Dodaj do ulubionych

Sposób na pękające naczynka...

IP: *.elblag.dialog.net.pl 13.06.06, 17:55
Hej mam popękane naczynak na udach i troszke na ramionach poradzcie mi jak
balsam bylby dobry???
Obserwuj wątek
    • teba18 Re: Sposób na pękające naczynka... 14.06.06, 10:02
      Hehe ja mam tak prawie cały karka w pajączkach, minimalne na udach i ramionach...

chciałabym jakoś wyleczyć to co się stało na karku...

problem zaczyna się również po solarium, kiedy w wybranych miejscach również
      pękają mi naczynka...

czy znacie jakieś preparaty? tabletki? czy powinnam to pokazać lekarzowi?

• Gość: ania Re: Sposób na pękające naczynka... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.06, 11:09
        po 1 ogranczyc solarium lub wogole opalanie, a jak juz to smaroqwac sie kremami
        z mocnym filtrem
        po2 - naczynek tabletkami nie zamkniesz...trzeba zrobic to laserowo ( troszke
        boli)jak mala igielka szczyapanie takie...
        po 3 sama zamykalam laserem ostatnio na policzku i kolo nosa i weszystko jest
        oki narazie ( u mnie to bylo przez przypalenie policzkow spowodowane sad ...po
        zabiegu nie mozna chodzic na jakies gimnastyki, za duzo wysilku i na slonce
        sie nie wychylac poki sie nie zagoi...
        • teba18 Re: Sposób na pękające naczynka... 14.06.06, 15:44
          A ile płaciłaś za takie zamykanie? to pewnie było malutkie pajączki a mój kark
          jest nimi wysypany (jakieś 10x5 cm jest w pajączkach ;/)

po solarium po paru dniach znikają, te na karku nie powiększają się, ale kobieta
          to kobieta wole ich nie mieć smile
          • Gość: Ewa Re: Sposób na pękające naczynka... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.06, 20:58
            Ja na forum urody znalazlam swietny sposob na pekajace naczynka u nog. Haslo:
            Juvit
      • aleksandra1977 Re: Sposób na pękające naczynka... 17.06.06, 21:09
        na pekajace naczynka zaleca sie preparaty zawierajace rutyne, np. rutinoscorbin.
        Rutyna uszczelnia naczynia wlosowate, zapobiega krwawieniom, wybroczynom i
        zylakom. zazwyczaj stosuje sie 1-2 tabl. na dobe.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka