Dodaj do ulubionych

włoski na brodawkach...

IP: *.adsl.inetia.pl 29.10.10, 21:33
nie mam ich dużo. raczej cienkie, i lekko ciemne (jestem brunetką). po kilka na każdej z brodawek. naczytałam się, że może to być oznaką zaburzeń hormonalnych...od trzech cykli staramy sie o dziecko,na razie bez efektu. Wiem, że to niedużo ale ja i tak schizuje i wymyślam...Czy możliwe, że te włoski świadczą o jakims hormonalnym odejściu od normy i stąd problemy z zajściem w ciążę?
Obserwuj wątek
    • Gość: rtw Re: włoski na brodawkach... IP: *.dip.t-dialin.net 30.10.10, 00:21
      Masz za duzo meskich hormonow. Mam to samo i robilam specjalne badania w klinice. Wyniki badan zostana wyslane do twojego lekarza ogolnego i do twojego ginekologa, ktory musi sprawdzic, czy nie robia ci sue cysty. Za duza ilosc meskich hormonow moze byc tez powodem nie zachodzenia w ciaze. Zwykle tabletki anty pomoga zlikwidowac problem meskich hormonow.
    • issey_miyake Re: włoski na brodawkach... 30.10.10, 14:12
      Gość portalu: głupiutka nerwuska napisał(a):

> nie mam ich dużo. raczej cienkie, i lekko ciemne (jestem brunetką). po kilka na
      > każdej z brodawek. naczytałam się, że może to być oznaką zaburzeń hormonalnych
      > ...od trzech cykli staramy sie o dziecko,na razie bez efektu. Wiem, że to niedu
      > żo ale ja i tak schizuje i wymyślam...Czy możliwe, że te włoski świadczą o jaki
      > ms hormonalnym odejściu od normy i stąd problemy z zajściem w ciążę?

nadmierne owłosienie nie musi oznaczać od razu nadmiaru męskich hormonów, może to być PCO, lub niedoczynność tarczycy
      • Gość: dora Re: włoski na brodawkach... IP: *.dip.t-dialin.net 31.10.10, 02:10
        Spokojnie, nadmiar hormonow meskich moze spowodowac, ze nie zajdziesz w ciaze od razu TERAZ, ale na przyklad juz w przyszlym miesiacu. Mi ginekolog powiedziala to samo, ze po prostu moze byc trudniej z zajsciem, co mnie ucieszylo, bo mialam juz 35 lat jak robilam te badania. Nie chcielismy z mezem wiecej dzieci. ale na zachodzie kobiety w tym wieku dopiero rodza pierwsze, wiec ja bylam ewenementem. Mieszkam juz 25 lat na zachodzie, wiec do tego przywyklam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka