Dodaj do ulubionych

Skutki uboczne przyjmowania pigułek

22.10.02, 02:35
Czy tabletki antykoncepcyjne mogą powodować obniżenie nastroju, nerwowość i
utratę ochoty na seks? Od dwóch miesięcy biorę LOGEST i -prawdę mówiąc- sama
siebie nie poznaję, nie mówiąc już o reszcie domowników. Trudno ze mną
wytrzymać, a i temperament coś nie ten. Czy ktoś miał coś podobnego w związku
z przyjmowaniem pigułek? A może Pani Doktor udzieli mi fachowej porady? Będę
bardzo wdzięczna. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • vikki1 Re: Skutki uboczne przyjmowania pigułek 22.10.02, 08:00
      Z temperamentem to się zgadza, bo biore tabletki od 4 lat i w przerwach
      zauwazylam, ze moj " apetyt " się zwiększa..... Co do nerwowości i złego
      samopoczucia, moze masz zle dobrane pigułki, moze Twój organizm zle je znosi..
      Ja mialam tak z Cilest, bóle głowy, złe samopoczucie itd... Teraz biore Diane-
      35 i znoszę je rewelacyjnie. Niestety są to zbyt silne leki i lekarz zalecił mi
      zmianę na te z mniejszą dawką hormonów.. Wlasnie LOGEST! I szczerze mówiąc
      troche sie przeraziłam czytając Twoj list, nie wiem czy teraz się zdecyduję...
      Jest az tak zle???? Pozdrawiam
    • kasiapro1 Re: Skutki uboczne przyjmowania pigułek 22.10.02, 18:43
      u mnie pociag seksualny spadl z 9 do 1!!!paradoksanie pigolki obnizaly mi
      ochote na seks-jest to normalne, na kazdego dzialaja inaczej.Co do nastrojow
      to mam zaburzenia tarczycy wiec nie wiem na ktory organ zwalic wine?ja tez
      jestem nerwowa i nie zauwazylam oprocz napiecia przedmiesiaczkowego zadnych
      innych napadow

      pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka