Dodaj do ulubionych

Uczucie rozsadzania głowy podczas lotu

17.06.21, 06:28
Czy jest Wam znany problem bardzo silnego bólu głowy podczas lotu? Nie mam tu na myśli zatkanych uszu, bo ten efekt dość szybko ustępuje...
Chodzi mi o uczucie bardzo silnego "rozpierania" / ciśnienia w głowie, jakby miała za chwilę eksplodować, a jej zawartość miała wypłynąć przez oczodoły i uszy. To się u mnie dzieje w końcowej fazie podczas obniżania lotu i lądowania. Ból jest tak silny, że łzy same napływają do oczu i podświadomie trzymam się za usży i oczy, a zatkane uszy nie są tylko dyskomfortem, jak u innych pasażerów, a mam wrażenie że coś mi tam pęka. Zdarzyło mi się że po locie przestałam słyszeć. Ten efekt występował przez kilka tygodni po interwencji laryngologa.
Podczas wakacji czeka mnie kilka lotów i nie wiem jak to przeżyję
Byłam u kilku laryngologów i mam wrażenie że nie rozumieją mojego problemu.
Wiele lat temu któryś z nich mi pomógł i przepisał tabletki i krople przed lotem ( nie wiedziałam, że lot może być taki komfortowy). Niestety nie pamiętam ani nazwiska lekarza, a tym bardziej co to były za leki... W ostatnich latach nie spotkałam lekarza który by mi pomógł, po mimo kilku wykonanych badań i różnych leków.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka