Dodaj do ulubionych

coś na wypadające włosy pomocy

IP: *.attu.pl 31.03.05, 16:19
Obserwuj wątek
    • joana5 Re: coś na wypadające włosy pomocy 31.03.05, 16:33
      też mam ten problem.
      brałam skrzypowitę i silicę i coś tam jeszcze i nic. chociaż inni sobie chwalą.
      teraz biorę revalid, kończę drugi miesiąc i powiem Ci, że efekty są. wcześniej
      miałam pełno włosów w łóżku, a jak myłam głowę to mi się krzyczeć chciało, a
      teraz - prawie nic! serio. tylko, kosztują 48pln na miesiącsad (3x dziennie
      1tbl )ale! grunt, ze działająsmile aha! ale biorę regularnie, tylko ze dwa razy
      zdarzyło mi się zapomnieć łyknąć.
      --
      staram się, staram!
      • kret24 Re: coś na wypadające włosy pomocy 31.03.05, 18:27
        Czasami włosy wypadają na skutek braku żelaza. Wtedy pomaga Falvit. Z innych
        preparatów dobry jest Vitapil, którego 1 opak. za 34 zł starcza na 2 miesiące.
        Do wcierania można spróbować tonik Neril. Szampon Klorane z chininą też jest
        dobry, podobnie jak polski Seboravit (w aptekach).
        • efdurka Re: coś na wypadające włosy pomocy 31.03.05, 22:04
          wydaje mi się, ze na początku trzeba ustalić czy włosy wypadają przez to, ze
          brakuje czegos w naszym organizmie, czy przez lakiery, farby itp. wtedy można
          dobrać sobie preparaty odpowiednio do stosowania zewnętrznego lub
          wewnętrznego.ja biorę h-pantoten.tani nie jest, ale moim zdaniem warto.
          • kropka.nad.zet jestem tego samego zdania 06.04.05, 08:09
            wiesz, dlaczego Ci te włosy wypadają?
            może się odchudzałaś? może w codziennej diecie masz za mało minerałów? może w
            ostatnim czasie przeżywałaś jakiś stres? to najpierw trzeba ustalić.
            na pewno pierwsze kroki - zamiast do apteki po jakiś specyfik - powinnaś
            skierować do dermatologa, na pewno dostaniesz skierowanie na badanie krwi lub
            moczu, a potem receptę na problem

efdurka napisała:

> wydaje mi się, ze na początku trzeba ustalić czy włosy wypadają przez to, ze
            > brakuje czegos w naszym organizmie, czy przez lakiery, farby itp. wtedy można
            > dobrać sobie preparaty odpowiednio do stosowania zewnętrznego lub
            > wewnętrznego.ja biorę h-pantoten.tani nie jest, ale moim zdaniem warto.

--
            "Ty się nie pytaj - kto ja
            Ty się nie pytaj - gdzie
            A w ogóle
            To moja paranoja, ole!"
    • Gość: reset007 Re: coś na wypadające włosy pomocy IP: *.tele2.pl 31.03.05, 22:30
      polecam preparat Inneov czy jakos tak...niestety nie mam pod reka, zeby
      sprawdzic nazwe, ale naprawde swietny i wart- co by nie mowic, nie malej-
      ceny... kosztuje ok. 80 zl za miesieczna kuracje, trzeba stosowac przez 3, by
      pojawily sie efekty, ale te naprawde sa swietne. Pisaly o tym dziewczyny (ja
      stosuje wiec podpisuje sie pod ich opiniami) na forum uroda, poszukaj tam...
      jutro postaram Ci sie podac poprawna nazwe, gdybys miala problemy ze
      znalezieniem...
      pozdrawiam.
    • joanna.c Re: coś na wypadające włosy pomocy 05.04.05, 21:41
      na jesieni bardzo mi wypadały włosy. ale jednocześni miałam wielki apetyt na
      następujące produkty:
      1. wołowina surowa [tzw. tatar]
      2. kogel mogel [żółtka + cukier + kakao]
      3. placki ziemniaczane
      4. od czasu do czasu ogórki kiszone
      Nie mogłam się opanować. Jadałam. I po miesiacu wszystko wróciło do
      normy.Pewnie miałam niezłe braki mikroelementów itd.
      Stres tez moze byc powodem wypadania włosów. A także zmiany hormonalne .
      Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka