Dodaj do ulubionych

za wysoka temperatura?

18.01.03, 18:38
Pani Doktor,
staramy sie z mezem o dziecko; niestety jak dotad z marnym skutkiiem;
od ostatniego cyklu zaczelam robic pomiary temperatury; nie rozumiem jednak
dlaczego w dzien miesiaczki mam nadal powyzej 37 stopni , a test ciazowy jest
negatywny; dzis np. jest dopiero 5 dzien cyklu, a ja mierzac rano temperature
mialam powyzej 37 stopni; w czym problem?dlaczego caly czas mam praktycznie
powyzej 37 stopni mierzac rano , dopochwowo,zanim wstane do toalety;
pozdrawiam
j.
Obserwuj wątek
    • charissa Re: za wysoka temperatura? 19.01.03, 11:52
      Chetnie sie rowniez dowiem jakie moga byc przycyny permamentnej podwyzszonej
      temperatury. Ja mniej wiecej od wrzesnia, kiedy bylam przeziebiona mam
      temperature 37,3-37,6
      Teraz czuje sie dobrze, nie mam nawet kataru, podwyzszona temperatura nadal sie
      utrzymuje.
      A z drugiej strony, ja akurat nie chce miec teraz dziecka, ale jak w takim
      prztpadku sterowac plodnoscia przez NPR??? W sumie moze pytanie i tak bez
      sensu, bo stosuje pigulki, ale...
      • jadde Re: za wysoka temperatura? 20.01.03, 16:01
        mam dzis osmy dzien cyklu a temperatura mierzona rano przed wstaniem wynosila
        37,6; jednego dnia mam 37,3 drugiego 37,6, potem wcale temperatura 37, 6 sie
        nie utrzymuje , a nawet na nastepny dzien czasami spada do 37,2;jst mierzona
        prawidlowo, dobrym termometrem, rteciowymitd Pani Doktor wspomina o skoku
        temperatury....mam swiadomosc , ze w pochwie zawsze jest wyzsza o te kilka
        kresek; nie rozumiem jednak dlaczego zaraz po miesiaczce utrzymuje sie ona
        zwykle u mnie powyzej 37,3 stopni; nie wiem jaki w tym przypadku skok
        temparatury mialby wskazywac na owlacje? 38 stopni????
        • isoga Re: za wysoka temperatura? 20.01.03, 22:13
          jadde napisała:

> mam dzis osmy dzien cyklu a temperatura mierzona rano przed wstaniem wynosila
          > 37,6; jednego dnia mam 37,3 drugiego 37,6, potem wcale temperatura 37, 6 sie
          > nie utrzymuje , a nawet na nastepny dzien czasami spada do 37,2;jst mierzona
          > prawidlowo, dobrym termometrem, rteciowymitd Pani Doktor wspomina o skoku
          > temperatury....mam swiadomosc , ze w pochwie zawsze jest wyzsza o te kilka
          > kresek; nie rozumiem jednak dlaczego zaraz po miesiaczce utrzymuje sie ona
          > zwykle u mnie powyzej 37,3 stopni; nie wiem jaki w tym przypadku skok
          > temparatury mialby wskazywac na owlacje? 38 stopni????

++++++++++++++++

Jadde masz dopiero 8 dzień cyklu, więc do skoku chyba jeszcze trochę czasu. Na
          początku cyklu temperatura może się tak zachowywać jak opisałaś i nie musi
          oznaczać to nieprawidłowości. Powinnaś dokładnie obserwować temperaturę i jeśli
          zauważysz, że w którymś dniu temperatura jest wyższa (nawet o jedną kreskę!) od
          temperatury z sześciu poprzednich dni to może to być skok, ważne aby temp. w
          następnych dniach utrzymała się na poziomie wyższym od temp. z sześciu dni
          przed skokiem. Może pomóc Ci w tym obserwacja śluzu. Przed owulacją pojawia się
          śluz o takich cechach jak: wilgotność, rozciągliwość, śliskość (podobny do
          białka jaja kurzego). W pierwszym dniu skoku śluz o takich cechach powinien
          zniknąć.
          Cierpliwości i powodzenia.
          • isoga Re: za wysoka temperatura? 20.01.03, 22:29
            Jeszcze raz ja. Jeśli chcesz dzidziusia to najlepiej współżyć w dniach
            obecności śluzu o cechach płodnych (wilgotny, rozciągliwy, śliski). Jeśli
            później zauważysz skok temperatury i utrzyma się ona na podwyższonym poziomie
            (tak jak napisałam w poprzednim poście) to jest szansa na ciążę.
            No to powodzenia i trzymam kciuki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka