Dodaj do ulubionych

obfita miesiączka po cerazette

17.07.05, 19:36
dostałam właśnie drugi okres po odstawieni dziecka od piersi (karmiłam 8
mesięcy), w trakcie karmienia brałam cerazette ale skończyłam łykanie tabletek
wraz z zakończeniem karmienia. Pierwszy okres był straszny. Bardzo obfity (1
podpaska z biedą starczała na pół godziny). Lekarz powiedział, że to może być
wynik odstawienia Cerazette. Dzisiaj dostałam drugi okres i jest chyba jeszcze
gorzej. Może któraś miała podobny przypadek?
Obserwuj wątek
      • Gość: Marta Re: obfita miesiączka po cerazette IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.05, 09:41
        Byc moze to nie tylko chodzi o cerazette ale o odstawienie tabletek
        hormonalnych i indywyidualna reakcja. Ja (teraz biore cerazette) ale wczesniej
        bralam cilest przez kilka lat. W miedzyczasie odstawilam tabletki na jakies dwa
        miesiace (teraz nie pamietam z jakiego to bylo powody), okres ktory wtedy
        dostalam byl strasznie obfity, do tego stopnia ze gdy weszlam do wanny zeby sie
        wykąpac za moment siedzialam w wannie krwi (przepraszam za obrazowosc, ale tak
        bylo!) Myslalm ze sie wykrwawie. Dodam ze wczesniej, przed rozpoczeciem brania
        tabletek anty okres mialam srednio obfity, mozna powiedziec ze nawet skąpy.
        Jednak ta sytuacja nie powtorzyla sie gdy odstawialam tabletki przed planowanym
        zajsciem w ciaze - okres byl wtedy bardzo normalny, taki jak przy tabletkach.
        Tabletek cerazette jeszcze nie odstawialam bo nadal karmie, dlatego nie wiem
        czy sytuacja moze sie powtorzyc.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka