Dodaj do ulubionych

Jeanine i bol zyl?WAZNE!!!

05.04.05, 12:26
Kochane, biore Jeanine od 3 miesiecy. Od niedawna zaczelam zauwazac dziwne
pobolewanie lydek, takie podobne jak przy zakwasach, z tym ze ten bol zajmuje
jakby cala lydke. czuje jakby mi ktos do srodka cos wpompowal i mialo to zaraz
eksplodowac.Teraz zaczela mnie jakby sama zyla od srodka lydki bolec i jakkby
sie tak powiekszala i pokazala na zewnatrz (cos jak zylak). Nie wiem co sie
dzieje, boje sie cholernie, moja gin nie przyjmuje teraz , nie wiem co mam
zrobic. Czy takie objawy moga byc przez tabletki??prosze odpiszcie cos, bo
jestem zalamanasad

MAryska
Obserwuj wątek
    • grakow Re: Jeanine i bol zyl?WAZNE!!! 05.04.05, 12:44
      anty powodują powstawanie zakrzepów żylnych. jeżeli są skłonności - nie wolno
      zażywać anty. idź nawet do internisty lub chirurga - najlepszy naczyniowiec. ja
      niebiorę anty właśnie z tych powodów.lekarze nie informują o tym młodych
      dziewczyn.........bo to przecież jest business.skoro się je produkuje ......to
      trzeba je sprzedać, tyle, że nie dla wszystkich są wskazane.
    • maria83 Re: Jeanine i bol zyl?WAZNE!!! 06.04.05, 16:04
      Dziewczyny, bylam dzisiaj u swojego iternisty. ten kazal mi odrazu isc do
      naczyniowca bo podejrzewa zakrzepy. no i poszlam, ten zrobil mi badania, wyszly
      ok, ale kazal natychmiast odstawic tabletki! Moje zyly od wewnatrz lydek sa
      powiekszone (moja mama ma tam dokladnie zylaki), ale przeplyw krwi jest w
      porzadku. Mam troche oslabione naczynia mi powiedzial, musze sie wiecej
      ruszac...(ogolnie mam stojacy tryb zycia co nie jest dobre na zakrzepy )

      No ale tabletki odstawie, tylko ze mam stracha co bedzie z moim cyklemsad nigdy
      tak nie odsawilam. Nie wiem na co mam sie szykowacsad Ale wazniejsze zdrowie.

      pozdrawiam

      Maryska

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka