Dodaj do ulubionych

Medycyna estetyczna

09.12.20, 07:15
Witam
Poszukuję dobrej kliniki medycyny estetycznej. Zależy mi głównie na klinice wyposażonej w sprzęt wysokiej jakości oraz zespole lekarzy z wieloletnim doświadczeniem. Znacie jakieś tego typu?
Obserwuj wątek
    • vinod Re: Medycyna estetyczna 14.12.20, 05:14
      vinod napisał(a):

> Witam
      Poszukuję dobrej kliniki medycyny estetycznej. Zależy mi głównie na klinice wyposażonej w sprzęt wysokiej jakości oraz zespole lekarzy z wieloletnim doświadczeniem. Znacie jakieś tego typu?

Trochę poszukałam i natrafiłam na taką: http://www.dermedik.pl/medycyna-estetyczna/powiekszanie-i-modelowanie-ust/ Czy znacie jeszcze jakieś?
    • matyldamati Re: Medycyna estetyczna 15.12.20, 21:19
      Jeśli szukasz porządnej kliniki z której usług korzystają nasze rodzime gwiazdy to polecam Unident Union Dental Spa we Wrocławiu. Ortodoncja jest na najwyższym poziomie i nigdzie indziej w Polsce nie wykorzystują takich metod i technologii jak w Unident (małoinwazyjnych) . Ja robiłam u nich zęby ale mają tam również szeroką ofertę z zakresu medycyny estetycznej. Po nowym roku mam zamiar powiększyć sobie usta. Klinika wzbudza zaufanie od pierwszego kontaktu. Polecam
      • agata38 Re: Medycyna estetyczna 14.01.21, 10:40
        Znam Unident Union bardzo dobrze smile robiłam tam zęby i jestem bardzo zadowolona. Co do medycyny estetycznej to jeszcze nie miałam żadnego zabiegu, ale jeśli się zdecyduję to właśnie w Unident.
    • igaiggi Re: Medycyna estetyczna 23.01.21, 15:37
      Unident Union jest świetnie wyposażona. Mają porządne i nowoczesne sprzęty do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wystarczy tam jedna wizyta, żeby zobaczyć na jak wysokim poziomie jest to miejsce. Szczerze polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka