Dodaj do ulubionych

Temperatura podczas okresu, jednak ciąża?

29.11.20, 17:57
Witajcie,
Jestem tu nowa
Mam dziwną sytuację postaram się Ją opisać zwięźle, moze ktoś miał podobnie...
Mianowicie w tym cyklu czuje się jakoś inaczej...oczywiście dodam że ciąży nie wykluczam bo były okazję, że mogłam zajść. Ale do rzeczy,
ok. Poltorej tygodnia przed planowaną miesiączka strasznie bolały mnie sutki przy dotyku i miałam już podbrzusze jak na okres i byłam bardzo rozdrazniona gdzie normalnie mam tak ok 2,3 dni przed.Dziwnym objawem bylo dla mnie tez ciagłe kichanie mimo braku alergii i przeziębienia, zatkany nos lub uczucie rozpulchnienia nosa bez kataru. Dodatkowo zaczelam mierzyx temperature, ciagle utrzymuje sie na poziomie ponad 37,2- nawet po planowanym terminie miesiaczki. Testy jednak negatywne i jednorazowa beta tez..<0,200 (w ok 30 dniu cyklu). Okres spoznil mi sie o tydzien (dostałam w 36dc) W dniu kiedy go dostawałam temperatura spadła do 36,9. Okres pierwszego dnia był bardzo bolesny i obfity, drugiego mniej i brak bólu, dzisiaj jestem w 3 dniu okresu i już praktycznie go nie mam. A zazwyczaj normalny trwa u mnie 7 dni.
Co mnie dodatkowo zastanawia dzisiaj temperatura w pochwie jest na poziomie 37,4!
Co to oznacza..
Nie mam żadnych infekcji ani nadal nie jestem chora.
Obserwuj wątek
    • morfeusz_1 Re: Temperatura podczas okresu, jednak ciąża? 03.12.20, 17:54

Ja mam 35,6 i nie wiem czy jeszcze żyję, czy załapałem się na bezobjawowca. Są takie sprawy w życiu które nawet mnie chociaż swojego czasu udzielałem bezpłatnych porad psychologicznych człowieka przerastają.
      Skoro sam/a/ nie jesteś w stanie sobie pomóc to prosta zasada w tych pokręconych czasach, żaden lekarz ci przez teleporadę pomóc nie jest w stanie, a tym bardziej ludzie z branży budowlanej, czy też ogrodniczej na forach.
      Mi ktoś powiedział kiedyś żeby siebie zaczął obserwować, to się nie rozczaruję i chyba miał rację, robię to już 33 lata, świat jest prostszy kiedy pomyślę sobie że na łeb jeszcze nie pada a inni mają prawie wszystko i dołują się każdym bzdetem lecąc na kozetkę i nabijając kabzę gładko o tobie wszystko wnioskującym.
      Trzeba trzymać fason, boso przez życie ale w ostrogach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka