Dodaj do ulubionych

Dziwny okres od kilu miesięcy

IP: 80.48.249.* 07.06.05, 18:51
Od listopada ( 1 okres po poronienu) mam problemy z okresem, tzn przez 3-4
dni mam brązowe plamienia z jakimiś drobnymi paprochami ( tj. okruszy
suszonej krwi), a potem 6 dniowy okres (juz normalny) W sumie 10 okres. Nie
wiem . Byłam u 2 ginów też nie mają pojecia. Czy ktoś tak ma???
Obserwuj wątek
    • Gość: Sylwia Re: Dziwny okres od kilku miesięcy IP: 80.48.249.* 07.06.05, 18:55
      Gość portalu: Sylwia napisał(a):

Jeszcze raz
      Od listopada ( 1 okres po poronienu) mam problemy z okresem, tzn przez 3-4
      > dni mam brązowe plamienia z jakimiś drobnymi paprochami ( tj. okruchy
      > suszonej krwi), a potem 6 dniowy okres (juz normalny) W sumie 10 dni okres.
      Nie > wiem . Byłam u 2 ginów też nie mają pojecia. Czy ktoś tak ma???

• Gość: baletnica Re: Dziwny okres od kilu miesięcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 08:55
      Przyczyną takich krwawień mogą być niedobory progesteronu, czy robiłaś badania
      hormonalne?

A jeśli nie hormony, słyszałam, że pewnej dziewczynie (też po poronieniu)
      pomogło przyjmowanie wapna kilka dni przed spodziewaną @ aż do kilku dni po,
      oprócz tego nie zaszkodzi a może pomóc, magnez z wit. B6. Nadmiar tego
      pierwiastka jest wydalany z organizmu, więc nie można go przedawkować (jeśli
      się bierze za dużo, pojawiają się biegunki).
      Pzdr smile
      • Gość: Sylwia Re: Dziwny okres od kilu miesięcy IP: 80.48.249.* 08.06.05, 18:13
        Boże, dziewczyny nie straszcie. Jutro idę na cytologie. Ja chce zachodzić
        wkrótce w ciąże, muszę być zdrowa. Mam nadzieję,że wszystko będzie ok. Nie wiem
        może poproszę żeby mi USG zrobili jeszcze , ale czy to ma sens?. Pytałam
        lekarzy , dlaczego mi nie kazali zrobić badań hormonalnych. Sprostowanie (
        Obumarcie płodu to było -nie poronienie)A ile sie czeka na wyniki z cytologi???

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka