Dodaj do ulubionych

Wypadanie włosów po ciąży

08.02.07, 17:17
Mam taki problem, jak pewnie większość kobiet po porodzie-strasznie wypadają
mi włosy! Naczytałam się juz o tym i wiem, że niewiele można z tym zrobić.
Byłam u dermatologa dostałam kilka recept. Mam łykać cynk i stosować takie
robione wcierki z tym że jedna jest ze sterydem i nie wiem czy moge stosować
coś takiego przy karmieniu! co prawda pani dr stwierdziła że tak, ale ja
trochę sie obawiam. Czy któraś z was stosowała takie wcierki? Macie może
jakieś inne sposoby na to wypadanie?!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: marta Re: Wypadanie włosów po ciąży IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 15:20
      mi też strasznie włosy wypadały po ciąży; ja na przykład biorę teraz tabletki Skrzypo-vita, tj. wyciąg ze skrzypu polnego, ale podobno takie tabletki trzeba brać przez długi czas (np. pół roku), bo przyjęcie np. jednego opakowania nie wzmocni włosów; ja stosuję już chyba 5 opakowanie iwierzę, że robię dobrze, mam zamiar przyjmować skrzyp polny na prawdę długo i czekać na efekty smile narazie zauważyłam, że włosy rzeczywiście mi odrastają, mam nadzieję, że dzięki tabletkom będą odrastały silniejsze i będą rosły następne; ale się rozpisałam smile pozdrowienia
    • mojmiloszek Re: Wypadanie włosów po ciąży 12.02.07, 16:10
      Dzieki! Znalazłam nawet w ofercie internetowej apteki, Nie rozumiem tylko
      jednego-dlaczego dermatolodzy nie mówią o takim specyfiku( odwiedziłam dwóch)!!!
      To rzeczywiście takia dobra odżywka? Bo mi zostało juz tak malutko włosów że
      zastanawiam się czy nie bede chodziła w chustce na głowie!A wkrótce powrót do
      pracysad
      • asidoo Re: Wypadanie włosów po ciąży 12.02.07, 16:46
        Wax jest świetny. Po 4 tyg. powinnaś mieć już sporo nowych włosków. Stosuj po
        kazdym myciu i na godzinę zawijaj włosy, zeby się ta odżywka nagrzewała. Wcieraj
        w skórę głowy oczywiście. Potem spłucz. Nie wiem, ile ci tych włosów zostało,
        ale chyba jest źle jeśli chcesz nosić chustkę. Mam nadzieję, że mnie nie
        zlinczują, ale może czas odstawić dziecko od piersi?
        • mojmiloszek Re: Wypadanie włosów po ciąży 14.02.07, 15:22
          Dziś kupiłam! Dzieki za wskazwki odnośnie używania. Nigdy nie miałam bujnej
          czupryny,ale teraz to juz klapa, najgorzej jest z przodu, zatrważająca jest
          ilość tych włosów, które wypadają szczególnie przy myciu.Raczej nie zrezygnuje
          z karmienia bo mały ma dopiero 4 m i do tego ma skaze białkową a w takim
          przypadku to do 6 m najlepiej jednak karmić piersia.
          pozdrawiamsmile
          ps. kupiłam wax do włosów ciemnych bo takie teraz mam, ale tak generalnie nie
          maiałabym nic przeciwko jasniejszym i tak się zastanawiam czy ten do jasnych(
          bo chyba jest z rumiankiem)nie podziałałby rozjaśniająco?
    • Gość: beta Re: Wypadanie włosów po ciąży IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.07, 22:08
      Hm... ja się cieszę ogromnie bo jestem prawie 3 miesiące po porodzie i moje
      wlosy się wzmocnily! Ba, więcej- zaczęły się kręcić a zawsze miałam słabe i
      proste jak druty. Mam nadzieję, że to nie przejdzie w stan przeciwny. Znajoma
      nastraszyła mnie, że nawet do pół roku po porodzie włosy mogą zacząć wypadać.
      Mam nadzieję, że to nie prawda?
        • suwalki79 Re: Wypadanie włosów po ciąży 15.02.07, 16:00
          ja także stosuję obecnie tą odżywkę i tak jak większość z was powiem ,że jest
          dobra jednak najlepsze efekty przyniosła mi wówczas gdy stosowałam ją razem z
          tabletkami ziołowymi firmy Amway (wybaczcie ale nie pamiętam jak się to pisze
          ,ale zapewne wiecie o co chodzismile )I duuuuuużżżżo odrostów widziałam już w
          trakcie pierwszego miesiąca stosowania tego duetu. Te tabletki poleciła mi
          właśnie pani dermatolog.Wcześniej miałam uprzedzenie do tej firmy lecz jednak
          powiem ,że ten duet naprawdę rewelacyjnie się spisał!!
      • mojmiloszek Re: Wypadanie włosów po ciąży 15.02.07, 16:19
        Nie mam zamiaru Cie straszyć, ale u mnie było podobnie -też po ok 3 m zaczęły
        masowo wypadać(Podobno różnie z tym bywa)a zanim zaczęły cieszyłam się bo były
        lepsze niz przed ciążą. W ciąży działa jakiś hormon, który hamuje wypadanie
        włosów więc pożniej muszą wypaść, te które nie wypadały, ale często jest tak że
        wypada ich znacznie więcej i to już jest problem, żałuje, ze nie wiedziałam o
        tym wcześniej bo chyba starałabym sie jakoś temu zapobiec!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka