Dodaj do ulubionych

duzy biust i klopoty z kregoslupem

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.09, 15:23
jestem nieszczesliwa posiadaczką miseczkki F, co niestety przyczynilo sie w
duzym stopniu do problemow z kregoslupem. czasem po calym dniu po prostu nie
moge wytrzymac z bolusad kupuje staniki dobrze podtrzymujace biust, chodze na
masaze i plywam, ale zastanawiam sie co jeszcze moge zrobic zeby sobie
ulzyc?? myslalam o gorsecie, bo slyszalam ze pomagaja przy bolach
kregoslupa..doradzicie cos?
Obserwuj wątek
    • lukrecja34 Re: duzy biust i klopoty z kregoslupem 28.12.09, 16:03
      F to normalna miseczka.ja noszę G (75G),mam dobrze dobrane staniki i nic mnie
      nie boli.myślę,że powinnaś jednak dobrać stanik od nowa-wejdź na Lobby
      Biuściastych,dziewczyny pomogąsmile
      i bądź dumna-niejedna kobieta zazdrościłaby ci takiego biustusmile
          • Gość: naja Re: duzy biust i klopoty z kregoslupem IP: *.dip.t-dialin.net 28.12.09, 20:11
            To, ze ciebie nie boli, to nie znaczy, ze innych tez nie!!! kazdy
            organizm jest inny, piszesz tak jakbys o tym nie wiedziala. Ja nie
            moge nic dzwigac, ani przesuwac, bo od razu mam problemy z
            korzonkami i dyskiem orzez kilka tygodni, ale moje kolezanki nie
            mowia mo na to, bo zle rozkladasz ciezar, bo zle nosisz, bo zle
            kucasz...itp. Przeciez to bzdura totalna, jeden ma problemy t
            kregoslupem inny nie! Biust mam duzy, ale mnie od tego kregoslup nie
            boli, ale moja kuzynka musiala dac sobie zmniejszyc biust, bo nie
            mogla wytrzymac z bolu...
            • lukrecja34 Re: duzy biust i klopoty z kregoslupem 28.12.09, 20:47
              ale czemu się tak bulwersujesz? czy ja napisałam gdzieś,że to niemożliwe,że ją
              boli kręgosłup? po prostu wydaje mi się,że F to nie jest biust
              uniemożliwiający funkcjonowanie i powodujący TAKIE bóle..w dalszym ciągu będę
              się trzymać wersji,że to kwestia dobrania stanika.chyba mam prawo mieć własne
              zdanie,nawet jeśli mogę nie mieć racji?
              • Gość: naja Re: duzy biust i klopoty z kregoslupem IP: *.dip.t-dialin.net 28.12.09, 21:34
                A ja trzymam sie wlasnego zdania, ze to nie kwestia TYLKO dobrego
                stanika, ale takze kregoslupa i budowy ciala. I ja i moja kuzynka
                kupujemy biustonosze idealnie dobrane i nigdy nie placimy ponizej 70
                Euro za jeden biustonosz, ona miala potworne bole i zmniejszyla
                biust, a ja nie musze....sam stanik to nie wszystko! Obie jestesmy
                szczuple i drobne, a jednak jej kregoslup nie wytrzymywal!
                • myszka.xww Re: duzy biust i klopoty z kregoslupem 28.12.09, 23:26
                  Oczywiscie, ze sam stanik to nie wszystko.
                  U mnie, na bole kregoslupa i piersi zlozylo sie kilka rzeczy -
                  fatalnie dobrany stanik - biust wisial na ramiaczkach i ciagnal ku
                  ziemi pomagajac w hodowli garba oraz praca siedzaca przy komputerze.

Pomogla i zmiana stanika na lepiej dobrany (80-90 F -G na 70-75K),
                  zeby biust przestal sie zwieszac na ramionach, tylko osiadl na
                  obwodzie (o matko, jaka ulga, jak biust przestaje latac we wszystkie
                  strony przy najmniejszym truchcie) i pozniejsze cwiczenia na
                  aerobiku wodnym. Chociaz stanik zaczelam nosic rok przed aerobikiem
                  i juz odczuwalam gigantyczna ulge. No, wyprostowalam sie, za co
                  kregoslup mi serdecznie podziekowal.

Powaznie, przy sporym biuscie to podstawa. Nie kazdy sie kwalifikuje
                  do operacji redukcji biustu (to zawsze ryzyko), a dobrze dobrany
                  stanik moze nosic niemal kazdy. Warto sprobowac z jednym, ponosic z
                  miesiac i rozejrzec sie tez za innymi sposobami.
                  na lobby maja taka mape stanikowa, gdzie pozaznaczane sa adresy
                  sklepow z dobieraniem stanikow i szersza rozmiarowka. Moga pomoc, a
                  sa tak dyskretne babeczki, ze sie ich obecnosci czasem wcale nie
                  odczuwa.
                • magdalaena1977 Re: duzy biust i klopoty z kregoslupem 28.12.09, 23:35
                  Gość portalu: naja napisał(a):

> I ja i moja kuzynka kupujemy biustonosze idealnie dobrane i nigdy
                  > nie placimy ponizej 70 Euro za jeden biustonosz,
                  Dlaczego tak drogo ? macie drogi sklep u siebie (bo skoro płacicie w euro ...) i
                  nie szukacie tańszych staników ?
    • Gość: eloquor Re: duzy biust i klopoty z kregoslupem IP: *.retsat1.com.pl 29.12.09, 09:35
      Mnie też bolał kręgosłup - jak nosiłam polskie H zamiast brytyjskiego JJ (czyli
      w okolicy polskiego P.)Cisnęłam się w miseczce za małej o 5 rozmiarów, co
      powodowało ból kręgosłupa oraz paskudne, bolesne slady ma ramionach bo na nich
      biust się opierał. Już nie mówiąc o tym że latał na wszystkie strony. Pomogła
      (uwaga!) zmiana stanika na taki w prawidłowym rozmiarze - i już nic nie boli.
      Jeśli faktycznie masz miskę F (w co śmiem wątpić) to masz cała masę biustonoszy
      do wyboru (bo np. w moim rozmiarze wybór jest dość skromny). Nawet polscy
      producenci (Gorsenia, Milena, Krisline itp) robią F, a nawet G, H, I, J itd.
      Masz sporą szansę coś dla siebie upolować. Szukaj na allegro i wyprzedaży w
      sklepach internetowych - można trafić super okazje. Ale zanim ruszysz na zakupy
      to wymierz się porządnie - bardzo ciasno pod biustem i luźno w biuście. Albo
      wrzuć na forum swoje wymiary i aktualny rozmiar biustonosza - może coś poradzimy.
      Pozdrawiam i życzę sukcesów w ostanikowaniusmile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka