Dodaj do ulubionych

Co to do choinki jest? Juz mam dosc :(

IP: *.unitymediagroup.de 22.05.11, 01:07
Kobieta, lat 32

1. Poce sie okropnie. Nawet przy 15 stopniach leci ze mnie jakbym z wody wlasnie wyszla, obojetnie czy stoje, siedze czy biegne. Na szczescie przynajmniej nie wydzielam brzydkiego zapachu, ale sam fakt... latwo sobie wyobrazic jakie to niekomfortowe.
2. Mecze sie bardzo szybko. Zawsze ja zaczynalam na wiosne np. biegac czy jezdzic na rowerze na poczatku bylo ciezko, ale po miesiacu bylo juz OK, a latem bylam calkiem sprawna i jakikolwiek wysilek fizyczny nie byl dla mnie zadnym problemem. Teraz masakra jakas. Po 4 miesiacach uprawiania sportu (a raczej prob) jestem tak samo wykonczona przejechaniem kilku km rowerem jak pierwszego dnia sad Przez to zniechecam sie do jakichkolwiek dalszych dzialan
3. Od dluzszego czasu towarzyszy mi nieprzyjemny zapach z ust. Zeby OK wiec nie wiem co to
4. Moje libido spadlo do zera, zalamka, chyba mnie rozwod czeka jak tak dalej pojdzie sad

Teraz z drugiej strony: porobilam wszystkie mozliwe badania krwi - OK. Tarczyce zbadalam - OK, gastroskopie zrobilam - OK, badanie na bakterie w zoladku i w gardle - OK. Wszystkie wyniki prawidlowe, wiec do cholery co mi jest????
Ma ktos jeszcze pomysly co moglabym przebadac? Gdzie lezy problem??
Jak tak dalej pojdzie to mi sie jeszcze jaka deprecha przyplacze, bo jak dlugo tak mozna??
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka