Dodaj do ulubionych

plyny do higieny intymnej

28.05.02, 11:32
czy plyny do higieny intymnej sa rzeczywiscie szkodliwe (ten nieszczesny talk)?
czy niektore z nich skutecznie zapobiegaja zapaleniom lub pomagaja w leczeniu
tychze?
jezeli sa wskazane zamiast zamiast mydla, to ktore z nich polecacie?
koko
Obserwuj wątek
    • 31andzia Re: plyny do higieny intymnej 28.05.02, 11:52
      Ja używam Intimę z Ziaji (są różne zapachy, delikatne, prawie nie wyczuwalne:
      migdałowy, konwalia, brzoskwinia itd. Jestem z niego bardzo zadowolona, jest
      wydajny i według mnie nieszkodliwy, wręcz pomocny przy codziennej higienie. Hej
      • mari23 Re: plyny do higieny intymnej 28.05.02, 12:02
        31andzia napisał(a):

> Ja używam Intimę z Ziaji (są różne zapachy, delikatne, prawie nie wyczuwalne:
        > migdałowy, konwalia, brzoskwinia itd. Jestem z niego bardzo zadowolona, jest
        > wydajny i według mnie nieszkodliwy, wręcz pomocny przy codziennej higienie. Hej

Ja tez używam tego płynu od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. I gdzie
        usłyszałaś, ze płyny do higieny intymnej są szkodliwe, bo ja nie zetknęłam się
        dotychczas z taką opinią?
        • koko8 Re: plyny do higieny intymnej 28.05.02, 12:14
          w jednym z "modnych miesiecznikow", przeczytalam ze takie specjalne plyny
          zawieraja talk, ktory ma dzialanie rakotworcze (szczegolnie moze przyczyniac
          sie do raka jajnika)... oczywiscie tego typu rewalcje traktuje z rezerwa smile
          wydaje mi sie, ze plyny z paleczkami kwasu mlekowego, wyciagami z ziol
          (macierzanki, rumianku) powinny byc nawet zalecane p[rzez lekarzy ...
          czekam na wasze wypowiedzi, ktore z nich sa pozyteczne, a ktore to tylko
          mydlane placebo,
          pozdr
      • flora1 Re: plyny do higieny intymnej 31.05.02, 12:28
        Ja również tak jak koleżanki polecam płyny Ziaji. Używam ich od kilku lat, a
        ostatnio chciałam wypróbować coś innego i kupiłam specjalistyczne mydło
        glicerynowe od higieny intymnej dla kobiet. Niestety po kilku dniach złapałam
        grzybicę i na tym skończyły się moje eksperymenty, teraz postanowiłam, że nigdy
        nie "zdradzę" płynów Ziaji wink))
      • aladar Re: plyny do higieny intymnej 01.06.02, 01:45
        monika.antepowicz napisał(a):

> Wydaje mi sie,że autorka artykułu pomyliła dezodoranty i pudry intymne z
        > płynami do higieny intymnej- ja nie słyszałam, że zawierają one talk (który
        > rzeczyw2iście uważa się za czynnik ryzyka roazwoju raka jajnika.

Czy to oznacza, że nie powinno się pudrować pupci bobasom płci żeńskiej?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka