Dodaj do ulubionych

jakiego ginekologa w Damianie polecacie?

27.07.04, 11:58
zapisalam sie na jednoraz wizyte do kucharskiego w damianie tego piatku, czy
ktoras a was byla u niego? prosze napiszcie! dzieki.
Obserwuj wątek
    • very_martini Re: jakiego ginekologa w Damianie polecacie? 27.07.04, 12:06
      Z calego serca odradzam centrum damiana. Z calego. Jesli liczysz, ze ktos tam
      odpowie na Twoje pytania i potrzyma Cie w gabinecie dluzej niz 5 minut, to
      mozesz sie przeliczyc - mnie sie to nie zdarzylo. Pojawiam sie tam regularnie
      na wszelakie badania diagnostyczne, bo jakos wierze - byc moze naiwnie - w ich
      sprzet, natomiast interpretacja tych badan pozostawia wiele do zyczenia - albo
      Ci nie powiedza, co Ci jest, a porady, ktore tam uslyszalam, byly niewiele
      warte. Odradzam, chyba ze ktos chce zrobic badanie i isc z wynikami do swojego
      lekarza
      Z ginekologow odradzam - i dziewczyny na forum zdrowie kobiety rowniez - dra
      Slodkiego. Podobno nawet panie w recepcji go nie polecaja.

16%VOL
      22%VAT
      (very przepraszam za chwilowy brak polskich ogonkow)
      • jovanka_lena Re: jakiego ginekologa w Damianie polecacie? 27.07.04, 12:18
        dzieki moze jednak nie pojde... zastanowie sie... moze pojde tylko na usg zeby
        zobaczyc czy malenstwo jest w odpowiednim miejscu, tu gdzie mieszkam czyli na
        zielonej wyspie nie mozna (!) isc do gina do konca 3 miesiaca, nikt cie nie
        przyjmie! towarzystwo zadufanej adoracji! plus place za caloksztalt opieki 9
        miesiecznej 3200 euro i nie moge sie spotkac z lekarzem kiedy chce! w to nie
        jest wlaczona oplata za porod (mam ubezpiecznie wiec nie place). Tak to pisze
        zeby dolaczyc sie do narzekan na lekarzy... acha jeszcze prenatalnych badan
        prawie nie robia bo aborcja jest od lat zabroniona wiec po co? lece specjalnie
        do dr roszkowskiego we wrzesniu na usg + test z krwi PAPPA w Novum, ciao!
        • very_martini Re: jakiego ginekologa w Damianie polecacie? 27.07.04, 15:14
          O ile wiem, w Damianie nie ma specjalisty z papierami z Towarszystwa Specow od
          USG, jakkolwiek brzmi jego oficjalna nazwa, dlatego nie robilam tam nigdy
          zadnego usg.
          Powiem Ci tak - i na zielonych, i na czerwonych, i na fioletowych wyspach jest
          na co narzekac w kwestii swiadczen lekarskich. W Europie jest jeden kraj, w
          ktorym ludzie sa zadowoleni w 90% z opieki lekarskiej.

16%VOL
          22%VAT
          (very przepraszam za chwilowy brak polskich ogonkow)
            • Gość: pimpek Re: jakiego ginekologa w Damianie polecacie? IP: 195.117.255.* 28.07.04, 15:45
              Tak jak pisała martini - Słodki jest nieuprzejmy, brutalny (naprawdę - byłam u
              nie jednego lekarza, mam dorosłe dzieci, ale takiego sku....jeszcze nie
              widziałam, jest tak pewny siebie, co tydzień co innego widział w mojej macicy a
              to mięśniaki, a to polipy, a to nic, i na dodatek bezczelnie mi mówił że to
              normalnie że tak sie zmienia. Po prostu tuman.
              Natomiast od niedawna pracuje tam wydaje mi sie b. rozsądna doktor ginekolog
              endokrynolog - p. Horoszko-Husiatyńska. W tej chwili u niej sie leczę i jest
              taka jak powinien być taki lekarz.
              Kucharski też jest OK

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka