Dodaj do ulubionych

Yasmin - kto brał?

13.10.05, 21:47
lekarka zapisała mi zamiast Logestu - Yasmin w zw. ze skutkami ubocznymi
Logestu które mi się pojawiły w ostatnich miesiącach. Poproszę o opinie o
tych pigułkach, czy to prawda że jako jedyne nie powodują zatrzymania wody w
organizmie? Jak je tolerujecie?
Obserwuj wątek
      • antonina_74 Re: Yasmin - kto brał? 14.10.05, 01:55
        ja też. W pierwszych 20 do których zajrzałam były same pytania takich samych
        mądrych jak i ja.
        Nie mam czasu grzebać w 250 wątkach żeby doszukać się odpowiedzi, wyszukiwarka
        forumowa jest delikatnie mówiąc do kitu, a skoro jest na forum miejsce dla
        wątku o kulkach w tyłku, wątku o utkniętym tamponie i 35 tysięcy wątków pt "czy
        jestem w ciąży bo siedziałam na jednym fotelu z moim facetem ale on był w
        slipach" to może łaskawie też mogę zadać pytanie i dostać sensowną odpowiedź na
        konkretne pytanie?
    • Gość: Aga Re: Yasmin - kto brał? IP: *.chello.pl 14.10.05, 21:51
      Hej!! Ja biore Yasmin, w sumie nie dlugo bo wlasnie bede zaczynac trzecie
      opakowanie. Ogolnie to jestem zadowolona. Zadnych obrzekow itd. No moze troszke
      bolaly mnie nogi w pierwszym miesiacu. Teraz juz zadnych plamien choc przez
      cale pierwsze opakowanie meczyly mnie dosc obfite krwawienia, ale moja panie G
      powiedziala ze to noramlne. Rowniez schudlam wink Czasami mam zmiany nastrojow
      ale nie jest tak zebym nie mogla tego wytrzymac. czasem sobie poprostu troszke
      poplacze wink W sumie to jestem zadowolona i nie chce oich zmieniac na inne wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka