Dodaj do ulubionych

Tabletki anty bez tycia

07.03.06, 08:49
Biore teraz yasmine, ale mam suchą skórę i brzydkie włosy. Chciałabym zmienić
tabletki, ale nie mieć problemów z tyciem (zwalczam jeszcze ciążowe
kilogramy). Brałam milvane (nie pamiętam, jak to się nazywało dokładnie), ale
trochę puchłam. Cilest odpadł już na początku, bo kiepsko się czułam. Może
macie doświadczenia pozytywne z innymi tabletkami i doradzicie, o co pytać
lekarza?
Obserwuj wątek
    • joisana Re: Tabletki anty bez tycia 07.03.06, 09:17
      To kwestia dobrze dobranych tabletek, każda z nas jest inna i służyć jej będzie
      co innego. Dobry lekarz najpierw zleca badania hormonalne, robi dokładny wywiad
      i na tej podstawie dobiera pigułkę, choć czasem to nie wystarczy. Wtedy trzeba
      zmienić i metodą prób i błędów dobrać tą idealną. Nie ma prostszej metody.
      • bo.tak Re: tabletki nie powodują tycia 07.03.06, 16:47
        nie zgadzam sie z Toba, co to w ogóle za tekst o obżeraniu się?
        Tabletki zatrzymują wodę w organiźmie - przez to kobieta wygląda jak opuchnięta,
        jakby przytyła.
        Inna sprawa, że tabletki zmieniają przemianę materii i tak, są pośrednim powodem
        tycia. Nie dotyczy to wszystkich, więc jeżeli jesteś z grona szczęsliwych,
        nietyjących po tabletkach, to tylko się cieszyć, a nie obrażać innych na forum.
    • uli111 Re: Tabletki anty bez tycia 08.03.06, 02:18
      Witam! Ja jestem od kilku lat fanką pigułek MINULET, dla mnie rewelka, zero
      tycia, lśniące włosy i super paznokcie( a z tym miałam problem, rozdwajanie i
      łamanie)Naprawdę polecam!
      • elf1977 Re: Tabletki anty bez tycia 08.03.06, 09:53
        Dzięki tym, które były miłesmile Co do "sympatycznej" pani tabletkowej, to bzdury
        pisze i do tego niezbyt kulturalnie. Tabletki zatrzymują wodę, więc waga
        pokazuje więcej, poza tym po depo-porverze tyłam choć jadłam niewiele i
        ćwiczyłam.
        Zanim cos napiszesz, puknij się w główkę...poczytaj może też ulotki? Zdrowia
        życzę i odrobiny kulturysmile
        Do uli. Czy minulet yo tabletki jednoskładnikowe? Ten jasmin, gdyby nie skóra i
        włosy, całkiem by się sprawdził, ale z dnia na dzień gorzej wyglądam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka