Dodaj do ulubionych

Ranka przy wejsciu do pochwy

IP: *.netcity.pl 14.03.05, 09:38
Nie dawno zaczelam wspolzyc, nie mam doswiadczenia w tej dziedzinie, za to
mam problem. Ostatnio po stosunku bardzo mnie szczypały okiolice pochwy.
Wzielam lustereczko i sprawdzilam co nie gra. Miałam ranke troszke ponizej
wejscia do pochwy. To wygladało tak jak by bylo przeciete nozykiem, takie
naderwane. Leciala mi troszke krew i bardzo szczypalo zwlaszcza przy
oddawaniu moczu. Ta ranka nie siega do samych warg sromowych. Czy to moze byc
spowodowane tym ze bylam w zlej pozycji lub chlopach zbyt gwaltownie wszedl
we mnie. Nie wiem bardzo czy to moge smarowac i czy mi sie to nie powtorzy
przy nastepnym stosunku. Prosze o jakies praktyczne rady.
Obserwuj wątek
    • Gość: kota Re: Ranka przy wejsciu do pochwy IP: 194.29.157.* 14.03.05, 09:49
      mam dokladnie to samo, po ostatnim stosunku pojawila mi sie malutka rana przy
      wejsciu do pochwy, na dole. troszke krwawila (slady na papierze toaletowym). nie
      wiem, co to jest, czy to cos groznego? wyglada na zwykle obtarcie. czy powinnam
      sie przejmowac czy to moze byc objaw jakiejs choroby? mnie tez troche pieklo,
      ale nie bardzo.
      dodam, ze jestem po leczeniu stanu zapalnego i troszke mam problemy z
      wilgotnoscia, a akurat nie mielismy przy sobie zelu nawilzajacego. czy ta ranka
      mogla sie pojawic, bo bylo ciut za sucho przy wejsciu do pochwy?
      pozdrawiam
      • Gość: girl20 Re: Ranka przy wejsciu do pochwy IP: *.netcity.pl 14.03.05, 09:58
        ja tez zobaczylam slady krwi na papierze. szczerze to pierwsze co pomyslalam ze
        to blona dziewicza, ktore wczesniej nie pekła. Gdzies czytałam ze moze peknac
        dobiero za ktoryms razem. Ja ostatnio miala caly czas kiepska czystosc.Pod
        koniec tygodnia mialam zamiar wybrac sie gina,ale na razie chyba zaczekam az mi
        sie to zagoi,boje sie zeby tego nie naderwac znow. Rozmawialam o moim
        problemiku z bratowa(ma 2 dzieciaczkow) i powiedziala mi ze to moze byc od tego
        ze moglam miec zbyt dlugo mokro i mi po prostu "odmiekło". CZy od razu po
        stosunku powinam isc do lazienki i sie podmycic, czy mozna z ta czynnoscia
        zaczekac i sobie jeszcze troszke razem polezec?
    • Gość: magunka Re: Ranka przy wejsciu do pochwy IP: 80.51.229.* 14.03.05, 10:30
      ta ranka to najpewniej obtarcie spowodowane niedostatecznym nawilzeniem (tez
      czasami mi sie tak robi) skoro to twoje pierwsze stosunki kup sobie w aptece
      jakikolwiek intymny zel nawilzajacy (feminium, top gel durexa - dostepny w
      kazdym markecie) na pewno to polepszy komfort wspolzycia a przede wszytskim
      zabezpieczy przed otarciami bo niestety takie urazy moga prowadzic do stanu
      zapalnego zwlaszcza jesli do otarcia dojedzie rowniez wewnatrz pochwy (lepiej
      dmuchac na zimne) teraz mozesz to posmarowac jakis delikatnym kreme dla dzieci
      (ja uzywam masc tranowa odrobinka pomaga bardzo a nastpenego dnia po rance
      sladu nie ma - mozesz sprobowac koszt w aptece ok 3 -4 zl) -pozdrawiam Gosia
      • Gość: girl20 Re: Ranka przy wejsciu do pochwy IP: *.netcity.pl 14.03.05, 17:45
        A czy niedostateczne nawilzenie moze oznaczac to ze nie jesten jeszcze w pelni
        podniecona, czy przedluzyc troche gre wstepna? A jesli chodzi o żel intymny to
        kiedy go uzywac? zaraz przed "wejsciem"? i smarowac zewnatrz i wewnatrz?
        slyszalam o takich zelach ale nie wiem bardzo jak je uzywac? Z gory dziekuje za
        pomoc.
        • Gość: magunka Re: Ranka przy wejsciu do pochwy IP: 80.51.229.* 14.03.05, 19:39
          gre wstepna przedluzyc mozna zawsze - w koncu to czysta przyjemnoscsmile a jesli
          chodzi o zel to wystarczy odrobina posmarowac wejscie do pochwy moze to zorobic
          chlopak podczas gry wstepnej,samego czlonka zreszta tez moze posmarowac - nie
          zaszkodzi -osobiscie polecam ci albo feminium albo top gel dostpeny jest
          jeszcze KY gel jednak jak dla mnie to on jest bardziej jak klej a nie nawilzacz
          wszytsko sie lepi - naprawde odrobina na palec i wystarczy ja mialam kiedys
          problemy z stanami zapalnymi i teraz wole unikac otarc bo czesto po nich sa
          takie nieprzyjemnoscisad

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka