Dodaj do ulubionych

pochwica - prośba o opinię

IP: 178.73.63.* 29.11.10, 16:18
Witam,

Jakiś czas temu seksuolog zdiagnozował u mnie pochwicę i skierował do pani psycholog - seksuolog Ewy Małachowskiej z Warszawy. Wizyta u tej pani strasznie mnie przeraziła - ani jednej opinii w internecie, koszt 200 zł za godzinę lub 100 za pół godziny plus spotkania obowiązkowo dwa razy w tygodniu i z koniecznością płacenia także za wizyty odwołane, co w moim przypadku może mnie zrujnować ponieważ często zdarzają mi się wyjazdy służbowe i nie umiem zdeklarować się z miesięcznym wyprzedzeniem. Ponadto kobieta jest bardzo stanowcza, żeby nie powiedzieć opryskliwa. Metoda leczenia proponowana przez Panią Małachowską to w skrócie ćwiczenia polegające na masturbacji a w późniejszych miesiącach także ćwiczenia z partnerem. To wszystko co usłyszałam na pierwszej wizycie oraz cały sposób bycia pani M. tak mnie przeraziły że nie wiem co o tym sądzić. Czy ktoś z Was wie czy to sprawdzona specjalistka? A może możecie polecić kogoś innego z Warszawy? Bo już naprawdę nie wiem czy dam radę pracować w taki sposób (całe pierwsze spotkanie polegało na rozmowie o tym ile to kosztuje i że ja mam się zdeklarować i potem nie odwoływać bo trzeba będzie płacić i że terapia ma sens jedynie na warunkach terapeuty - czytaj mam sie podporządkowac bez gadania i zdeklarowac sie na wszystkie srody i czwartki na najblizsze pół roku). Z jednej strony rozumiem że może to być spowodowane oblężeniem przez pacjentki itp. ale z drugiej jakoś nie mogę się przemóc...
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka