Dodaj do ulubionych

Cera po odstawieniu tabletek

02.12.09, 17:57
3 miesiace temu odstawiłam tab. antykoncepcyjne, to co teraz dzieje
sie ze mną a blizej z moja skórą to tragedia.Mam strasznie tłusta
cerę, włosy musze myć codziennie bo tak mi sie przetłuszczają,
dodatkowo zaczęły wychodzić mi krostki na dekolcie i twarzy. Może
któraś z Was miała podobne problemy i wie jakie np toniki sa dobre
do przemywania takiej twarzy.W przyszłym tyg. ide do kosmetyczki na
oczyszczanie twarzy, ale do tego czasu chciałabym sama cos zaradzić.
Obserwuj wątek
    • kkk Re: Cera po odstawieniu tabletek 03.12.09, 11:27
      Mam to samo, witaj klubie.
      Brałam Diane przez kilka lat (cere miłam super, włosy tez, żadnego
      pzretłuszczania czy krotek, libido i waga OM)
      Teraz...tłusta strrrrrsznie cera, włosy codziennie myje, pojawiają
      się krostki na plecach zwłąszcza.
      Wybiore się do dermatologa - może jakiś antybiotyk doustny, może coś
      w kremie... musze się ratowac.
      Ew. powrót do tabl. al ejuż innych, nowszych, tez wpływających na
      cere smile
      • mika62 Re: Cera po odstawieniu tabletek 03.12.09, 12:54
        Ja brałam cilest co do diany to wiem,że jest tragedia. Niestety
        żałuje,że żadna dziewczyna nie odpisała w sprawie jakis domowych
        ziołowych specyfików do przemywania twarzy. Niestety żadnych
        specyfików do łykania nie moge brać bo staram sie zajść w ciąże
        • red-truskawa Re: Cera po odstawieniu tabletek 06.12.09, 19:58
          witam. Miałam dokładnie tak samo , byłam nawet u dermatologa kosmetycznego, który stwierdził u mnie hormonalne zap skóry i dostałam antybiotyk Tertalysat na 3 miesiace a zew do smarowania wyprysków Dalacin T, oczywiscie toniki do skóry silnie przetłuszczającej się a krem- normaderm, zero opalania (słońce i solarium) Kuracja przyznam średnio pomogła, była poprawa ale bez rewelacji. Wszystko uspokoiło się ok 7 miesięcy po odstawieniu tabletek jak hormony wróciły do "normy". (a potem przyszła ciąża i miałam tak piękna cere i włosy jak nigdy w życiu smile)
          • mika62 Re: Cera po odstawieniu tabletek 07.12.09, 17:50
            Dzisiaj , byłam u kosmetyczki, jak narazie cera piękna i skóra nie
            świeci się tak jak świeciła.Co do terapii antybiotykowej niestety
            nie mogę takiej kuracji miec ponieważ staram się o dzidziusia, więc
            pozostaje mi kosmetyczka, sauna i cierpliwość.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka