Dodaj do ulubionych

Zbyt duże piersi...co mam zrobić????

IP: 80.51.251.* 19.06.06, 23:14
Mój problem to wielkie piersi, które bardzo chciałabym pomniejszyć - nie tylko
ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych. Kręgosłup jest coraz
bardzoej okrągły i boli. Mam 19 lat i nie stać mnie na operację w prywatnej
klinice, bo z tego co się zorientowałam to kosztuje około 7000 - 8000 tys
złotych. Wiem też, ze można przez NFZ, ale mam pewne obawy. Czy zrobią to
profesjonalnie i jak długo musiałabym czekać?? Czy któraś z Was może się
orientuje?? Bardzo mi zależy na odpowiedzi, bo chciałabym się tym zająć we
wrześniu kiedy będę mieć wolny miesiąc. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: Ava Allen Re: Zbyt duże piersi...co mam zrobić???? IP: *.wroclaw.mm.pl 19.06.06, 23:41
      Też mam ten problem... ale nic konkretnego nie mogę powiedzieć.Ja osobiście bym
      się bała przez Fundusz.A może jest prywatna klinika co ma umowę z Funduszem
      podpisaną?

Ja też mam duzy biust, kręgosłup boli. ale też mam inny problem: mam
      nadwagę.Lekarz najbpier kazał mi po prostu schudnąć, bo na pierwszym miejscu
      przy diecie po prostu chudna piersi. Zobaczymy... wakację przedemną. wink
    • kamyszkasia Re: Zbyt duże piersi...co mam zrobić???? 20.06.06, 19:24
      Hmmm jesteś w sumie młoda (a ja taka stara, hahaha tongue_out ), a operacja
      zmniejszenia piersi może utrudnić o ile nie uniemożliwić karmienie piersią przy
      dziecku. Chyba że zakładasz wariant nie-posiadania-dzieci-na-100% albo -nie-
      karmienia-piersią-na-100%. Tylko że przy drugiej opcji pojawia się ryzyko
      "wzrostu" piersi podczas ciąży.
      No ale jak juz trafisz do profesjonalnego lekarza to na pewno o tym powie.

Ja zobaczę jak będę wyglądać po ciąży i karmieniu. I się zacznę wtedy
      zastanawiać smile))
      • Gość: Anka Re: Zbyt duże piersi...co mam zrobić???? IP: 80.51.251.* 20.06.06, 20:09
        Co do wcześniejszych wypowiedzi to chcę powiedzieć, że ja nie mam nadwagi, więc
        u mnie odchudzanie nic nie da dlatego mi zależy na operacji, bo kłopoty z
        kręgosłupem to nie przelewki. Wolę poświęcić przyszłe ewentualne karminie
        piersią niż nadwyrężać coraz bardziej kręgosłup. Dlatego pytam czy powiennam
        ufać NFZ czy raczej stukać na operację w klinice prywatnej. Pisałyście też, ze
        może jakaś klinika ma podpisaną umowę z NFZem...gdzie mam szukać takiej kliniki.
        Jeśli możecie mi jakąś polecić w Warszawie to będę bardzo wdzięczna, bo od
        października będę tam mieszkać i nie orientuję się zupełnie w tej chwili co i
        jak. Pozdrawiam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka