Dodaj do ulubionych

Poduszka rehabilitacyjna ??

IP: *.pl 20.10.06, 16:49
Mam takie pytanie, czy mając stwierdzona lordoze szyjną mozna spac na poduszce
szweckiej. Wydaje mi sie ze od kiedy zaczęłam uzywać tej poduszki, gorzej sie
czuje.
Obserwuj wątek
    • linnieff Re: Poduszka rehabilitacyjna ?? 20.10.06, 20:21
      Hej Magda,
      Nie bardzo rozumiem w czym jest problem z Twoim kregoslupem - lordoza
      (przodowygiecie) w odcinku szyjnym kregoslupa jest jak najbardziej prawidlowym
      i zupelnie zgodnym ze wszystkimi prawidlami anatomii czlowieka zjawiskiem.
      Podobnie jak kifoza (tylowygiecie) w piersiowym i lordoza w ledzwiowym.
      Czasami problemem moze byc nazbyt poglebiona lordoza odcinka szyjnego badz, co
      chyba nawet czestsze, jej zniesienie. I chyba na poczatek warto byloby ustalic
      jak to jest z ta lordoza u Ciebie.
      Pozdrawiam serdecznie smile,
      Karolina (z fatalnie poglebiona lordoza ledzwiowa wink
        • jadwiga_r Re: Poduszka rehabilitacyjna ?? 22.10.06, 10:32
          Czy przy kłopotach z odcinkiem szyjnym macie problemy z nie wyraźnym widzeniem?
          Dla mnie największy problem, to noszenie bagażu powyżej jednego kilograma.
          Wówczas mam rozmazany obraz i widzę jak przez mgłę.
          Również leki obniżające ciśnienie, powodują,że rozmazuje mi się obraz, gdy mam
          pochyloną głowę.
          Na grzybobraniu widziałam wszystko przy pochylonej głowie, jakbym patrzyła
          przez ścianę wody.
          • Gość: magda Re: Poduszka rehabilitacyjna ?? IP: *.pl 22.10.06, 10:51
            Mam też problemy z widzeniem od czasu do czasu. U mnie problem największy to
            zawroty połączone czasami z lekkimi nudnosciami,chodzace bole kregosłupa, jakis
            ból pod łopatką prawą innym razem pod lewą itd.Przy dłuzszym chodzeniu pojawia
            sie silny ból karku który promieniuje do łopatki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka