Dodaj do ulubionych

Kiedy facetom rosną piersi

24.05.10, 17:03
Gorzej, gdy żona tuczy faceta i nie zauważa, że biustem on
przewyższa ją o kilka rozmiarów.
Obserwuj wątek
      • Gość: rf Re: Kiedy facetom rosną piersi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.10, 18:03
        ilość bzdur w tym krótkim artykule starczyłaby na wywalenie tego typu pisaniny
        przez pierwszego lepszego szefa działu który dba o merytoryczny poziom publikacji.
        Testosteron rywalizuje z SHBG???? Ja zawsze myślałem ze go po prostu wiąże a nie
        rywalizuje czy konkuruje.
        Zapasnicy sumo mają wyższe głosy bo są otyli???? Czy ktoś kto to pisze sugeruje
        ze od otyłości i zachwianego lekko stosunku estradiol-testosteron może ulec
        odwróceniu proces dojrzewania i mutacji ? Od estradiolu wypadaja włosy? mnie
        uczono że to raczej dihydrotestosteron powoduje łysienie.
        Sam testosteron nie jest jedyną forma która dostaje się do mózgu, organów
        seksualnych i mieśni. jest to kolejna bzdura. Wolny testosteon też jest
        przekształcany i dopiero pochodne testosteronu mają działanie anaboliczne czy
        androgenne.
        A na koniec jak ktoś myśli że cud dietą wyrówna balans hormonów płciowych i z
        otyłego cabana zrobi się apollem to może spusćmy zasłonę milczenia nad tego typu
        bzdurami bo tu zaraz na marszałkowskiej ufo wyląduje i załoga będzie rozdawać
        parcele na planecie Venus
    • Gość: mike Kiedy facetom rosną piersi IP: *.man.lodz.pl 25.05.10, 02:48
      Pani MiMi opowiada o tym, jak otyłość zabiera kobiecość: że brak talii, etc.,
      etc., ale to co sama sobą prezentuje - patrz zdjęcie:
      blogs.villagevoice.com/forkintheroad/archives/2009/06/food_nazi_gives.php
      - pokazuje, że sama też przesadnym dietowaniem odebrała sobie kobiecość. Nie
      mam nic przeciwko zdrowemu żywieniu, ale nikt nie mówi o tym, że zdrowe to
      umiarkowane? Ale umiarkowanie to coś, co Amerykanom dyktującym co jest ok, a
      co be; chyba zawsze będzie obce.
      • minniemouse Re: Kiedy facetom rosną piersi 25.05.10, 03:31
        ale to co sama sobą prezentuje - patrz zdjęcie:

wyglada swietnie, wprost SUPER - ma szczupla figure, wyrazna talie, wieksze od
        talii biodra, dlugie nogi, ladne dlugie blond wlosy
        widac ze lekko umiesniona = cwiczy= zdrowie

a ze ma male cycki no to co - nie kazdy zaraz musi sie zachwycac
        cup D (i zaokraglonym tylkiem i biodrami)

MeMe Roth walczy przeciw otylosci w Ameryce, i bardzo dobrze robi - jej
        sprzymierzencami w walce z tym sa m.inn dr Mehmet Oz, American Academy of
        Pediatrics.

Minnie
      • minniemouse Re: Kiedy facetom rosną piersi 25.05.10, 09:57
        Zdrowe jedzenie jest czasem tak ohydne, że ja się zastanawiam...dlaczego mój
        organizm i mój zmysł smaku tak podle mnie oszukują?

to nie zdrowe jedzenie jest "czasem tak ohydne" - to niektore wyroby np jogurt
        albo ser typu "organiczny" lub " naturalny" potrafi byc ohydny. ale jedzenie
        czegos takiego mija sie z celem.

~ zdrowe jedzenie to po prostu jedzenie pokarmow w miare moznosci zaierajacych
        jak najmniej hormonow, roznych -cydow, antybiotykow itd.
        a najlepiej 0.

Nastepnie, potrawa w jak najbardziej surowej, naturalnej postaci
        a wiec nie zupka z paczki puszki lub sloika kupna tylko samemu ugotowana od
        podstaw, i nie na kawalku tlustej sloniny czy karkowki tylko na czyms w rodzaju
        poledwicy - jak najmniej tluszczu i zyl, jak kurczak to bez skory itd,
        duzo warzyw i owocow itd itp - to jest wlasnie ZDROWE ZYWIENIE,
        i takie jest smaczne jak najbardziej.

Minnie
        • ken-ya Re: Kiedy facetom rosną piersi 13.07.20, 21:17
          Czy Wy naprawde myslicie ze zdrowe jedzenie stoi na polkach? Wirus zabierze duzo zdrowia wszystkim, i na lata. Gorzej jak virus sie zmieni i zabierze z tej planety wszystko i ludzi i zwierzeta.i zostana worki ze zlotem. Ludzie czas zmadrzec. Ciezko bedzie teraz odbudowac zaufanie u czlowieka. Nie tak szybko zaczniemy normalne zycie. Przestalam kupowac moim pupilom gotowce. Jak je szczepilam regularnie to umieraly majac 5-6 lat. Do czasu jak ugryzl mnie pies sasiada ,ktory nie byl szczepiony i mial 12lat.Teraz szczepie psy tylko raz i powtarzam po 5latach. Teraz moje psy zyja po 16,17 lat.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka