Dodaj do ulubionych

bole stawow a zapalenie piersi

13.12.05, 00:21
Czy jest jakis zwiazek? juz pisalam dzisiaj o zapaleniu piersi. Dodatkowo
okropnie bola mnie stawy biodrowe,kolanowe i skokowe + krzyz i kark. Ratunku!
cz ja sie rozpadam????
Obserwuj wątek
    • baaasiiia Re: bole stawow a zapalenie piersi 13.12.05, 09:19
      Witaj
      Myślę, że ma to związek. Przy zapaleniu piersi, jeżeli dodatkowo jeszcze masz
      gorączkę, to występują objawy jak przy grypie czyli bolą strasznie wszystkie
      stawy, kości, mięśnie i ogólnie cała jesteś obolała. Nie znam Twojej historii,
      ale jeżeli bierzesz antybiotyk, to w miarę szybko powinny minąć te dolegliwości
      bólowe. Mnie przez dwie noce strasznie bolała głowa z tyłu, tuż u nasady karku.
      Też myślałam już najgorsze rzeczy, ale przeszło jak spadła gorączka.
      Pozdrawiam
      Basia
        • Gość: Pat Re: bole stawow a zapalenie piersi IP: *.range31-49.btcentralplus.com 19.09.14, 06:22
          Hej, mnie spotkalo wlasnie to samo.Najpierw mialam zapalenie piersi a potem tj. kilka tygodni po, zaczely bolec mnie stawy,jeden po drugim-glownie nadgarstkow,ramion i kolan,ale pozostale tez.Bol nie do zniesienia.Wyniki krwi pokaza,ze mam stan zapalny i musze zrobic kolejce,bardziej szczegolowe.Leki slabo dzialaja. Czasem mam wrazenie,ze to juz sie skonczylo,po czym znowu placze z bolu a najbardziej boli w nocy. czy Tobie przeszly te bole i jesli tak, w jaki sposob?Z gory dziekuje za odpoiwedz

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka