Dodaj do ulubionych

>>> HELP ME!!! <<<

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.04, 22:58
kobiety pomóżcie! mam cerę naczynkową i często i mocno się czerwienię. potrzebuje podkładu który mocno kryje rumieńce. jaki mi polecacie??? proszę o rady kobiet z doświadczeniem w tej dziedziniewink
Obserwuj wątek
    • blablatka Re: >>> HELP ME!!! <<< 02.12.04, 08:57
      Bardzo dobre są podkłady firmy La roche Posay dostępne wyłaącznie w aptekach -
      ja stosowałam do cery tłusej (kryjący), ale bardzo chwalą sobie podkład właśnie
      tej firmy do cery z problemami naczyniowymi. Na podkład tej firmy trafiłam po
      konsultacji z dermatologiem...nie jest tani ale naprawdę rewelacja!!!Poproś w
      jakiejś aptece o próbkę podkładu - sama ocenisz.
      • Gość: ania Re: >>> HELP ME!!! <<< IP: 217.96.36.* 02.12.04, 12:33
        Ja mam cerę naczynkową ( bez podkładu wyglądam jak rumiany pączuś fuj )wrażliwą
        i suchą. Od kupuje podkład LOREAL Translucide z wit. C. Uważam że ten podkład
        jest super, ma konsystencje kremu i jest dosyć tłusty, więc tuszuje nie źle
        tzn, po nałożeniu podkładu naczynka i czerwone policzki znikają aha i na ten
        podkład nakładam sypki puder INGLOTA, Jedyny minus tego podkładu mimo mojej
        suchej cery - po kilku godz. zaczynam sie błyszczeć, ale wówczas należy
        przypudrować nosek i policzki i jest super do końca dnia. Koszt podkąłdu 53 zł
        i mnie starcza na 3-4 miesiące.
        Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka