Dodaj do ulubionych

duży brzuch po usunięciu macicy

26.02.20, 07:32
Witam, we wrześniu 2019 miałam operację usunięcia macicy i szyjki macicy, mam 40 lat. Minęło pół roku, ja przytyłam około 7 kilogramów. Moja dieta nie zmieniła się od czasu przedoperacyjnego. Wyglądam jakbym była co najmniej w 5 miesiącu ciąży...czy któraś z Pań ma podobne skutki operacji. Ponadto mam wrażenie że blizna się rozszerza poprzez naciągniętą skórę. W trakcie stosunku..odczuwam ból...i dyskomfort.
Obserwuj wątek
    • ken-ya Re: duży brzuch po usunięciu macicy 04.03.20, 18:57
      Jak bym byla na Twoim miejscu zainteresowala bym sie ksiazkami Huldy Clark. Ty albo ktos z rodziny niech Cie nauczy robic srebro koloidalne. Musisz miec tez w domu plyn lugola, do dezynfekcji , mozna dezynfekowac surowe owoce , i wszystko co masz w domu . Ja nawet dezynfekuje cytryny . Takie umoczone w wodzie z plynem lugola cytryny nie plesnieja. Wszystkie miekie owoce tez na chwilke wrzucam do lugolowej wody.Uzywaj kropli mietowych takich na spirytusie. Latem zrob sobie taka mietowa nalewke sama ,to nie bedziesz musiala kupowac kropli.Uzywaj ziolowe herbatki i suszone ziola na wzdecia . Nie wolno Ci nic jesc mlecznego co nie jest przegotowane.Maslo przetapiaj , Ja przegotowuje slotka smietane i dodaje do niej troche cynamonu. Pamietaj lyzeczka mleka nie przegotowanego ,moze Cie zakazic salmonela. na wzdecia.Kaz sie przesfietlic , tylko popros zebys mogla podpisac swoje zdjecie redgenowskie zeby sie upewnic ze ono jest Twoje. Z takim zdjeciem mozesz isc po porade do kazdego lekarza[ no lepiej do zaufanego] Dobra bakteria nie robi gazu. wiec musieli cie czyms zakazic.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka