Dodaj do ulubionych

Brodawki płaskie na twarzy.pomocy!!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.05, 17:35
czy ktos z was zna może jakiś skuteczny sposób na pozbycie sie brodawek
płaskich z twarzy??
Obserwuj wątek
      • mewka4 Re: Brodawki płaskie na twarzy.pomocy!!!! 26.02.06, 11:08
        Pozbyłam się brodawek w bardzo prosty i tani sposób. Codzienie smarowałam twarz
        moczen (proszę się nie śmiać!!) i po brodawkach ani śladu. Wiem że nie ma
        odpowiedniego preparatu do stosowania na twarzy bo zostają blizny. Dermatolog
        przepisałmi jakiś krem, za który zapłaciłam 48 zł i nie pomógł a na dodatek
        zostawiał bolące wypalone ślady. Dlatego zaufałam starej jak świat urynoterapii
        i już po kłopocie. Spróbuj koniecznie a zobaczysz jak szybko się ich pozbędziesz.
    • Gość: Asia Re: Brodawki płaskie na twarzy.pomocy!!!! IP: *.range81-156.btcentralplus.com 26.02.06, 11:56
      Kilka lat temu miala ten sam problem. Spedzal mi sen z oczu. Brodawki plaskie
      na twarzy, brodzie. MAle punkciki, ktore powiekszaly sie o roznych porach roku.
      Chirurg plastyczny odradzil mi laser. Jrest inny spoosb.
      W lasach, na lakach rosna pewne rosliny, n nie znam nazwy, chwasty. Jesli
      przepolowisz kawalek takiej, wylewa sie z niej zolty plyn. Kazal mi smarowac
      brodwaki kilka razy dziennie. Zostaja pozniej zolte plamki, ktore po
      odpadnieciu brodawki znikaja.
      Mialam krzaczek w doniczce, stal na balkonie. Nie bylam jednak zbyt
      systmatyvczna, to moj problem. Brodwaki w pewnym momencie po prostu zniknely,
      oby na dobre. Nie mam z nimi problemu przez pare dobrycgh lat, odpukac w
      niemalowane.
      Roslinka jest skuteczna. Nie paprz twarzy swinstwem, laser to ostatecznosc.
      Powodzenia i wytrwalosci. Wiosna sie zbliza, roslinke znajdziesz wszedzie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka