Dodaj do ulubionych

w oczekiwaniu na wyniki hp.....

11.02.12, 21:07
zamknięty
16 lutego odbieram wyniki hp strasznie się boję ...... napiszcie coś o swoim oczekiwaniu i wynikach , co oznaczają wyniki 1A 1B 1C i co za tym idzie...
pozdrawiam i wielkie dzięki za to forum które jest bardzo pomocne ,pozytywne
Obserwuj wątek
    • olikkk Re: w oczekiwaniu na wyniki hp..... 11.02.12, 21:23
      zamknięty
      Mamcia witaj smile
      Mogę się wypowiedzieć w sprawie oczekiwania, a interpretację wyników zostawię osobom bardziej kompetentnym wink
      Z zasady jestem optymistką, a że przez całe swoje życie systematycznie robiłam cytologię, która zawsze była dobra, założyłam więc, że zarówno wyniki po łyżeczkowaniu jak i po operacji będą nadal dobre i tak też było, czego i Tobie życzę kiss
    • karmagula Re: w oczekiwaniu na wyniki hp..... 12.02.12, 02:56
      zamknięty
      mam-ciu dzień dobrysmile
      Jeśli chodzi o znaczenie wyników ,o które pytasz,to nie pomogę ,bo nie wiem...mnie się tylko wydaje,zaznaczam wydaje,że to są oznaczenia podawane w razie pojawiających się nieprawidłowości...
      Natomiast ,jeśli chodzi o oczekiwanie na wynik,to miałam trochę wątpliwości,które zasiał we mnie sam lekarz mówiąc mi jeszcze przed operacją,że jeden mięśniak jest "niepewny"...Jak na złość oczekiwanie na wyniki sporo się u mnie przedłużało z powodu problemów w laboratorium,jednak starałam się mimo wszystko opanować "czarnowidztwo" i okazało się ,że jest OK smile Nie zamartwiaj się i postaraj się nie myśleć o tym.Czas oczekiwania szybko zleci i okaże się z pewnością ,że wszystko jest w porządku.Trzymam kciukikiss

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka