Dodaj do ulubionych

skuteczne na rozstępy!!!plisss

IP: *.sdt.isp.pl 19.06.04, 10:09
dziewczyny jak juz testowałyście w czasie ciąży coś na rozstępy to dajcie
metode albo nazwe jakiegoś preparatu, nie chcę po ciąży do końca życia
chodzić w bluzcie z golfem i wkładać ja do spodni plisssssssmile))))))))))
Obserwuj wątek
    • Gość: justyna Re: skuteczne na rozstępy!!!plisss IP: *.elk.mm.pl 22.06.04, 13:16
      Ja też jestem w ciąży i już w 4 miesiący zaczęły pojawiać mi się rozstępy na
      piersiach. Wydałam fortunę na kosmetyki i nic nie pomagało. W końcu udało mi
      się znaleźć balsam. Odkąd go używam nie pojawił mi się żaden rozstęp a stare
      zbladły ( jestem w 9 m-cu). Jest to balsam firmy Garnier, duży 400 ml, w
      pomarańczowej butelce i z niebieskim korkiem, do pielęgnacji skóry bardzo
      suchej. Jest świetny i niedrogi ok. 16 zł. Pozdrawiam.
    • joanna_poz Re: Mustela - polecam 24.06.04, 11:18
      U mnie sprawdziła się Mustela - jest ona specjalnie przeznaczona dla kobiet w
      ciąży. Fakt, nie jest zbyt tania - 200 ml ok. 90 zł, ale jest dość wydajna. Ja
      używając jej od 4 miesiaca ciąży zużyłam 1 opakowanie 200 ml i 2 po 100 ml.
      Zamiennie smarowałam się też oliwką w żelu Johnson& Johnson (głownie po
      wieczornej kąpieli).

Póki co - a jestem w 38 tygodniu ciąży - nie mam żadnego rozstępu. A dodam, że
      brzuch dość duży. No i skóra ze sklonnościami do rozstępow, bo trochę ich mam
      na biodrach po latach młodości.
      • moniak7 Re: skuteczne na rozstępy!!!plisss 25.06.04, 15:21
        Vichy nie jest wcale skuteczne na rozstepy a kosztuje fortune. Wydalam na niego
        mase kasy w ciazy a rozstepy na udach zrobily mi sie przerazajace. Podobny
        efekt bylby gdybym sie malowala oliwka za kilka zlotych albo jakims zwyklym
        balsamem. Pozdrawiam i nie dajcie sie zwariowac.
    • marzek2 Re: skuteczne na rozstępy!!!plisss 25.06.04, 16:14
      Są też specjalne kremy na rozstępy dla kobiet w ciąży firm Penaten, Gerber, czy
      Johnson, znacznie tańsze od Musteli czy Vichy. MI ostatnio koleżanka poleciła
      krem na rozstępy dla kobiet w ciąży Fissan, dostępny w aptekach, jest
      zadowolona, kosztuje 20 zł. Poza tym wydaje mi się, że ważne też jest regularne
      nawilżanie skóry jakimkolwiek balsamem do ciała, sucha skóra chyba szybciej się
      rozciąga i niszczy...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka