Dodaj do ulubionych

brodawka łojotokowa-usuwać? gdzie?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.07, 14:01
lekarz stwierdził u mnie nad uchem brodawkę łojotokową. chciałabym jeszcze
potwierdzić tę diagnozę, ale nie ma u nas dobrych lekarzy. Czy ktoś mógłby mi
polecić dobrego dermatologa lub onkologa w Warszawie/tu mam najbliżej/. I
drugie pytanie: czy trzeba usuwać taką brodawkę? Jesli ktoś usuwał proszę o
namiary , gdzie najlepiej, u kogo i za ile? bardzo się boję.
Obserwuj wątek
    • Gość: margol9 Re: brodawka łojotokowa-usuwać? gdzie? IP: *.broker.com.pl 22.01.07, 15:15
      miałam brodawkę łojową-tak fachowo się nazywała-na głowie,paprała się przez
      kilkanaście lat,zanim odważyłam się pójść z tym do lekarza.była często
      drażniona,głowa myta,nieraz zachaczyłam grzebieniem itp.wycinał mi to chirurg-
      onkolog w znieczuleniu miejscowym,nie bolało,ale stresowałam sie
      strasznie.wypalił mi brodawkę prądem dookoła,pozostała rana,której nie zszywał
      a szkoda,bo bardzo długo narastał mi nowy naskórek-przez włosy i zbierający się
      kurz,łój itp.lekarz też żałował,że nie założył mi kilku szwów,a tak rana goiła
      się kilka miesięcy.to co wyciął poszło do badania histopatologicznego,był to
      nowotwór łagodny,więc wszystko jest ok.pozostała mi tylko blizna.radzę nie
      zwlekać z zabiegiem,to nie boli,a im wcześniej,tym lepiej.trzymam kciuki.
    • Gość: Natalia Re: brodawka łojotokowa-usuwać? gdzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.14, 22:51
      Ja mialam rowniez brodawke lojotokowa za uchem,bardzo duza,swedziala,czasem jak zaczepilam grzebieniem to leciala krew,takze dermatolog dala mo skierowanie na usuniecie do szpitala w Brzozowie. 2tyg nosilam szwy,dzis mija 7miesiecy od zabiegu,blizna czasem jeszcze leko swiedzi o jest czerwona,ale to dlatego ze jest to miejsce bardzo ukrwione i lekarz powiedzial ze bedzie sie dlugo goic.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka