Dodaj do ulubionych

dlaczego sie tyje po tabletkach??

IP: *.wro.vectranet.pl / 213.199.196.* 21.06.05, 00:27
moze moje pytanie wyda sie niektorym maxymalanie banalne
ale dlaczego tyje sie po tabletkach? czego jest to wynikiem?
slabszej przemiany materii,wiekszego apetytu ...??
Obserwuj wątek
    • lidek0 Re: dlaczego sie tyje po tabletkach?? 21.06.05, 07:28
      Po samych tabletkach się nei tyje a jedynie skutkiem uboczny może być
      zwiększony apetyt czy zatrzymanie wody w organiźmie.
      --
      Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
      Aniołek VIII 1996
      Aniołek XI 1997
      zapraszam na forum Dla starających się
      • Gość: To ja Re: dlaczego sie tyje po tabletkach?? IP: *.icpnet.pl 21.06.05, 08:00
        Tabletki zmieniają też przemianę materii, dlatego nie zmieniając trybu życia i
        odżywiania dziewczyny chudną lub tyją (niestety zazwyczaj to drugie). Koleżanka
        w ciągu miesiąca biorąc Mercilon przytyła prawie 10kg, a odżywiała się tak samo
        (wiem, bo razem mieszkałyśmy w akademiku), tak więc nie zawsze wina leży po
        stronie obżarstwa lub zatrzymania wody.
        • kawusia76 Re: dlaczego sie tyje po tabletkach?? 21.06.05, 14:33
          co mają tabletki do tycia? jedynie powoduja zatrzymanie wody w organizmie ( ale
          i na to śa sposoby),mogą powodować zwiekszenie apetytu i jak mu sie pofolguje
          to sie tłuszczem obrasta.brałam pigułki,urodziłam córkę,biore znowu a o
          przytyciu mogę pomarzyc.a to czy kolezanak odzywiała sie tak samo to moze byc
          mylne-wiele osób nie uważa np.cukru w kawie,czekoladki,ciasteczka
          itp.,,drobiazgów" za jedzenie a ile mozna na tym złapac kalorii okazuje sie na
          wadze
          • kathrin78 Re: dlaczego sie tyje po tabletkach?? 21.06.05, 14:37
            A to mi przypomina kumpelę, która abyśmy nic nie mówiły, trzymała słodycze u siebie w pokoju w szufladzie. Przez przypadek się wydało i od tamtej pory nie mogła już powiedzieć, że nic nie ja a tyje smile

            --
            GG: 1832817 || ICQ: 345347435 || AQQ: 124895
            Nasze dwa Aniołki
            Zm. 12.04.2005
          • zlotoslanos Re: dlaczego sie tyje po tabletkach?? 22.06.05, 10:03
            kawusia76 napisała:
            brałam pigułki,biore znowu a o
            > przytyciu mogę pomarzyc.a to czy kolezanak odzywiała sie tak samo to moze byc
            > mylne-wiele osób nie uważa np.cukru w kawie,czekoladki,ciasteczka
            > itp.,,drobiazgów" za jedzenie a ile mozna na tym złapac kalorii okazuje sie
            na
            > wadze "Piszesz,ze o przytyciu mozesz tylko pomarzyc.A zaraz w nastepnym
            zdaniu,ze lyzeczkami cukru,czekoladkami mozna podniesc wage.Dlaczego w takim
            razie nie przytyjesz w ten naturalny sposob?Mylne takie pojecie jest owszem
            dla kobiet majacych problemy z nadwaga,dla osob niemogacych przytyc jak
            ja,jedzacych wszystko i w nadmiarze a nieodczuwajacych tego na wadze-tabletki
            powoduja przytycie.Kiedy biore robie sie ksztaltna,kiedy przestaje z powrotem
            wieszak.I nie ma to nic wspolnego z jedzeniem.Z pewnoscia spory wplyw maja
            hormony jednak te nabrzmiale piersi ,cm w biodrach i na pupie to domena kobiet-
            hormonow.


            --
            -----------------------------------------------------
            A przecież nie cały
            umieram, to co we mnie niezniszczalne trwa!

            Jan Paweł II kiss
            • kawusia76 Re: dlaczego sie tyje po tabletkach?? 22.06.05, 10:26
              na mnie nie ma niestety wpływu jedzeniewinknawet słodycze,których nie lubięsmilew
              ciazy przytyłam zalednie 7,5 kg, po czym zaraz schudłam 11.a po pigulkach
              miewam conajwyzej małe obrzęki na kostkach i nic więcej.zapytałam swojego gina
              o tycie po pigulkach i stwierdził ze tyje sie na skutek nadwyżek kalorycznych
              a pigułki zwiększaja apetyt i kólko sie zamyka - jak ktos sobie pofolguje to
              tyje.a po pigułkach biust mi sie nie powieksza ,niestety sad
                • Gość: mona Re: dlaczego sie tyje po tabletkach?? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.06.05, 10:34
                  Wiecie co?? Własnie nie zawsze się tyje. Nie brałam tabletek (Cilestu) pponad
                  pół roku i wtedy właśńie zauważyłam, żewaga mi spada(czyli w czasie ichbrania
                  musiałam przytyć i nie specjalnie na to zwróciłam uwagę). No to jak jużsobie
                  schudłam poszlam do gina po inne tabletki. Dotsałam stediril(wiele osób siego
                  boi bo niby stara generacja, ja sie czuję po nim super)i...moze to dziwne, ale
                  schudłam...I to zauważalnie. Moze to tylko chwilowe, a może wywołane czymś
                  zupełnie innym. Ale na razie wydaje mi się, ze to po tabletach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka