Dodaj do ulubionych

temperatura ciała 34 stopni????

IP: *.elblag.dialog.net.pl 30.04.06, 10:32
Co moze oznaczac temperatura ciała 34 stopni, przyjmuje lek na serce
Bisopromerck
Obserwuj wątek
    • annb to że albo się termometr zepsuł albo hipotermię 30.04.06, 11:22
      HIPOTERMIA – obniżenie temperatury ciała poniżej 35°C, wystąpić może przy
      dłużej trwającym narażeniu na zimno, zwłaszcza w środowisku wodnym, ze względu
      na 25-krotnie większe przewodnictwo cieplne wody niż powietrza. Hipotermia
      powoduje:

• Upośledzenie pracy układu krążenia (zmniejszenie objętości
      wyrzutowej serca i zwiększenie oporu obwodowego)

• Upośledzenie pracy układu oddechowego

• Zaburzenia świadomości

• Uszkodzenie nerek i wątroby

• Zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej

• Gość: K Re: to że albo się termometr zepsuł albo hipoterm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.06, 15:17
            Ja od kilku lat mam temperaturę ok 35,5, ale czasami zdarza się ponieżej 35-
            najniższa, jaką miałam, to 34,3. Lekarz powiedział, że jeżeli stale mam niską
            temperaturę, to nie ma się czym przejmować, zalecił mi tylko ciepłe ubieranie
            się i picie dużej ilości ciepłych napojów, w tym dużo herbaty malinowej (tylko
            takiej prawdziwej, sypanej, z kawałkami malin). ale jeżeli Twoje problemy
            zaczęły się odkąd bierzesz nowy lek- idź do lekarza!
          • nchyb Re: to że albo się termometr zepsuł albo hipoterm 01.05.06, 20:21
            >temperatura poniżej 36
            > stopni jest patologią!
            Nieprawda. Temperatura poniżej 36 stopnijest cechą osobniczą wielu osób,
            skłonność do niższej temperatury bywa dziedziczna. W mojej rodzinie zdecydowana
            większość kobiet ma średnią temperaturęok. 35 stopni, we wczesnych odzinach
            rannych waha się to ok. 34,5 stopmni nie objawiając się w żaden negatywny
            sposób, Nie jest prawdą, ze stała temperatura człowieka to 36,6. Temperatura
            zdrowego człowieka dość znacznie zmienia się w ciągu doby, wynosząc często u
            całkiem zdrowych osób od. ok. 35 do 37 stopni w ciagu doby...
            • Gość: Majka Re: to że albo się termometr zepsuł albo hipoterm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.06, 20:59
              Bzdura. Poczytaj troche książek medycznych. Temperatura stale niższa niż 36
              stopni świadczyc może o: wyniszczeniu organizmu, anoreksji i jest patologią. Ja
              jestem niskociśnieniowcem i nigdy nie miałam niższej temp niż 36 stopni - po
              chorobie, jest to osłabienie. A u niskociśnieniowców generalnie temp może być
              trochę niższa. Niska też jest w nocy bo są spowolnione procesy w organiźmie ale
              nigdy nie powinna spaść poniżej 36.
              • nchyb Re: to że albo się termometr zepsuł albo hipoterm 02.05.06, 08:55
                > jestem niskociśnieniowcem i nigdy nie miałam niższej temp niż 36 stopni
                rozumiem, skoro Ty nie miałaś, to u innych to już tylko bzdura, patologia i
                osłabienie.

Ale widzisz, świat nie kręci się tylko wokół Ciebie i u wielu osób zdrowych,
                faktycznie raczej tych z niskim ciśnieniem, nie po chorobie, bez oslabienie,
                nie po i w trakcie anoreksji zdarza się niska temperatura. I trwa tak całe
                życie i wszystko jest ok. Po prostu, niektórzy tak mają. Że czując się świetnie
                mają np. ok. 35 i pół.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka