Dodaj do ulubionych

Wrastający paznokieć, stan zapalny, pomocy!

27.03.12, 13:25
Witam. Wrasta mi paznokiec u nogi w duzym paluchu. powstalo dzikie mięso i ogolnie nie wyglada to wesolo, saczy sie ropa i krew. Bylam u dermatologa przepisala mi roztwor z antybiotykiem i jakis krem bakteriobojczy ale nic nie pomoglo.. Wiec wczoraj wybralam sie do dermatologa prywatnie.. Chce zrobic mi zabieg i zapisala mi antybiotyk tylko wlasnie tu sprawa wyglada tak ze ja karmie piersia.. zdziwilo mnie to ze lekarka stwierdzila ze nie ma takiego ktory moglabym brac i karmic piersia;/ po cesarce mialam stan zapalny w brzuchu, ropy jakies pol litra mi sie wylalo po oczyszczeniu ;/ i mialam antybiotyk a moglam karmic piersia.. tak samo gdy ropa zebrala mi sie w dziasle tez moglam karmic przy antybiotyku.. zastanawiam sie czy jej sie nie chcialo szukac czy jak.. mial ktos moze taki problem?? Nie wyobrazam sobie odstawic teraz malego od piersi.. tak z dnia8 na dzien sie nie da sad Aha no i moze ktos orientuje sie czy da sie to wyleczyc bez interwencji chirurga? nie wyobrazam sobie po zabiegu obolala sama zostac z dzieckiem sad
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka