Dodaj do ulubionych

Przeziębienie pęcherza:(

IP: *.planetab3.net / *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.04, 16:00
Czesc dziewczyny!
Chcialabym zapytac czy wasza dolegliwoscia, podobnie jak moja, w okresie
szczegolni eletnim jest czeste przeziebienie pecherza?? Nienawidze tego
uczucua ciaglej checi zrobienia siusiusad nie wiem co robic. Pojawia sie to
nagle a moze trwac nawet kilka dnisad ubieram sie cieplo, spie w cieplutkich
skarpetkach a mimo to dopada mnie ta nieprzyjemna dolegliwoscsad co mozna
zrobic? Juz wiem ze np duzo pic wody , ale moze jakies ziolka albo lek bez
recepty ktory pomoze sie z ty uporac?? dziekuje i pozdrawiam pa
Obserwuj wątek
    • balbina11 Re: Przeziębienie pęcherza:( 16.09.04, 16:07
      Lek bez recepty to urosept, ziołowy, ale jak zapytasz farmaceuty to Ci doradzi.
      Pomaga też sok z żurawin. Jednak w przypadku nawracających zapaleń radzę Ci
      zrobić badanie moczu z posiewem. Jeśli w tym nic nie wyjdzie to albo od razu
      albo potem zrób badanie na obecność chlamydii. Okropnie uparta bakteria. Jeśli
      Twoje zapalenia mają podłoże bakteryjne to ciepłe ubranka Ci nie pomogą sad
      Ps. Sama to przechodziłam. Pozdrawiam - Asia
    • Gość: ssssiiiii Re: Przeziębienie pęcherza:( IP: *.ey.com.pl / *.ey.com.pl 17.09.04, 14:13
      ja mialam przez wiele lat nawracajace zapalenia pecherza, leczylam sie
      antybiotykami, mialam robione najrozniejsze badania i nic nie wychodzilo. Dwa
      lata temu trafilam w koncu na sensownego lekarza ktory przepisal mi lek o
      nazwie Nifuratio, ktory mi pomogl. Lekarz zalecil mi takze robienie sobie co
      kilka miesiecy kuracji lekami ziolowymi tj. Vitabutin - lek z wyciagiem z soku
      z zurawin oraz Ginjal - lek moczopedny. Dwa razy w roku robie sobie takie
      kuracje - najpierw Vitabutin - 3 x dziennie 1 tabletka a jak skoncze opakowanie
      to Ginjal - 2 x dziennie po dwie tabletki. Oba leki sa bez recepty. Polecam.
    • gochkoch Re: Przeziębienie pęcherza:( 20.09.04, 11:07
      Jak tylko poszujesz pierwsze objawy - rób badanie na posiew (najlpiej mieć w
      domu rezerwowy jałowy pojemnik do badania moczu). Potem do lekarza po
      antybiotyk. Nie męcz się z Uroseptem, bo to słabizna.
      Zapobiegawczo: sok żurawinowy - może być w postaci kapsułek Urinal lub
      Vitabutin (w aptece bez recepty).
      Pozdrawiam,
      g.

Gość portalu: Asia napisał(a):

> Czesc dziewczyny!
      > Chcialabym zapytac czy wasza dolegliwoscia, podobnie jak moja, w okresie
      > szczegolni eletnim jest czeste przeziebienie pecherza?? Nienawidze tego
      > uczucua ciaglej checi zrobienia siusiusad nie wiem co robic. Pojawia sie to
      > nagle a moze trwac nawet kilka dnisad ubieram sie cieplo, spie w cieplutkich
      > skarpetkach a mimo to dopada mnie ta nieprzyjemna dolegliwoscsad co mozna
      > zrobic? Juz wiem ze np duzo pic wody , ale moze jakies ziolka albo lek bez
      > recepty ktory pomoze sie z ty uporac?? dziekuje i pozdrawiam pa
    • very_martini Re: Przeziębienie pęcherza:( 20.09.04, 11:20
      Bez recepty są homeokulki, ale jest ich kilka, więc musiałabyś więcej napisać o
      tych zapaleniach, na przykład kiedy Ci lepiej, bo z punktu widzenia homeopatii
      są zapalenia, przy których poprawa jest, jak leżysz w łóżku, jak siedzisz, albo
      jak w ogóle nie masz ochoty ani na jedno, ani na drugie, czy lepiej Ci w
      cieple, czy w chłodzie i takie tam bajery - słowem, liczy się objaw. Możesz
      wpaść na homeoforum, bo boję się, że ten wątek mi ucieknie i zapomnę, a warto
      spróbować i ja jestem najlepszym przykładem tego, że zapalenie pęcherza jest
      uleczalne w ciągu 2 godzinwink
      A nie jest to zwiazane z seksem? Bo na to mam patent od ręki - STAPHYSAGRIA
      30CH, 3 kulki trzeba rozpuścić w wodzie mineralnej i popijać sobie po łyczku
      przez cały dzień. Ale tylko wtedy, kiedy ma to związek z seksem.

16%VOL
      22%VAT

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka