Dodaj do ulubionych

Do dziewczyn które miały robiony peeling chemiczny

05.09.05, 10:01
Mam do Was pytanie. jestem juz 5 dzien po tym wlasnie peelingu, a moja twarz
nie wyglada lepiej tylko gorzej. Nigdy nie mialam pryszczy na czole, a teraz
jest na nim cale skupisko czerwonych pryszczy z białą główką, które na
dodatek okrutnie bolą. Skóra wygląda na poparzoną, jest cała w ropnych
pryszczach przy których co chwila powtsaja nowe. Dermatolog ktora mi toz
robila nie ostrzegla mnie ile to potrwa- myslalam ze podobnie jak po zwyklym
oczyszczaniu, góra 3 dni. Jestem załamana, musialam wziac urlop, bo wygladam
fatalnie. Przedtem mial 3 pryszcze, a teraz cala twarz w
ropnych ''wulkanach''. żałuje tego strasznie, juz wiecej tego nie zrobie, ale
poradzcie cos- czy tak wyglada twarz po peelingu, czy jednak ona cos zle
zrobila???
Obserwuj wątek
            • kwiatek223 Re: Do kwiatek !!!!! 05.09.05, 12:33
              nie pamietam nazwy kwasu. A Ty robilas kiedys juz ten peeling, bo jesli nie to
              tego nie rob. Najgorsze jest to ze ja chcialam zwyklego oczyszczania twarzy a
              ona zaczela mi wychwalac ten peeling nie mowiac nic o konsekwencjach. Nir ob
              tego bo bedziesz zalowac tak jak ja teraz. Mialam 3 pryszcze a teraz mam ich
              mnostwo na dodatek nie moge ich zakorektorowac. Co ona mi zrobila z twarza???
              Kiedy mi to zejdzie? Minelo juz 5 dni a jest gorzej, zniknely tylko te brazowe
              plamy ale pryszczy przybywa
              • Gość: gaba Re: Do kwiatek !!!!! IP: *.azory.net.pl 05.09.05, 12:40
                ja mam miec usuwane blizny po tradziku nigdy tego jeszcze nie robilam ... na
                calej twarzy tylko na malym kawalku i bylo ok...zastanawiam sie tylko czym to
                mialas robione bo moze to nie to samo ?? mialam robiony tzw "glikol " ale to co
                innego to bylo czyszczenie a teraz mam usuwac blizny ... ona to bardzo
                zachwala ... mowi ze spoko to jest . wiem ze smaruje twarz potem bardzo piecze
                robi sie biala i z czasem brazowieje i schodzi naskorek napisz czy masz tak
                samo
                • kwiatek223 Re: Do kwiatek !!!!! 05.09.05, 12:45
                  no wlasnie ja tak mialam. Jzu te brazowe plamy zeszly ale powstaja nowe
                  pryszcze!!!! Czemu? Ile to jeszcze potrwa, bo musze przeciez wrocic do pracy.
                  Ja nie mialam zadnych blizn wiec nie wiem czemu u mnie zastosowala ten peeling
                  co u Ciebie. Skora na razie tez sie jeszcze zluszcza zwlaszcza na brodzie,
                  okropnosc. Po jakim czasie mozna wrocic do dawnych kosmetykow?
                  • Gość: gaba Re: Do kwiatek !!!!! IP: *.azory.net.pl 05.09.05, 12:50
                    ja nie wiem juz sama naprawde ... gdzie to robilas u dermatologa czy
                    kosmetyczki bo ja mam to robic u dermatolog... mowie ci mialam probke tego
                    robiona na skroni i pieknie sie wygoilo nic mnie nie sypnelo . tylko ze ja
                    teraz nie mam zadnych pryszczy chce zwyczajnie ususnac blizny ktore mi
                    zostaly ... jestem pewna jak to sie nazywa tak jak ci p-isalam czyli TCA
                    stezenie ma byc 25% ... szkoda ze nie pamietasz jak sie to u ciebie nazywalo bo
                    ja podejrzewam ze mialas robiony zwykly glikol i wtedy skora nie wyglada dobrze
                    to fakt ...ja to mialam robione kilka razy po to by buzie oczyscic i jak
                    wracalam do domu to brzydko wygladalam .. i przez dlugi okres i rzeczywiscie
                    czasem po tym mnie sypnelo ... wiec sie zastanawiam co to mialas robione w
                    koncu
                    • Gość: gaba Re: Do kwiatek !!!!! IP: *.azory.net.pl 05.09.05, 13:01
                      a dlugo mialas to trzymane na twarzy ?? ja zwykle kilka minut tylko jesli
                      mowimy o glikolu .. skora potem piekla i robila sie czerwona ale nie brazowa
                      jak u ciebie ... na pewno wszystko sie wygoi... a najlepiej to idz do niej
                      niech ci powie co masz teraz zrobic nie czekaj za dlugo...
                          • kwiatek223 Re: Do kwiatek !!!!! 05.09.05, 13:17
                            ojejku!!!Ale ulga. Uratowalas mi zycie i humor na caly dzien. dzieki dzieki
                            dzieki!!!Od razu mi lepiej. Dzwnilam do niej i ona powiedziala ze tak to
                            powinno wygladac i troche minie czasu nim to zejdzie, szkoda ze tego wczesniej
                            nie powiedziala. pOWIEDZIALA tez zebym zaczela stosowac Differin ktorego nigdy
                            nie stosowalam i mam obawy, bo podobno wysusza skore. Powiedziala ze zaden z
                            jej pacjentow nigdy nie mial zadnych skutkow ubocznych po peelingu, wiec nie
                            mam sie czym martwic i zapalenie spojowek nie jest od tego
                            • kwiatek223 Re: Do kwiatek !!!!! 05.09.05, 15:02
                              Zapomnialam zapytac. Czy Tobie tez kazala smarowac twarz mocnym kremem
                              nawilzajacym? Po jakim czasie przestalas go stosowac i czy rzeczywiscie dobrze
                              mi sie wydaje i naprawde im wiecej kremu nawilzajacgo tym wiecej nowych
                              pryszczy? Czy uzywalas Differinu i po jakim czasie?
                                • kwiatek223 Re: Do kwiatek !!!!! 06.09.05, 15:30
                                  Ok dzieki. Na noc posmarowalam Physiogelem i na te okropne pryszcze nalozylam
                                  cieniutka warstwe Tormentiolu i rano zauwazylam ze troche lepiej wygladaja, ale
                                  nadal efektu peelingu nie ma. Mam dosc tego tlustego kremu wiec do pracy uzylam
                                  La Roche posey- do zaczerwienionej i wrazliwej skory to przynajmniej tak sie
                                  nie swiecilam i pryszcze byly mniej widoczne. Ojej kiedy to sie skonczy, modle
                                  sie zeby nie zostaly mi blizny...Differinu chyba nie kupie, bo wiem ze
                                  strasznie wysusza skore, a co za tym idzie robi sie wiecej pryszczy- bo skora
                                  produkuje wiecej łoju. Pozostane przy Vichy i La roche posey, tylko nie wiem
                                  kiedy moge do nich powrocic, bo skora nadal mi schodzi
            • Gość: monia Re: Do kwiatek !!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.05, 10:11
              do gaba

Napisz mo prosze gdzie bedziesz wykonywac takie zabieg i na jakie blizny. Ja
              tez chce sie temu poddac najchetniej gdzies w warszawie. Mozesz mi napisac na
              jakiego typu blizny po tradziku. Ja mam dołeczki, dziurki (ubytki) w skórze.
              Czy cos takiego ten zabieg cos pomoze czy raczej przebarwienia i plamy.

Prosze napisz jesli mozesz na adres. lusia4@gazeta.pl
              • kwiatek223 Re: peeling 08.09.05, 16:15
                Zastanow sie czy naprawde warto, popytaj na forum czy takie peelingi komus
                pomogly? Ja jestem na siebie zla ze sie zgodzilam na ten zabieg, bo dni mijaja
                a ja jestem cala w czerwonych punkcikach, ktorych nawet Tormentiol nie wysusza.
                Nigdy wiecej peelingu. Zwlaszcza daletgo ze mialam kilka pryszczykow, a ona
                strzelila mi peeling tam gdzie ich nie mialam. Moja znajoma jezdzi na ten
                zabieg juz od jakiegos czasu, ale ze wzgledu na blizny podobnie jak Ty.
                Powiedziala mi ze nadal jezdzi, pomimo ze nie widzi poprawy, ale jezdzi bo ma
                ciagle nadzieje ze jej pomoze.
                  • kwiatek223 Re: do kwiatek 09.09.05, 17:17
                    bylam u lekarza i dostalam recepte na kolejne kremy, bardzo wysuszajace skore.
                    Powiedzial mi ze skora bedzie mi schodzila i ze tak ma byc. Wiec nie mam
                    zamiaru pakowac sie w kolejne zluszczanie i wysuszanie, dlatego nie kupie tego
                    kremu. Wole sama sie doprowadzic do porzadku za pomoca olejku herabcianego,
                    glinki i ziół. Koniec z kosmetyczkami, dermatologami i róznymi świnstwami
                    wysuszajacymi skore tak mocno ze pozniej ciezko jest ja doprowadzic do dawnego
                    wygladu. Zapytam znajoma i dam Ci znac, postaram sie jak najszybciej.
                  • kwiatek223 Re: do kwiatek 10.09.05, 16:49
                    Ten zabieg to po prostu peeling chemiczny, chyba taki sam jak ja mialam- tak
                    wynika z tego co mi powiedziala. Sama dokladnie nie pamieta nazwy. Kurcze jak
                    trudno jest byc kobieta, faceci maja łatwiej..
              • Gość: gaba Re: Do monia IP: *.azory.net.pl 09.09.05, 16:23
                hej wiec pierwsza sprawa o jakim peelingu mowimy , ja zamierzam zrobic sobie
                Kwasem TCA trojchlorooctowym u dermatologa . Mialam robiona jakis czas taemu
                probke na skroni i naprawde ladnie sie wygoilo i blizna zniknela dlatego
                zdecydowalam sie na calosc twarzy . Wczesniej czesto mialam robiona twarz
                glikolem , kwasem. Przy okazji czyszczenie twarzy , naturalnie tez u
                dermatolog. Po tym wygladalam przez jakis czas nie za fajnie ale w rezultacie
                pomagalo. Jednak moje blizny nie zniknely i chce sprobowac czegos
                silniejszego .. Powiem ci jak wygladaja.. w wiekszosci sa to blizny.. chociaz
                malenkie dziurki tez mam i mam nadzieje ze one znikna ... jesli masz jeszcze
                jakies pytanka pisz smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka