie noszę klasyczne "etc.

Wiesz, trudno coś rozumieć jeżeli uważasz, że jak facet nie nosi sandałów to
                    jest źle. Ale może on własnie uważa, że w tym mu źle i tego z "tegorocznej" mody
                    nie bierze?

> Ja nie pisałam o BEZKRYTYCZNYM noszeniu tego, co modne. Poczytaj Forum Moda, a
                    > załapiesz.

Nie czytam forum moda gdyż nie interesuje mnie bycie trendy, cool i cosmo.
                    Ubieram się tak jak ja lubie i w nosie mam to czy ktoś uzna to za modne czy nie.
                    Trendy sie zmieniają a ja trwam nadal i jestem sobą :-)

> A co pokazują na Fashion tv? Bo ja nie oglądam...

Obejrzyj sobie. Jeżeli lubisz być trendy to napewno znajdziesz tam coś dla siebie.

Obecnie poluję na spodnie z
                    > granatowego lnu; zamierzam je nosić do białego t-shirta i artystycznej torby od
                    > projektantki.

Granatowe? A dlaczego nie białe?? Sama rozpisywałaś się jakie to złe, że faceci
                    lubia ciemne kolory a teraz granatowe spodnie chcesz sobie kupić? ;-P
                    • kochanica-francuza Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 21:37

> Wiesz, trudno coś rozumieć jeżeli uważasz, że jak facet nie nosi sandałów to
                      > jest źle. Ale może on własnie uważa, że w tym mu źle i tego z "tegorocznej" mod
                      > y
                      > nie bierze?

Tylko że męskie sandały to klasyka , nie tegoroczna moda. Moda może dotyczyć
                      fasonu sandałów.

>
                      > Nie czytam forum moda gdyż nie interesuje mnie bycie trendy, cool i cosmo.

Coś misiu mylisz. Nas bywalczyń też nie.

>
                      > > projektantki.
                      >
                      > Granatowe? A dlaczego nie białe?? Sama rozpisywałaś się jakie to złe, że faceci
                      > lubia ciemne kolory a teraz granatowe spodnie chcesz sobie kupić? ;-P

Bo mam wielką dupę i w białych wyglądałabym jak wieloryb. Haha.

• kochanica-francuza Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 21:38

> Bo mam wielką dupę i w białych wyglądałabym jak wieloryb. Haha.
                        >
                        > a wzory załatwia mi torebka - po oczach bije.
                      • snegnat Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 21:52
                        > Tylko że męskie sandały to klasyka , nie tegoroczna moda. Moda może dotyczyć
                        > fasonu sandałów.

Wyobraź sobie, że może być mężczyzna, który nie lubi tej klasyki bo źle się w
                        niej czuje. Jestem przeciwnikiem zmuszania się do czegokoliwke. Zwłaszcza do
                        noszenie odzienia, w którym człowiek czuje się źle.

> Bo mam wielką dupę i w białych wyglądałabym jak wieloryb. Haha.

To znaczy, że Ty ciemne nosić możesz a faceci nie? ;-P
                        • kochanica-francuza Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 14.06.06, 22:35

>
                          > To znaczy, że Ty ciemne nosić możesz a faceci nie? ;-P

MNie nie chodzi o to, żeby faceci jak jeden mąż nosili białe gacie, o Boże!!!
                          Jestem przeciwniczką ubierania się pod sznurek!!! Tyle że styl wuefowy lub styl
                          dżinsy plus tiszert to też jest pewien sznurek... I faceci dobrze się w tym
                          czują, bo się boją, że inaczej zostaną wzięci za homo. A czy to lubią? o tym
                          pewnie nawet nie pomysleli...
            • heretic_969 Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 13.06.06, 23:41
              Nie, łańcucha nie noszę, a adidasy lubię, chodziłem w nich, chodzę, i będę chodzić:)
              • kolorowa_diablica Re: Heretic -nosisz typowy strój na wf 13.06.06, 23:46
                przynajmniej jeden plus :P adasie owszem, jak najbardziej... do gry w kosza :)
                jacy Ci męzczyźni niereformowalni :)
                • kochanica-francuza A mokasyny też są gejowskie? nt 13.06.06, 23:51

> przynajmniej jeden plus :P adasie owszem, jak najbardziej... do gry w kosza :)
                  > jacy Ci męzczyźni niereformowalni :)
                  >
                  • kolorowa_diablica Re: A mokasyny też są gejowskie? nt 13.06.06, 23:57
                    pewnie takie przedwojenne z plecionka na przodzie i troczkami sa jak najbardziej ok, reszta do smieci :D
                    a ten paniczny strach przed wyglądem jak cw.. to wydaje sie mi być domeną głównie małommiasteczkową, jakoś faceci z wiekszych miast chyba chetniej eksperymentują z wyglądem... i chwała im za to :)

PS. nie miałam zamiaru nikogo urazic tą małomiasteczkowością.
                    • kochanica-francuza Mnie to mów! Z Warszawy jestem 13.06.06, 23:59
                      i widzę takich całe stada.

No chyba że to migranci z tychże miasteczek...
                      • kolorowa_diablica Re: Mnie to mów! Z Warszawy jestem 14.06.06, 00:05
                        niestety jak wcześniej stwierdziłam faceci sa jacyś niereformowalni i hołdują tradycyjne ubiory jednakowe, nie wyróżniające z tłumu, oklepane i nudnawe... nie mówiąc obciachowe. Wszelka innośc to gejostwo, metroseksualizm, który brzmi bardziej jak kataklizm... a dziewczynom coraz bardziej podobają sie właśnie tacy faceci, którzy odbiegają nieco od oklepanego schematu... przynajmniej ja takich wolę :) może panie w dzinsowych miniówkach i rózowych kabaretkach + koszulka 'sexy girl' wybrałyby typ sportowca... nie wiem :)))
                        • kochanica-francuza Re: Mnie to mów! Z Warszawy jestem 14.06.06, 00:07
                          nie
                          > mówiąc obciachowe. Wszelka innośc to gejostwo, metroseksualizm

Właśnie nie wiem , co z tym metro. Znałam metrosia, kosmetyków miał dwie półki,
                          kosztowne perfumy, ciuchy markowe i wyrafinowane, włos ułożony. Przy tym
                          wszystkim był hetero jak cholera.
                        • heretic_969 Re: Mnie to mów! Z Warszawy jestem 14.06.06, 00:07
                          Rzeczywiście, klapki są strasznie innowacyjne:(
                    • heretic_969 Z Warszawy jestem n/t 14.06.06, 00:01
                      > a ten paniczny strach przed wyglądem jak cw.. to wydaje sie mi być domeną główn
                      > ie małommiasteczkową
                      • kochanica-francuza Ehe, rodowity? nt 14.06.06, 00:02
                        • heretic_969 Re: Ehe, rodowity? nt 14.06.06, 00:03
                          Jak najbardziej rodowity. Pradziadek jest z Lublina:)
                      • kolorowa_diablica Re: Z Warszawy jestem n/t 14.06.06, 00:08
                        i naprawde nie dałbyś się namówić na strój bardziej odbiegający od wuefowego? :)
                        • kochanica-francuza Re: Z Warszawy jestem n/t 14.06.06, 00:09

> i naprawde nie dałbyś się namówić na strój bardziej odbiegający od wuefowego? :
                          > )
                          >
                          Czułby się jak cw - przecież ci napisał. :-)
                        • heretic_969 Re: Z Warszawy jestem n/t 14.06.06, 00:11
                          Nie znam się na terminologii butów, więc nie napiszę w jakich jeszcze chodzę.
                          Ale zapewniam, że inne moje buty są jeszcze bardziej "macho" :D
                          • kochanica-francuza Re: Z Warszawy jestem n/t 14.06.06, 00:12
                            heretic_969 napisał:

> Nie znam się na terminologii butów, więc nie napiszę w jakich jeszcze chodzę.
                            > Ale zapewniam, że inne moje buty są jeszcze bardziej "macho" :D
                            >
                            >
                            > No nie!!! Kowbojki???
                            • heretic_969 Re: Z Warszawy jestem n/t 14.06.06, 00:14
                              > > No nie!!! Kowbojki???

A masz linka? Po prostu wrzuć kilka zdjęć to wtedy łatwiej będzie się dogadać...
                              • kochanica-francuza Re: Z Warszawy jestem n/t 14.06.06, 00:18
                                heretic_969 napisał:

> > > No nie!!! Kowbojki???
                                >
                                > A masz linka? Po prostu wrzuć kilka zdjęć to wtedy łatwiej będzie się dogadać..
                                > .
                                >
                                > images.google.pl/images?q=kowbojki&hl=pl&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3w

to może ty wrzuć foto swoich na www.fotosik.pl?
                                >
                                • heretic_969 Re: Z Warszawy jestem n/t 14.06.06, 00:20
                                  www.moto.akcent.pl/moto/odbu/kowb2.jpg
                                  Coś takiego mam (nie identyczne, ale w tym stylu)
                                  • kochanica-francuza Re: Z Warszawy jestem n/t 14.06.06, 00:21
                                    heretic_969 napisał:

> www.moto.akcent.pl/moto/odbu/kowb2.jpg
                                    > Coś takiego mam (nie identyczne, ale w tym stylu)

Podajcie sobie ręce z kalesonem. A raczej nogi. ;-)
                                    >
                                    >
                                    >
                                    • heretic_969 Re: Z Warszawy jestem n/t 14.06.06, 00:26
                                      Rozumiem, że takich też nie lubisz?
                                      A np. takie ciężkie, brązowe buty do chodzenia po górach?
                                      • kochanica-francuza Re: Z Warszawy jestem n/t 14.06.06, 00:27
                                        heretic_969 napisał:

> Rozumiem, że takich też nie lubisz?

Takie to mogą sobie nosić "dawcy organów" w skórzanych strojach na swych
                                        wspaniałych maszynach.

Niszowe.

> A np. takie ciężkie, brązowe buty do chodzenia po górach?
                                        Świetne - do chodzenia po górach.
                                        • heretic_969 Re: Z Warszawy jestem n/t 14.06.06, 00:29
                                          > Świetne - do chodzenia po górach.

Aha, bo ja w takich chodzę prawie tak samo często jak w adidasach.
                                          • kochanica-francuza Re: Z Warszawy jestem n/t 14.06.06, 00:32

>
                                            > Aha, bo ja w takich chodzę prawie tak samo często jak w adidasach.

Nie no chłopie jakbym cię zobaczyła na ulicy, to pomyślałabym tylko "Hospody
                                            pomyłuj! Polski gust! Ten kraj się nigdy nie rozwinie".

Bynajmniej nie wzięłabym cię za atrakcyjnego macho.
                                            • heretic_969 Re: Z Warszawy jestem n/t 14.06.06, 00:37
                                              > Bynajmniej nie wzięłabym cię za atrakcyjnego macho.

Potworem nie jestem, więc może byś nie była zachwycona, ale z pewnością nie
                                              musiałabyś zakrywać oczu... A sandały+skarpetki czy trampki są bardziej cool?
                                              • kolorowa_diablica Re: Z Warszawy jestem n/t 14.06.06, 00:42
                                                sandały+skarpetki to już jest tragiczne połaczenie... absolutnie nie-kul :)
                                                • heretic_969 Re: Z Warszawy jestem n/t 14.06.06, 00:44
                                                  Dziwne... W USA dziewczynom podoba się styl sportowy, może dlatego, że tam
                                                  dresów nie ma...
                                                  • bez.wyksztalcenia Re: Z Warszawy jestem n/t 14.06.06, 12:28
                                                    ja bym stanow nie stawiala za wzor mody. spedzilam nieco czasu w miasteczku w
                                                    stanie new york i rzeczywiscie tam wszyscy tak chodza: dzinsy, buty do kosza, t-
                                                    shirt i czapka z daszkiem. w teksasie zamieniaja czapke na kapelusz kowbojski i
                                                    takie buty. czyli wygladzasz jak: amerykanski turysta z prowincji :)
                                                  • pavvka Re: Z Warszawy jestem n/t 14.06.06, 12:32
                                                    No bo Polacy są właśnie proamerykańscy, a nie europejscy. A propos - czytałem
                                                    kiedyś jakieś hamerykańskie porady modowe dla mężczyzn (pisane zresztą przez
                                                    eksperta-kobietę) i stało tam właśnie, że sandały są niemęskie i dobre co
                                                    najwyżej dla Europejczyków. Powaga!
                                              • kochanica-francuza Ja was zamorduję!!! 14.06.06, 16:17
                                                macho.
                                                >
                                                > Potworem nie jestem, więc może byś nie była zachwycona, ale z pewnością nie
                                                > musiałabyś zakrywać oczu...

A nie. Ale zawierać znajomości również nie miałabym ochoty.

A sandały+skarpetki czy trampki są bardziej cool?

Sandały BEZ skarpetek. Litości, ten kraj jest 100 lat za Murzynami!!!
                                                >
                                                >
                                                >
                                                • bleman Re: Ja was zamorduję!!! 14.06.06, 16:26
                                                  > Sandały BEZ skarpetek. Litości, ten kraj jest 100 lat za Murzynami!!!

ble, lubisz ogladac niezadbane owłosione meskie stopy ?
                                                  bleeeeeeeeeee
                                                  • pavvka Re: Ja was zamorduję!!! 14.06.06, 16:28
                                                    bleman napisał:

> > Sandały BEZ skarpetek. Litości, ten kraj jest 100 lat za Murzynami!!!
                                                    >
                                                    > ble, lubisz ogladac niezadbane owłosione meskie stopy ?

Jak kto ma niezadbane, to nie powinien ich pokazywać niezależnie od płci. Ale
                                                    to nie znaczy, że ma nosić skarpety do sandałów.
                                                  • bleman Wogole lepiej nie niesic sanalow :] 14.06.06, 16:31

• pavvka Re: Wogole lepiej nie niesic sanalow :] 14.06.06, 16:32
                                                    Nie wiem skąd się wziął pogląd, że stopy są wstydliwą częścią ciała, ale
                                                    zauważam, że mnóstwo ludzi tak uważa.
                                                  • bleman Ale ja nie wuazam stop za wstydliwa czesc ciala 14.06.06, 16:37
                                                    zadbane kobiece stopy bardzo mi sie podobaja, ale qwiekszosc osob ma NIEzadbane
                                                    stopy ;-)
                                                  • kochanica-francuza zaniedbane 14.06.06, 16:38
                                                    bleman napisał:

> zadbane kobiece stopy bardzo mi sie podobaja, ale qwiekszosc osob ma NIEzadbane
                                                    > stopy ;-)
                                                  • bleman Napisalem przeciez niezadbane ;-) 14.06.06, 16:42

• kochanica-francuza W scrabble są różne słowa, potencjalne też 14.06.06, 16:45
                                                    a po polsku ja lepiej mówię, zresztą możemy napisać do prof. Bralczyka