Dodaj do ulubionych

Biała Plamka na skórze

01.06.06, 20:30
Od ponad 4 miesiecy koło ust wyskoczyla mi biala plamka,choc mam karnacje dosc jasna jest ona jasniejsza od skory i widac ja.Kiedy ide na solarium ona sie nie opala tylko zostaje biala kiedy cala skora jest ciemniejsza.dlatego zrezygnowalam z solarium.wyglada ona tak,jakbym w tym miejscu akurat barwnika nie miala sad bardzo mi to przeszkadza,mam ja jak wspomnialam od 4 czy 5 miesiecy a ona nie chce zejsc,nie wiem co to jest nawet sad Czy moglby mi ktos pomoc??Wie moze ktos co to jest i czy to w ogole zejdzie ????? sadsadsad
Obserwuj wątek
    • dorotakatarzyna Re: Biała Plamka na skórze 01.06.06, 20:59
      Przykro mi, ale to może być bielactwo... Wybierz się do dobrego dermatologa, bo
      może to być też grzybica, a czasami od nadmiernego opalania pojawiają się takie
      drobne plamki.
      Jeśli to bielactwo, to plam będzie przybywać i będą się powiększać.
      • morgan11 Re: Biała Plamka na skórze 01.06.06, 21:30
        co to za idiotyzmy ze jesli to bielactwo to plam bedzie przybywac ja od
        urodzenia mam plamy na ramieniu, urosly wraz ze mna i od ponad 10 lat sie nie
        powiekszyly ani nie pojawily sie nowe! nie straszcie dziewczyny.
        a ty powinnas sie wybrac do dermatologa a nie pytac na forum!
        • dorotakatarzyna Re: Biała Plamka na skórze 02.06.06, 23:03
          Dla ciebie to idiotyzm? Dla mnie nie. Mam ośmioletnią córkę chorą na bielactwo
          od trzech lat. Zaczęło się od białej rzęsy, potem małej białej plamki wokół oka.
          Teraz ma 14 plam, już nie małych. Niestety wiem co mówię.
          • Gość: martta Re: Biała Plamka na skórze IP: *.dolsat.pl / 85.219.248.* 02.06.06, 23:18
            dorotakatarzyna napisała:

> Dla ciebie to idiotyzm? Dla mnie nie. Mam ośmioletnią córkę chorą na bielactwo
            > od trzech lat. Zaczęło się od białej rzęsy, potem małej białej plamki wokół
            oka
            > .
            > Teraz ma 14 plam, już nie małych. Niestety wiem co mówię.

masz racje, bielactwo moze objawiac sie w róznym wieku i moze miec różne
            nasilenie dlatego najlepiej wybrac sie do dermatologa

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka