Dodaj do ulubionych

Antybiotyki + tabletka antykoncepcyjna PILNE!

04.05.04, 16:50
Moje Drogie, ufam ze mi pomozecie.

Skonczylam brac pierwszy listek Diane 35 we wtorek 21 kwietnia, okres
dostalam 24 kwietnia. Od 19 kwietnia do 27 kwietnia bralam antybiotyk
Renicin - pytalam sie w aptece czy wywoluje on interakcje z tabletkami
antykonc. - powiedziano mi ze nie.

28 kwietnia zaczelam kolejny (2) listek Diane. Mam pytanie czy to mozliwe ze
zaszlam w ciaze (mam nadzieje ze nie). Tabletki bralam do 21 kwietnia i potem
od 28 kwietnia. Antybiotyk od 19 do 27 kwietnia. Caly czas stosowalam
tabletke i prezerwatywe, ale 2 razy ok. 29.4 - 2.05 zamiast prezerwatywy byl
stosunek przerywany (i tabletka oczywiscie).

Czy to mozliwe ze jestem w ciazy? Blagam pilnie o odpowiedz.

Pozdrawiam,

Stokrotka
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka